İstanbul'da Fal - Falcılar

mandal
küçükyalı elif hanım sana neden illa gel dedi bilemem elki yardım etmek istediğinden belki para için...
ama inan bana kırık yok çizik filan değil kadın
çıkar mı çıkmaz mı falı bilemem ama çizik değiller :KK70:

Son düzenleme:
Kesinlikle tavsiye etmiyorum..1 arkadaşım telefonla arıyor..kadın resmen sallayıp duruyor..olan arkadaşımın 40 tl sine oldu....
Ben den uyarması...40tl iyi para.yazık etmeyin paranıza....
Burda bir yazı yayınlanmıştı.Ella İstanbul'un en dandik falcısı diye..Ben bu cümleye kesinlikle katılıyorum....

Ben de burdaki yorumlara bakip ella yi denedim.. Neymis demekki fal enerji isiymis.. Ben memnun kaldimm arkadaslar.. Aramizda gecen sohbete istinaden iyi niyetli biri oldugunu soyleyebilirim.. Gayet memnun kaldim ben, takir takir herseyimi bildi..konusturmadi beni bile.. İnsallah dedikleri de Rabbimin izniyle olur.. İstedikleri seyleri duymayanlar veya moralini duzeltemeyenler veya enerjisi tutmayanlar tabii memnun kalmayanlar olabilir.. Ama hakkini yiyemem ella nin.. Deneyin derim arkadaslar.. Sadece Fal baktirmak icin degil arada danisip enerjisinden yararlanip sohbet edebilecegin de biri.. Dayanamadim yazmak istedim..

isim bilenler bende fos çıktılar.ilk duyduğumda aaa ooo falan demiştim ama harf ve isimden başka birşey bilmediklerini zaman geçince anladım.bu yüzden isim harf yada burç verenlerden uzak duruyorum.
cadde sembol serkan tüm harfleri bilmişti hatta ismi bile söyledi çocuğun ve annemin.ama dedikleri an ve gelecek yalan çıktı.
nişantaşı sembol bahar hep ismindeki harfleri söylerdi oturur oturmaz.takıntı yapmıştı galiba.hep harf yazar.ama dediklerinin hiçbiri çıkmadı.an ve gelecek yok.harften başka marifeti yok serkan gibi.
taksim sembol nesil bana bir sürü harf yazdı bu harfler seninkinde var dedi.yok dedim.o zaman sen bunla olmayacan başkası olcak dedi kıvırdı.iş olayı çıkmadı.özel hayatta çıkmadı.
kadınlar kahvesi pelin de harf yazmıştı sonuç malum anlatmaya değmez.çizdiği pembe tabloya hiç inanmamıştım zaten.
kibritçi kadın harfleri çizmişti bunun için okuma yazma bilmiyor demişlerdi ama bana harfleri yazdı.o da çıkmadı.
melekler şengül burç ve harf söylerdi iyiki falcılığı bıraktıda kurtuldu millet yalanlarından.
orda gülşen var.bir kere gittim o kadar saçma anlatıyorduki ben kalkacaktım sıkıldım.asıl konuya bile gelemedi nesil gibi.hatta bir tip tarifi verdi sanki senaryo yazıyor dizilere.o da harf vermişti.
soğanlık emine bazı kız ismi harfleri verdi ama kel alaka hiç ucundan bile geçmedi anlattıkları ile yaşananlar.

iyi diyebiliceğin bir isim varmı gittiklerin arasında bilebilen gelecekle ilgili hepsi fos sanırım bunların..

bunlardan başkalarına da gittim.yukarıda saydıklarım isim harf burç bilip fos çıkanlar.yani isim bilenle başka şeyi bilemiyorlar diyorum. gittiklerimini hiç biri geleceği bilemedi. bir tane var devamlı gittim tutturuyor ama bazen de saçmalıyor kızıyorum.

bir arkadaş doğru demiş çok matah olsalar lotoyu tuttursunlar.adama bakın hele kadınların üstünden para kazanıp nasılda kandırdım enayileri diye alay ediyormuş.doğrudur inanırım.Şarlatan büyücüler için dediklerinede katılıyorum. Adamın biri bana yalnız gel dedi maksadı belli.Annemle arkadaşımla geleyim dedim aman illa yok yalnız gel diyince kıllandım.Hatta adam telefonda konuşmayalım dinleniyorum diyince dedim bunun yasalarla başı dertte.Bu işlere hiç bulaşmadım bulaşmakta istemiyorum.hatta tavsiye edenlerle bile muhabbetimi kestim.Bayanları uyarmak lazım.Allah akıl fikir vermiş bişey olursa mesulü kendimizizdir.

