İstanbul'da Fal - Falcılar

arkadaşlar, bana avrupa yakasında öle bi falcı tavsiye edinki,olumluyuda olumsuzuda söylesin allah aşkına,parası neyse ne....duymak istediklerimi söyleyip, umutlandırıp sonra hayalkırıklığına uğratmasın..var mı böyle yaşayan falcı?

kızlar istanbulda gittiğimiz falcılar kimler,neredeler,tarot mu daha çok çıkar kahvemi,bilgilerimizi paylaşalım.... kaydirigubbakcemile2
iyi bir falcı biliyorum ataşehirde oturuyor zamam zaman evinde zaman zamanda kadıköy kadınlar kahvesinde bakıyor gidip baktırın derim

kızlar zeynep hanım diye biri var tek geçerim şoka sokuyor insanları baktırın derim

Afedersinn cnm cok eski bi uyeyim ama pek kullanmadigim icin karisiklik yaptim sanirim:KK43: senin onerebilrcegin biri var mi yada tecrubelerinnn:)))

benim pek yok bildiğim, bu ara pek bi heveslendim merak ettiklerim olunca... ama malesef araya ramazan girdi :)
ben geçen sene bizim burda bi gunay abla var evinde bakıyor çekmeköyde ztn ona gittim ablamları flnda tanıyor genelde çevremden gidenler oluyordu.. bende gittim geçmiş ve gelecekle ilgili dediklerinin çogu çıkıyor ama sonra bi zmn sonra herşey eskiye dönüyor :KK43:( bana gecen sene temmuz için bu işin adı konulcak sevdiğin kişiyle ilk adımları atıcaksınız demişti çoçuk askerden geldi evlilik planları fln yaptık aynı onun dediği gibi sonra gümmm vazgeçti benimki 2-3 ay sonra :KK43:( geçenlerde yine gittim yine bana bi tarih verdi evlilikle ilgili ama yine aramız açıldı bende bi daha gitmek istemedim cunku artık hikayeyi bildiği için beni tatmin etmeyeceğini düşündüm.

geçenlerde internetten araştırdığım kadarıyla melekler kahvesi gulşene gittim hoş kız sıcak davranıyor arkadaş gibi ztn genç bi kız... kahve ve tarot bakıyor 17.5 tl... sevgilimin burcunu ve yaptığım işi ortamı ve ailemle ilgili bi kaç birşeyi bildi ileriye dönük 4 tane tarih verdi geri sayıma başladım eğer ki dedikleri çıkarsa ilk burdan paylaşıcam sizinle... ama artık akıllandım falcıların ileriye dönük soylediklerini açık olarak paylaşmıyorum cunku benim enerjim çok düşük hemen nazar değiyor işim bozuluyor önceden inanmazdım artık inanıyorum üzerimde göz var neye sevinsem kimle paylaşcam bozuluyor o iş... allahın cezası faceden bangır bangır yazdım şu tarihde evlilik düşünüyoruz fln die hangi ugursuzun gözü dediyse birden kanlı bıçaklı olduk sevgilimle yani 2.kez evlilik yolundan döndük :KK43:( facei fln kapattım ve de artık arkadaşlarımla bile bu konuları paylaşmıyorum :KK43:( sizinde aklınızda bulunsun :))

kızlar zeynep hanım diye biri var tek geçerim şoka sokuyor insanları baktırın derim

slm senem... sürekli olarak birilerini tavsiye ettiğini farkettim ama ikisi içinde iddalı konuşmuşsun... birinde kesin buna gidin, diğerinde kesin buna gidin derim yazmışsın hangisini dikkate alıcaz yoksa ikisi aynı kişimi...

