İstanbul'da Fal - Falcılar

canım burda beğenenler de olmuş, ben de o zmn okurdum öyle görüp gitmiştim ama foss... hatta sevgilim yanımda ilk ve son falcıya gidişim oldu. çünlü yiğit in dediklerine çoook kızmıştı ve bilemedi de tabi:KK43:(

yiğit'i beğenenler var ancak bana da her konu için söylemeden soru sordu sürekli. yani tutturdu diyebileceğim bir şey yok, geçmişi söylemedi, şu anı bana sordu anlattım, gelecek için ise meçhul henüz.

arkadaşlar symbol cafelerde baktırmadığım ama merak ettiğim 3kişi kaldı. 3üne de değişik zamanlarda gitmeme rağmen denk gelmedi. hep izindeydiler.
taksimdeki mehmet, beşiktaştaki nihal ve nişantaşındaki bahar.. sizce bu 3ünden hangisi?? bugüne kadar hep sizin yorumlarınız ışığında gittim ve hepsi de iyiydi. yorumlarda haklılık payı var. size güveniyorum. o para çıkacak belli ki, bari doğru yere çıksın:KK16:

ben nihal ya da bahar derim. bahar'ın iyi anına denk gelirsin umarım kafası dalgın iken pek verimli olamıyor, dün gittim her zamanki gibi tutarlıydı ama biraz karışık baktı.

nihal; son gittiğimde karşı tarafın bana söylediklerinin aynısını söyleyerek hem onun hem benim düşüncelerimi 100% anlattı. hatta düşünce okuduğuna dair bir fikre kapıldık. hiç o işlerle uğraşacak birine benzemiyor ama. son falından çok memnun kaldım. ilkinde de düşündüklerimi söylemişti ve olacak dediği bir şey çıktı eğitim hayatımla ilgili.

ben de size cıvıltı cafe suna yı öneriyorum..ilk baktırdığımda dayanamyıp ağlamaya başlamıştım..hani kimselere anlatamadığınız bazı şeyler vardır ya..işte o sizin yüzünüze direkt söyleyince ister istemez etkileniyorsunuz.

sonraki gidişlerimle yanımdaki erkek ark.ımla evleniceğimi....evlendim....sonra boşanacağımı....boşandım...
vs...vs..

hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii canım yok artık cafede bu kadar guzel bakan ılk senden duyuyorum

kızlar gittiğim falcıların bildiği şeyler oldu,iyi kötü tutturdular yada bana kendimi iyi hissettirdiler,ama benim bir durumum var ve çok değişik bişey,en yakın arkadaşlarımın ailemin bile farketmediği bişey,bu konuyu çok merak ediyorum ve henüz hiçbir falcı bunu bilemedi.hayatım buna bağlıyken hemde.bildiğiniz bi falcı varmı böyle beni şaşırtacak,gerçekten yaşadıklarımı bilecek?

aynen.... oyle bırını bulursan ılk bana pm at lutfen

tuzladaki suya bakan kadını merak ediyorum ben.teli olan varsa özel mesaj atabilir mi?bir arkadaşıma evleneceğini,boşanacağını falan herşeyi daha evlenmeden önce söylemiş. arkadaşım kadının izini kaybetmiş.tuzlada çok ünlüymüş.

bulursan bende gıderım..hbrın olsun

teşekkürler paylaşımların için.

ben birize yaklaşık 3 ay önce baktırdım. uzun bakıyor. yaklaşık 40 dk kadar baktı. o anda olanı çok iyi yorumladı. gelecek için söylediği bir şey kesin çıktı. bir tane daha var ama onu o mu yoksa aynı gün gittiğim kadın mı söyledi karıştırıyorum. şahsi fikrim ben beğendim.

biriz bana temmuzda baktı o zamanlar onun söylediği şeyi kimse söylemiyordu yani şöyle anlatayım tüm falcılar ya siyah ya beyaz diyordu o gri dedi ama dogrusunu söylemek gerekirse üç renk de olmadı bambaşka alacalı bulacalı bişe oldu
iş konusunda da o ortaya birşey attı onun arkasına ne kadar falcı varsa hepsi aynısını söyledi onda da birşey olmadı
bana birizin falından kalan tek hatıra erguvanlar açarken cümlesi hala bekliorum birgün açcaklar
bir de o kafede neyi sevmiom bilio musunuz şimdi sen birizi tanımazsan veya özellikle sormazsan orada 3 kadın var 3üde şişman birbirlerine benziolar kandırıp bakıverirler hemen falına

hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii canım yok artık cafede bu kadar guzel bakan ılk senden duyuyorum

hakkaten öyle ama....bi kerede bodrumda bi adama baktırmıştım..su falı...ikiside aynı şeyleri söylediler..evlenceksin..boşancaksın..vs... ikisinede inanmak istememiştim ama kaderimde varmış maalesef...

ben nihal ya da bahar derim. bahar'ın iyi anına denk gelirsin umarım kafası dalgın iken pek verimli olamıyor, dün gittim her zamanki gibi tutarlıydı ama biraz karışık baktı.

nihal; son gittiğimde karşı tarafın bana söylediklerinin aynısını söyleyerek hem onun hem benim düşüncelerimi 100% anlattı. hatta düşünce okuduğuna dair bir fikre kapıldık. hiç o işlerle uğraşacak birine benzemiyor ama. son falından çok memnun kaldım. ilkinde de düşündüklerimi söylemişti ve olacak dediği bir şey çıktı eğitim hayatımla ilgili.

ben artık çoğu falcının düşünce okuduguna iyiden iyiye inanıyorum
çünkü dönem dönem fallarım hep aynı
topraka baktırırken toprak bana 1-5 arası sayı tut dedi ben de 4 tuttum sonra dedim ki"birde aklımdan üçü geçireyim de sen gör gününü" o da bana demesinmi e bi karar ver 3 mü dört mü diye aslında bunu yapan falcıları sevmiyorum resmen beyin okudugunu sana ispatlıyorlar işte kendi agızlarıyla sonra gel de baktıkları fala inan

2 gündür bakamiyorum ve geçmiş sayfaları okuyorum...Burası tam bir caddı kazanına dönmüş......:KK53::KK53::KK47::KK47::KK53:Off, çok dikkatli olmalı......