Ben de burdaki yorumlara bakip ella yi denedim.. Neymis demekki fal enerji isiymis.. Ben memnun kaldimm arkadaslar.. Aramizda gecen sohbete istinaden iyi niyetli biri oldugunu soyleyebilirim.. Gayet memnun kaldim ben, takir takir herseyimi bildi..konusturmadi beni bile.. İnsallah dedikleri de Rabbimin izniyle olur.. İstedikleri seyleri duymayanlar veya moralini duzeltemeyenler veya enerjisi tutmayanlar tabii memnun kalmayanlar olabilir.. Ama hakkini yiyemem ella nin.. Deneyin derim arkadaslar.. Sadece Fal baktirmak icin degil arada danisip enerjisinden yararlanip sohbet edebilecegin de biri.. Dayanamadim yazmak istedim..

Öncelikle şunu belirtmek isterim...ne mutlu sana verdiğin paranın karşılığını almışsın.Amin İnşallah dediği iyi şeyleri tez vakitte yaşarsın...keşke arkadaşımda memnun kalsaydı ben buna üzüldüm bu forumdan numarası alıp ben vermiştim bir yerde vesile oldum.....Malesef 15tl yada 20tl lik bile kıytırık dediğimiz cafe falcılar bile en basittinden evlenmiş ayrılmış olduğunu çıkarabilirken..malesef bunu bile bilememiş ve üzerine seni isteyen erkek çok 2013 de sana evlilik gözüyor diyor..Arkadaşım iş sıkıntısından dolayı arıyor bu fal bakan bayan işi aşk üzüntüsüne bağlıyor..malesef ortada öyle bir durum yok...
Arkadaşımın memnunsuzluğunu sadece burdan paylaşmak istedim..istenen para bence iyi bir para...Takdir gitmeyi düşünenlerin...
ve son olarak enerji olayına inanmıyorum...fal bakıyorum diyebilen insan her şekilde bakar..

bende aynı şekilde düşünüyorum bende ellayı beğenenlerdenim ama işte böyle yorumlar gelince insan savunmaya bile korkuyo yanlış anlaşılır diye ama banada dedikleri olyo hakkını yiyemem inş. diğer dedikleride olurr sabırsızlıkla bekliyorum.. seninde dediğine katılıyorum insanlar hep iyi şeyler duymak istiyolar ama duymayıncada o kötü oluyo malesef bide telefonda baktryoruz yani bizim oanki enerjimizle onun bizim adımza seçmesi çok farklı bi durum buna rağmen iyi diyebilirim.. ya ne biliyim bu olay gerçekten farklı inş. tez zamanda herşeyin iyisi olur

Öncelikle şunu belirtmek isterim...ne mutlu sana verdiğin paranın karşılığını almışsın.Amin İnşallah dediği iyi şeyleri tez vakitte yaşarsın...keşke arkadaşımda memnun kalsaydı ben buna üzüldüm bu forumdan numarası alıp ben vermiştim bir yerde vesile oldum.....Malesef 15tl yada 20tl lik bile kıytırık dediğimiz cafe falcılar bile en basittinden evlenmiş ayrılmış olduğunu çıkarabilirken..malesef bunu bile bilememiş ve üzerine seni isteyen erkek çok 2013 de sana evlilik gözüyor diyor..Arkadaşım iş sıkıntısından dolayı arıyor bu fal bakan bayan işi aşk üzüntüsüne bağlıyor..malesef ortada öyle bir durum yok...
Arkadaşımın memnunsuzluğunu sadece burdan paylaşmak istedim..istenen para bence iyi bir para...Takdir gitmeyi düşünenlerin...
ve son olarak enerji olayına inanmıyorum...fal bakıyorum diyebilen insan her şekilde bakar..

Aksana sen biraz arada kalmissin uzulmussun anladigim kadariyla.. arkadasinin anlattigi kadariyla biliyorsun sonucta.. Benim de sorularim oldu.. Birinin evli olup olmadigini sordum bildii.. Onun disinda sordugum kardeslerimle alakali sorulari da bildiii.. Gelecegi bilemem yasayarak gorucez cikarsa soylerim.. Bugunu bildi de bildiii :)) bu forumu takip edenler bilir.. Elmira olsun elanit olsun kiminde superdi kiminde fostu.. Bu neye gore degisiyor bilmiyorum bi ucu elektrik meselesine dayaniyor.. Tabi cok beklenti icinde de olmamak lazim.. Sen denemeden referans oldugun icin uzgunsun onu anliyorum.. Bosver zaten bu isin ucunda garanti yokki..baktiranlar o parayi gozden cikaran dusunmeyen kisiler zaten.. Neyse boyle istee..

