İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar bana anı ve geçmişİ iyi bilecek bi falcı lazım istanbulda.. geleceği geçtim hiçbiri bilemiyo ztn..

geçmişte yaşananların nedeni ve şuan ı bilmede başarılı kim var önerebileceğiniz?
taksim veya bakırköyde olması lazım ama..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

An ve geçmişte,Sarmaşık Hasan ve asmin buket iyiler diyebilirim.Yinede fal bu tabi bellide olmaz,kötü anlarına denk gelir,çuvallar kalırlar.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Özel mesaj alamıyor musum 532 792 33 64

Seda hanım tam olarak neye bakıyor ve fiyat olarak ayrıntılı söylermisin bence yanlış anlama insanların tepkilerini burda bundan daha bir ay önce yiğit furyası vardı ne oldu insanlar birbirlerine girdiler yiğit için eğer seda dediğiniz kişi sizin dediğiniz gibiymiyor zaten herkes kabul eder baştacı eder değilsede digerleri gibi unutulur bir ay iki ay iyi para kazanır onunla Kalır kendisi bir kafemi yoksa evindemi bakıyor telefonda bakılan fala asla inanmıyorum artık detaylarını yazarsan sevinirim

Canım ben sana önce özel mesaj olarak yollamayı denedim,evet sana nedendir bilmem mesaj gitmedi.Sonra mail attım odamı gelmedi?

Evet site yöneticisine mesaj atıp sormayı düşünüyorum bende. Çok rica etsem bir de pedaliza_28@hotmail.com bu adrese de bi yollar mısınız numarayı, diğerine ikinizinde attğı mail gelmedi:KK43: Heralde mail de bi sorun var.

Evet site yöneticisine mesaj atıp sormayı düşünüyorum bende. Çok rica etsem bir de pedaliza_28@hotmail.com bu adrese de bi yollar mısınız numarayı, diğerine ikinizinde attğı mail gelmedi:KK43: Heralde mail de bi sorun var.

Bu adrese yolladım,gelmez problem olursa haberdar et ,özel mesajı tekrar denerim.

kızlar yakın zamanda bakırköyde ki dideme (üç vakit) fal baktran varmı.emin bir sekilde konusuyor ya.söyledklerı cıkan,tarihlerı tutan lar varmı hiç....

hüseyin dede diye biri var bir çok derde deva oluyor çocuğu olmayana çeşitli hastalıklara ve yıldızlamayada bakıyor ... yeri kartal telefonu 02163094535 05334123195

arıyorum ama ulaşamıyorum..cep kapalı..randevulu mu ? telde yıldıznameye bakar mı ? nasıl oluyor _?

Seda hanım tam olarak neye bakıyor ve fiyat olarak ayrıntılı söylermisin bence yanlış anlama insanların tepkilerini burda bundan daha bir ay önce yiğit furyası vardı ne oldu insanlar birbirlerine girdiler yiğit için eğer seda dediğiniz kişi sizin dediğiniz gibiymiyor zaten herkes kabul eder baştacı eder değilsede digerleri gibi unutulur bir ay iki ay iyi para kazanır onunla Kalır kendisi bir kafemi yoksa evindemi bakıyor telefonda bakılan fala asla inanmıyorum artık detaylarını yazarsan sevinirim

beyalacım canmsın ne gusel solemıssın nerede o yıgıtcıler her yorumun arkdsından sawunmaya gecenler fos cıktı ıste:KK49:

beyalacım canmsın ne gusel solemıssın nerede o yıgıtcıler her yorumun arkdsından sawunmaya gecenler fos cıktı ıste:KK49:

Canım seninde yüreğine saglık farkındaysan sorduğum soruya hala cevap yok artık hepimiz okadar piştik ki burada ne olduğunu anlayabiliyoruz bir tanem Allah'a emanet ol

Eski bi yiğitçi olarak(!:)))) cevap vereyim dedim, burdayız:) yiğitin Mart itibariyle gerçekleşecek dediği diğer seyler de 1 ay gecikmeyle tamamen oldu. Zamanda sapmayı çok umursamıyorum ama bunu burda yazabilmek de çok rahatlattı. Adamın söylediği şeyin gününü takip edip zamanı geçince yerin dibine sokmayı hiç bir zaman anlayamadım. Bence sorun falcılarda falan değil, insanlardan yarı tanrı rolünü oynanmasını bekleyen bizlerde:) neyse benim falım biraz gecikmeyle de olsa çıktı. Bu arada yiğit bu forumda adı geçsin istemiyor bu yüzden onu sevenler olarak ' namı diğer yiğitçiler':)) adını zikretmiyoruz ricasına saygı gösterip:) yiğitin boş kalma durumu veya reklama ihtiyacı da yok zaten..

Sentinus Cafe ve Bistro'daki Cansu'ya kesinlikle baktırmanızı öneririm... Bugün pat pat isim verdi, şok geçirdim. Bir kişi bu kadar nokta atışında bulunabilir. Ataköy'de cafe :)

arkadaşlar yeni üyeyim rica etsem nilüfer hanımın tel özelden msj atar mısınız?Merak ettim baktıracağım da.

Yıllar önce şirinevlerde ki cezmiye fal baktırdım tam 18 yıl önce yıllar içerisibde söyledikleri çıktı.Geçen yıl şirinevlere evine gittim fakat taşınmış.Ulaşamadım. Telefon numarasını bilen varsa bana özelden msj atar bildirirlerse çok memnun olurum.

Daha doğrusu bir sorunum var anadolu yakasında iyi bakım yapan birini arıyorum.Varsa bildiğiniz düzgün iyi bakım yapan özelden msj atar mısınız .Şimdiden tşk ederim.

Eski bi yiğitçi olarak(!:)))) cevap vereyim dedim, burdayız:) yiğitin Mart itibariyle gerçekleşecek dediği diğer seyler de 1 ay gecikmeyle tamamen oldu. Zamanda sapmayı çok umursamıyorum ama bunu burda yazabilmek de çok rahatlattı. Adamın söylediği şeyin gününü takip edip zamanı geçince yerin dibine sokmayı hiç bir zaman anlayamadım. Bence sorun falcılarda falan değil, insanlardan yarı tanrı rolünü oynanması bekleyen bizlerde:) neyse benim falım biraz gecikmeyle de olsa çıktı. Bu arada yiğit bu forumda adı geçsin istemiyor bu yüzden onu sevenler olarak ' namı diğer yiğitçiler':)) adını zikretmiyoruz ricasına saygı gösterip:) yiğitin boş kalma durumu veya reklama ihtiyacı da yok zaten..
Kesinlikle aynı fikirdeyim. Yiğit işinde başarılı. Olumsuz yorum yapanlara istediği yorumları yapmadığı için bu tarz eleştiriler var sanirim.Onları da anlamak lazım öfkelerini Yigit' e çamur atarak dindirmeye çalışıyorlar. Ama burdan komik görünüyorlar. Siz yiğit kötü dedikçe bize de Yiğitciler olarak sesimizi çıkarma hakkı doğar bunu bilin istedim. Çünkü o fos çıktı diyebileceğiniz bir falci değil.

Kesinlikle katılıyorum.Yiğit'e fal baktırdım .Dedikleri çıktı .Tel bana msj atar mısınız? Tel çaldırınca bütün arkadaş ve falcıların numaralarını kaybettim.

Yiğit'in tel bilenler ltfen bana göndersin.Tşk.

X