İstanbul'da Fal - Falcılar

arkadaşlar kadıköy angels cafe ve mine hanım hakkında düşünceleriniz nedir?baktıran oldu mu aranızda?

ben baktırdım canım erkek arkadaşımla gitmiştim her ikimize de yarım saate yakın konuştu ve söylediği cümlelerden bir tane belki doğru vardır ve olacak dedikleri de çıkmadı :KK43:( ordaki en iyiler burcu, yılmaz ve ayfer tabi tecrübelerime dayanarak bu benim fikrim

bugün semboldeki tarık'a gittim.Dediği şeyler biraz gerçekçi geldi.Yani çok sallamadı açıkçası.Ve benim duymayı istediğim şey değildi.Özellikle şu beni 6 aydır darmadağın eden kişiyle ilgili.Biliyorum belki size saçma geliyo ama çok etkilendim.

Canım bak ben Tarık'ı uzun zamandır tanırım Tarık her şeyi söylemez ama sen sor mesela de ki benim bir ilişkim vardı ondan bahset de anlatmaya başlar ve doğru da çıkar kendisi de söylüyor bazen gördüğüm şeylerin tamamını anlatamıyorum o an konsantre oluyorum ve diğer konuyu unutuyorum diyo :)

nomadic 4 tane falcı gezdim 2010da:) nereye gdeyim sence..

Canım eğer avrupa yakasında oturuyorsan symbol de tarık yada batu ya git anadolu yakasında gitmek istiyorsan levent (cadde symbol şubedeymiş), kadıköy angels burcu derim ben.

Ayrıca yeğenim gitmişti bir falcıya avcılar şube de tarot bakan rus bir kadınmış ve söylediklerinin çoğu doğru çıkmış onu araştırıyorum şimdi bakalım birkaç alternatif daha bulalım dimi :)) zemuszemus

canım avrupa yakasındayım batu sembolde yokmuş artık aradım şimdi:)
tarık bayan mı oluyor cahilliğimi affedin de:)) nasıl uzun bakıyor mu gelecekler ilgili şeyleri söyleyip çıkıo muvereliniortak

canım avrupa yakasındayım batu sembolde yokmuş artık aradım şimdi:)
tarık bayan mı oluyor cahilliğimi affedin de:)) nasıl uzun bakıyor mu gelecekler ilgili şeyleri söyleyip çıkıo muvereliniortak

tarık gay hayatım ama çok tatlı çok rahat olursun emin ol :)) uzun bakıyor gelecekle alakalı da çok sey söylüyor ama dediğim gibi ayrıca sormak istediğin bir şey varsa da çok bilgi vermeden sor. tabi sonra da deneyimlerini paylaşırsan çok sevinirim yerimseniben

kıslarrrrrrrrrrrrrrrrrrr.cadde symbol cafe nerde ?? levent e bi gideyim bari..nilüfere gidecektim ama vazgeçtim ev falan bi de bi de ben anadolu yakasındayım çok uzak

ben baktırdım canım erkek arkadaşımla gitmiştim her ikimize de yarım saate yakın konuştu ve söylediği cümlelerden bir tane belki doğru vardır ve olacak dedikleri de çıkmadı :KK43:( ordaki en iyiler burcu, yılmaz ve ayfer tabi tecrübelerime dayanarak bu benim fikrim

sağol yorumun için arkadaşım.ama ben gittiğimde hep mine hanım orda oluyor.başka falcı hiç görmedim.diğerleri hala var mı acaba ?

sağol yorumun için arkadaşım.ama ben gittiğimde hep mine hanım orda oluyor.başka falcı hiç görmedim.diğerleri hala var mı acaba ?

var canım tabi ki ben o tarafta oturduğum için sadece fal değil normalde de sürekli gittiğim bir cafedir. Burcu öğleden sonraları geliyor onu biliyorum ama ayfer ve yılmaz genelde ordalar mine sürekli orada hatta yanlış hatırlamıyorsam kısa boylu kısa siyah saçlı biraz kilolu bir bayan ve genelde tarot bakıyor sedef de tarot bakıyor ama sakın istediğin falcı yoksa baktırma diğerlerine ben ordaki herkesi denedim ve birçok arkadaşıma da denettirdim :))

var canım tabi ki ben o tarafta oturduğum için sadece fal değil normalde de sürekli gittiğim bir cafedir. Burcu öğleden sonraları geliyor onu biliyorum ama ayfer ve yılmaz genelde ordalar mine sürekli orada hatta yanlış hatırlamıyorsam kısa boylu kısa siyah saçlı biraz kilolu bir bayan ve genelde tarot bakıyor sedef de tarot bakıyor ama sakın istediğin falcı yoksa baktırma diğerlerine ben ordaki herkesi denedim ve birçok arkadaşıma da denettirdim :))

sen sadece burcuyu öneriyorsun o halde :) peki burcu neye bakar ve nasıldır?mine tarot bakıyor ve bayağı uzun anlatıyor.burcuyu merak ettim.

nomadic, ilçeyi de yazsan canım.. cafe smybol kadıköy de mi ..çok sağol ayrıca gittikten sonra yorumlarımı yazıcam size

sen sadece burcuyu öneriyorsun o halde :) peki burcu neye bakar ve nasıldır?mine tarot bakıyor ve bayağı uzun anlatıyor.burcuyu merak ettim.

Angel's en iyi Burcu dur derim birçok arkadaşıma da denettirdim kahveye bakıyor ve kahveyi daha açmadan söylemeye başlıyor elektriği de çok iyi umarım memnun kalırsın canım eğer gidersen fikirlerini paylaşırsan çok sevinirim ama dediğim gibi genelde 2 den sonra orda oluyor :)) yerimseniben

bi de kadıköy angel's daki burcu mu yoksa symbol cafe deki levent mi daha iyi sence ???

canım ikiside iyi bence ama burcuda çok fazla kişiyi denettirdim ama Leventin tarih konusundaki başarısı şaşılacak derecede. ikisini mukayese edecek olursak ikiside çok iyidir Burcu detaya girer Levent detayını sen sordukça cevaplar birde Levent çok sorunlu insanlara bakmak istemiyor sivri dillilik yapıyor ama emin ol her ikisinden de memnun kalırsın bence aralarına biraz zaman koyarak (1 hafta gibi) her ikisine de git

tamam canım çok sağol..ben yarın angel's a gidiyorum o zaman . 2 den sonra :KK70: burcu'ya baktırıyorum..sonrada symbol'e giderim..gelir gelmez de paylaşırım..bu arada ben izmirde muhteşem fallar baktırdım kahve içtim fincanı garsonla götürttürdü.masada sadece ikimiz ne kart ne fincan var.duvara baka baka ne isitosan sor dedi hepsi harfi harfine çıktı. ama istanbulda o kadar iyi falcılarla hiç karşılaşmadım.en iyisi taksimdeki rus tatlı çocuk..niko idi..o da en son gittiğimde hastanede idi iyileşti mi ve şu an nerde bakıo bilmiyorum

tarık gay hayatım ama çok tatlı çok rahat olursun emin ol :)) uzun bakıyor gelecekle alakalı da çok sey söylüyor ama dediğim gibi ayrıca sormak istediğin bir şey varsa da çok bilgi vermeden sor. tabi sonra da deneyimlerini paylaşırsan çok sevinirim yerimseniben

canım birazdan arkadşımla buluşup gideceğiz tarığa gitmeyi düşünüyoruz akşam haber veririmm..
ya inanamıyorum kendime daha 2 gün önce fal baktırdım bağımlımı oluyorum ney:))sırnaşık şey

X