Aksana sen biraz arada kalmissin uzulmussun anladigim kadariyla.. arkadasinin anlattigi kadariyla biliyorsun sonucta.. Benim de sorularim oldu.. Birinin evli olup olmadigini sordum bildii.. Onun disinda sordugum kardeslerimle alakali sorulari da bildiii.. Gelecegi bilemem yasayarak gorucez cikarsa soylerim.. Bugunu bildi de bildiii :)) bu forumu takip edenler bilir.. Elmira olsun elanit olsun kiminde superdi kiminde fostu.. Bu neye gore degisiyor bilmiyorum bi ucu elektrik meselesine dayaniyor.. Tabi cok beklenti icinde de olmamak lazim.. Sen denemeden referans oldugun icin uzgunsun onu anliyorum.. Bosver zaten bu isin ucunda garanti yokki..baktiranlar o parayi gozden cikaran dusunmeyen kisiler zaten.. Neyse boyle istee..

nedense yorumların hoşuma gitti :)) ben eski üyelerdenim nerdeyse hep burdan okuyup gittim hep olmadı mmı önerilen bir çok kişi fos çıktı yaa olur olmaz ama ne paralar gözden çıkardık 20ler 50 ler 100 ler :)) hani denemesi gereken bi kız bence en azndan insan pişman olmuyor ... bakalım bugun baktrcam yine :))

bu arada mandal arkadaşım sormuş telefonda bakıyor veya ara buluşuyorsun sanırım telefonu istersen bende verebilirm yada olan kişilerden biri cnm

narin sendne telefonunu alayım canım. nerdeymiş ne bakıyormuş kaça bir sorayım bari.uzlaşırsak giderim.benim aklım halen şu herşeyi uzun yıllar sonrasını bile bilen beykozdaki kadında kaldı haber yok ondan.Allah bilir özelliğini yitirmiştir.

bu arada pek beğenmediğim meleklerdeki gülşenin mart ayı tahmini ile aynı yorumu nuray sayarı yapmış.bekleyip görecez bakalım hayırlısı.kadın ilgisiz ayrıntılara girip asıl konuya gelmediği sorunca kısaca anlattığı için ben pek tutmadım.tabi herkes farklı enerjiye sahip bilemiycem.

Son düzenleme:
narin sendne telefonunu alayım canım. nerdeymiş ne bakıyormuş kaça bir sorayım bari.uzlaşırsak giderim.benim aklım halen şu herşeyi uzun yıllar sonrasını bile bilen beykozdaki kadında kaldı haber yok ondan.Allah bilir özelliğini yitirmiştir.

evet ya onu bende merak ettim bi laf çıktı ama çabuk kayboldu hiçbişey anlamdım :)) özelden numarasını atıyorum canım

aldım numarayı canım teşekkürler.

küçükyalıdakine gidenler paylaşabilirlermi fakirinekmeği hariç çünkü gayet detaylı anlatmıştı :KK70:

geçmişte anda nasıldı neleri bildi merak ediyorum.ilerisi için mantıklımıydı

aldım numarayı canım teşekkürler.

küçükyalıdakine gidenler paylaşabilirlermi fakirinekmeği hariç çünkü gayet detaylı anlatmıştı :KK70:

geçmişte anda nasıldı neleri bildi merak ediyorum.ilerisi için mantıklımıydı

evet arkadaşlar ya ben de küçükyalı'dakinin bakımının nasıl olduğunu ve yerinin tam olarak nerde olduğunu merak ediyorum.

elmira bana telefonda kartlar açtığını ve çocukta büyü olduğunu söyledi ben bunu bilirim.evet başkasınıda önerdi sonra ben inanmadığım için böyle şeylerle uğraşmak istemiyorum.büyü müyü bence hikaye.Allah nasıl izin veriyor böyle şeylerle kaderin değişmesine? tövbe yarabbi.kaderimiz doğduğumuzda alın yazımız yazılırken başkası nasıl ona bana büyü yapıp değiştirebilir inanmıyorum artık.başta inanmıştım ama saflığıma denk gelmiş.

bunları geçtim size çıkabilir ama bana tersi çıktı.kartlar hikaye değilmi zaten,gören kartı almadanda görür söyler.bir kaç kere konuştuk ve ısrarla şu andaki yaşananları tersi çıktı napayım yani.bende bir halt var o zaman kapıyormuyum kendimi ne çoğu kişi bende tutturamıyor.sırf memnun olmadığımı diyen ben değildimki zaten gerilere bakarsanız başkalarıda yazmış.ben sormadan kendisi bir bakayım dedi baktı ve ben sonradanda ücreti sordum birşey söylemedi.çünkü fal değildi bakılan.şimdi bunları burda yazmanın ne alemi var.gitmeye niyetlenmiştim ama napayım bilemedii bu kadar basit.evet avukatlık gibi olmuş.sana çıktı diye bizede çıkması şart değil.o zaman aramayın başka falcı o kadar memnunsanız.

