İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar kızlarrrrrrrr,inanmayın böyle şeylereya insanlar falı nasıl bilebilirler biliyomuusnuz 6.hilerıyle yada 3 harflılerıyle 3 harflılerı olanlarda çok net söylerler zaten herşeyı.kahve araçtır sadece kendımden bılıyorum bundan birkaç sene önce bende bakıyordum ama parayla degıl tanıdıklarıma hemen ,hemen hepside çıkardı .sonra bana bir geldıler kalabalık yani .bukadar ugraşırsanız sızınde olucanız odur oysa ben giidpte çok nadir baktırırım oda dalgasına bu zammana kadar ıkı kişiye inandım onlarda ne derse harfi harfine çıkar zaten.onlarda arkadaşlarım parayla bakmazlar.meraktan yanı burda okudumda çok şaşırdım valla.birgünde 2defa gidenler var.uzaktan tlf da baktıranlar var .herkezde bir 6.his vardır iç sesinizi dinleyın derim.birde yıldızname gerçektir

canım bırsey sormak ısıtyorm pekı su falına bakan bırıne sormustum ben 3harflılerle fal bakmyorm rahmanıyle bakıyorm demıstı pekı rahmanıyle uc harflıler arasında kı fark ne?

canım bırsey sormak ısıtyorm pekı su falına bakan bırıne sormustum ben 3harflılerle fal bakmyorm rahmanıyle bakıyorm demıstı pekı rahmanıyle uc harflıler arasında kı fark ne?

. Rahmani olan 'Cin' türü ve Şeytani olan 'Cin' türü. Alemleri yani yaşadıkları yer ise Dünya'dır. Ortak paylaşım alanlarımız ise aynıdır

. Rahmani olan 'Cin' türü ve Şeytani olan 'Cin' türü. Alemleri yani yaşadıkları yer ise Dünya'dır. Ortak paylaşım alanlarımız ise aynıdır

rahmanı kotu cınmı ?? Cunku 3 harflılerın fallarda bır dogru solese 10 tanede yalan soylermıs rahmanıde boylemdır mınıkcım benı aydınlatırsan sewınırım

rahmanı kotu cınmı ?? Cunku 3 harflılerın fallarda bır dogru solese 10 tanede yalan soylermıs rahmanıde boylemdır mınıkcım benı aydınlatırsan sewınırım

yübili saçını başını yolarım senin :) ne bilim ben . korkarım zate.
rahmani iyimiş derim ve konuyu kapatırım hacı.

yübili saçını başını yolarım senin :) ne bilim ben . korkarım zate.
rahmani iyimiş derim ve konuyu kapatırım hacı.

allah senı napmasın mınık korkuyomusun hhha kız bızım bı yaslı teyze wardı rahmetlı ewde gezıyolar kızım derdı hepberaber uyurduk hha::)

allah senı napmasın mınık korkuyomusun hhha kız bızım bı yaslı teyze wardı rahmetlı ewde gezıyolar kızım derdı hepberaber uyurduk hha::)

33 yaşında hala bi evde yalnız kalamayan bi tipim ben :)
neyse cidden kapayak :KK53:
yarın 11 olsun , zahide abila fal baksın bana :KK52:

2 side 3 harfli türüdür ve falcınız Rahmani olanı nasıl ayırtedebiliyor? Gelen Cin ben rahmaniyim bana güvenebilirsin mi diyor:) bunun Rahmanisi olmaz, Rahmani olanın da falla işi olmaz...

2 side 3 harfli türüdür ve falcınız Rahmani olanı nasıl ayırtedebiliyor? Gelen Cin ben rahmaniyim bana güvenebilirsin mi diyor:) bunun Rahmanisi olmaz, Rahmani olanın da falla işi olmaz...

zaten rahmani olanlar meleklerdir, rahmani olan cin olmaz ki
doğru değilsem düzeltin ama ben böyle biliyorum
Kuran da da geçiyomuş
Allah diyo ki ben cehennemi cinlerle ve şeytana uyanlarla doldurucam

kızlar ben büyük bi merakla 11 olmasını bekliyorum
bakalım zahide minik arkadaşımıza neler diycek :)

Günaydın kızlar
Mesaj hakkın olan birisi bana Elmiranın telefonunu gönderebilir mi?
Birde 75 tl ye bakıyordu değil mi?

X