tavsiye ediyormusunuz armagan hanımı gidenler yani 25 lıraya degermı kızlar fisfisfis
fala inanma falsız kalma derler ama bir falcı biliyorum kk yararlansın en azından bayanın cok güzel enerjisi var enerjisi süperden ziyade çok güzel bakıyor ataşehirde oturuyor

slm senem... sürekli olarak birilerini tavsiye ettiğini farkettim ama ikisi içinde iddalı konuşmuşsun... birinde kesin buna gidin, diğerinde kesin buna gidin derim yazmışsın hangisini dikkate alıcaz yoksa ikisi aynı kişimi...
canım benim evet ikisi aynı kişi yazım hatası sevdiğim beğendiğim pozitif aldıgım cafe film vs paylaşmasını seviyorum

fala inanma falsız kalma derler ama bir falcı biliyorum kk yararlansın en azından bayanın cok güzel enerjisi var enerjisi süperden ziyade çok güzel bakıyor ataşehirde oturuyor

Merak Ettim Bu Kadını..
Şoka Falan Sokuyor Dediniz Ya.. :KK14:

Son düzenleme:

ewt yaaakim bu zeynep,nerde,kaça bakıooo ayrıntılı bilgi lütfen...

ewt yaaakim bu zeynep,nerde,kaça bakıooo ayrıntılı bilgi lütfen...
su an ataşehirde bakıyor fakat özel mesaj atamıyorum eger sen atabilirsen mailini atarsan bilgilerini verebilirim xxxxxxxxxx buraya yazarsan sana iletişim numatralarını verebilirim

Son düzenleyen: Moderatör:
sevdiğim beyendiğim cafe film paylaşmayı insanlarında faydalanmasını isterim ataşehirde oturuyor eger özel mesaj hakkınız varsa mail atın size vereyim mail adresini

Özel Mesaj Hakkım Yok..:KK43:
Forum İçerisinde Yazmakta Yasak..

Zaten Tanımadığım İnsanlara Mail Adresimi Vermekte Oldukça Garip Geliyor.. :KK14:

Son düzenleme:
kızlar bır kac gundur bı duadan bahsedılıyor .ne duası bu ?

neden topıc de paylasılmıyor ? bılen arkadaslar bana da gonderırse sevınırım

Arkadaşlar, İstanbul'da neredeyse bütün falcıları gezerdim eskiden. O zamanlar cafelerde fal bakılmıyordu. Sonra çok sıkıldım bıraktım. Bir gün bir arkadaşım tesadüfen Mercan'a baktırmış. Her söylediği çıkınca, bana da baktır dedi. Önce boşver dedim, sonra bir akşam çok sıkıntılıyken aradım. Randevu verdi. Telefonda veya msn de bakıyor. Ben böyle şey görmedim. İş,aşk hepsi çıktı. Hatta o dönem kimsenin bilmediği karışık bir mesele vardı. Onu bile söyledi, ben inanamadım. Baktırmak isteyen olursa, bende telefonu var. Ama kesin deneyim derim.
özel mesaj hakkım yok mercanın iletişim numarasını nasıl yazabilirsin acaba

harika bir ffal bakan bayan tanıyorum 30 tl ye bakıyor isterseniz adresini veririm

arkadaşlar su falına bakan harika bir bayan biliyorum 50 tl ye bakıyor ama bir giden asla pişman olmuyor sadece gitmeyenler kaçıranlar pişman

su falı mı bakıyo ?
60 tl mi ?

evet su falı bakıyor muhteşem bakıyor

bunlar aynı kişi mi? 60 mı olmuş yani fiyatı? vay anası. 5 ayda iki katına çıkmış fiyatı

senem 33 gittiğin söylediğin yerleri özelime mesajlarsan sevinirim...isim..tel..adres..vs..

Arkadaslar yeni olabilirsiniz tecrubesiz olabilirsiniz fal krizine girmis cildirmis olabilirsiniz anlarim ama kormusunuz allahaskina hatun resmen basbas bagiriyo ben falcinin kendisiyim yada reklamciyim diye hala iletisim bilgisi soruyosunuz yapmayin sokaktanmi topluyosunuz biraz dikkat edin siz boyle yaparsaniz tabiki butun falcilar mesken tutar burayi:KK43:( isin komigi bazi arkadaslar dalga geciyo kendisiyle onlara bile cevap verecek kadar asmis kendini hirs burumus gozunu zavallinin:))

X