Bu forumda senin gibi bi kac kisi oldu, fallari cikmayan, an'i ve gecmisi dahi tam olarak bilemeyen vs. Bu kisiler de fallar hic cikmadi. Hep tam tersi oldu. Buyu olan kisilerde cin'ler musallat oluyor. Yabanci bir falciya gitmistim, ona benim hakkimda nasil bu kadar cok bilgiye sahip oldugunu sordugumda, senin koruyucundan aliyorum bu bilgileri diye cevap vermisti. Bu durum da eger uzerinde bazi karanlik gucler musallat olmus ise, koruyucun devre disi kaliyor ve bu gucler senin hakkinda bilgi vermeye basliyor yalan yanlis. Bu yuzden senin fallarin hep tam tersi cikiyor olabilir. Yada bir diger olasilik, cakralarinin kapali olmasi. Ic dunyan da cok fazla karisiklik oldugu zaman bu karsidaki kisi ile iletisimini bloke edebilir, buna dikkat etmek lazim. Birde ayni gun de fazla fal'a bakilmissa falcinin zorlanmasida olasi bi durum.

ritaya gitmek istiyorum ama arıyorum açmıyor telini. birazdan çıkıp nişantaşı sembol kafedeki fulyaya gideceğim, tekrar denicem yolda rita açarsa ona gidebilirim. yorumlarımı yazarım

Bu forumda senin gibi bi kac kisi oldu, fallari cikmayan, an'i ve gecmisi dahi tam olarak bilemeyen vs. Bu kisiler de fallar hic cikmadi. Hep tam tersi oldu. Buyu olan kisilerde cin'ler musallat oluyor. Yabanci bir falciya gitmistim, ona benim hakkimda nasil bu kadar cok bilgiye sahip oldugunu sordugumda, senin koruyucundan aliyorum bu bilgileri diye cevap vermisti. Bu durum da eger uzerinde bazi karanlik gucler musallat olmus ise, koruyucun devre disi kaliyor ve bu gucler senin hakkinda bilgi vermeye basliyor yalan yanlis. Bu yuzden senin fallarin hep tam tersi cikiyor olabilir. Yada bir diger olasilik, cakralarinin kapali olmasi. Ic dunyan da cok fazla karisiklik oldugu zaman bu karsidaki kisi ile iletisimini bloke edebilir, buna dikkat etmek lazim. Birde ayni gun de fazla fal'a bakilmissa falcinin zorlanmasida olasi bi durum.

ama fulya bana daha kartları açmadan bile ona gelmediğim sürede neler olduğunu söylüyor.mesela en son bir kaç hafta önce gittiğimde yine aynını yaptı şaşırdım.gittiğim falcılarda iş yok sanırsam.bilen biliyor.tabi fulyada her zaman geleceği tam bilemiyor ama an ve geçmişte çok başarılı.

ben bazen şey bile düşünmeye başladım.burayı okuyorlar çoğu.ve burda okuyan onların fanatikleri var üyeler.herkes değil ama yapanlar vardır.şimdi bunların etkisiyle başıma bela almıyim diyorum .ama diyorum uzaktan olacak iş değil.yapan,ileten,kötülük düşünen belasını bulsun başlarına dolansın.varmış öyleleri bir forumda okumuştum.falını beğenmedim diye yazanlara öteki üyeler tarafından numaraları verilenlermi ,falcılara şikayet edilenlermi neler dönüyormuş ya hastamı millet.belki çocukça düşünce benimkisi ama okuduklarımın etkisinde kaldım.zaman kötü.

Son düzenleme:
nişantaşı sembol kafede fulya hanıma baktırdım bugün. sadece benim ve erkek arkadaşımın meslekleri konusunda yanıldı. geçmişi bildi zaten, geleceğe dair söyledikleri de mantıklı şeylerdi. biraz kısa bakıyor gibi geldi bana o kadar. 10 üzerinden 7 diyebilirim. en son gittiğim cafe pen'deki yeter hanım yine de en iyi bilen diyorum.

size falcı tavsiye etmeyeceğim ama süper bir müzk grubu tavsiye ediyorum
dinleyenler muhakkak vardır ama dinlemeyenlerde bir youtube da dinlesin MODEL
harikalar

Ben bu akşam Bakırköydeki arzuhal kafedeki yiğit e gittim iyiydi,farklıydı oldukça detaylı anlattı,tutarlı aynen olanları anlattı tabiki geleceği görecez.ben beğendim kısacası :KK34:

X