Arkadaşlar,

Biriz nedere bakıyor.Hangi Yaka,Semt ve Kaffede. Lütfen yardımcı olup, bilgi paylaşımında bulunabilirmisiniz.....

Angel araştırdım, artık İzmir' deki arkadaşım irtibatı kaybettiğini söylüyor. Zaten çok yaşlı olmalı, artık bakması imkansız dedi. (Ancak cevap verebiliyorum, kusura bakma.....)

Bu arada Beylikdüzündeki Belginhn. tam bir üç kağıtçıymış. Bir arkadaşım gitmiş geçen gün ve 100,- TL' ye tam kazıklandık , o kadın asla falcı değildi dedi..........Eh....ne demeli.......:KK53::KK53::KK53:

Bu arada Kadıköy Nostradamuş Caffe' de daha önce Tarot baktırmıştım ve bakan çok baskı altında olduğu için (çünkü patronları müşteri başına sadece 15 dak veriyormuş)bende stres olup hiç memnun kalmamıştım ve kadın (benim kanımca asla olamaz dediğim birşey) söylemişti. Ancak 2 gün önce bu çıktı. Kafam karşıtı....Bir iki birşey daha demişti onlar da çıkarsa, her nekadar da beğenmediysem ve o kaffe tam bir ticaret hane ise de tekrar gidip baktıracağım. Çok tombul, açık buğuday saçlı gözlüklü, aslında kişi olarak çok tatlı gözüken, ancak iş stressinden ölmüş bir bayancağızdı.........Eh sadece kurumsal veya bir büro için çalışmak yorucu değil, bu zor zenaat da yorucu. Nede olsa tepende bir partron ve onlarca seni bekleyen, problemleri ile seni dümdüz edecek, umut ve vaat bekleyen onlarca müşteriler....:KK37:Kime ne desem, kimden ne duysamda atıp tutsam..........Gerçekten okudukça ve araştırdıkça çok sağlam birini bulup gitmeli.......yoksa hem parandan oluyorsun, hemde moralinden.....ve boş bekleyerek geçirdiğin bir sürü değerli zaman...........:KK53:

yaa kızlar sızde benım gıbı falcıyı tipinden anlıyormusunuz..
yani ozel bir avraları aluyor bence..
yada bn 6 . hissim cok kuvvetlı oldugu ıcın mı anlıyorum dersınız..
kadını yada erkegı gorunce heh bundan bı cacık olmaz dedıgım muhakkak bışey bılemıyor

aslında fal nedır bılıyormusunuz.. falcının oyle 1 saat 40 dk gıbı uzun sure sızınle konusması gecmısı sımdıyı gereksız ayrıntılarla anlatılması deıl.. sen şusun başına bu gelıcek şununla evlenıceksın gıbı temel baş konuları dırekt soylemesıdr

kısa ve oz olmalı fal

yaa kızlar sızde benım gıbı falcıyı tipinden anlıyormusunuz..
yani ozel bir avraları aluyor bence..
yada bn 6 . hissim cok kuvvetlı oldugu ıcın mı anlıyorum dersınız..
kadını yada erkegı gorunce heh bundan bı cacık olmaz dedıgım muhakkak bışey bılemıyor

aslında fal nedır bılıyormusunuz.. falcının oyle 1 saat 40 dk gıbı uzun sure sızınle konusması gecmısı sımdıyı gereksız ayrıntılarla anlatılması deıl.. sen şusun başına bu gelıcek şununla evlenıceksın gıbı temel baş konuları dırekt soylemesıdr

kısa ve oz olmalı fal

o zaman yıldızname baktırmalısın....

Ben yıllar önce Kartal' da çalışırken randevu alıp gitmiştim. Ama inanın o kadın asla ve asla hiç bir şey bilemedi. 10 'larca erkek ismi sayıp onlardan bir tanesi ile evleneceksin demişti, halbuki ben zaten evli idim. Yuh, insan bukadar da mı atar. Sonra ben kızınca sen reglsin o nedenle bakamiyorum demişti. Bu seferde şüş demiştim, çünkü asla regl değildim. Velhasıl, bir ton paradan oluyorsun ve çıktığında kızgınlıktan deliye dönüyorsun. Bilmiyorum ama bu benim felaket tecrübelerimden bir tanesi idi. Ve sonrada karar verdim. Yılda sadece 1, en fazla iki para karşılığında. Eğlencesine öylesine baktırırım. Ama para vererek o beni tırstırıyor. Çünkü geçmişte 3-4 tane daha öyle fena tecrübem var...Aman ne mi lazım diyorsunuz. Ayrıca bir de Allahtan başkası gaybı bilemez ibaresi her seferinde beni birazda frenliyor. Belki hiç baktırmamak daha mı iyi.........????Gerçekten günahı çoksa....Kendimize bir hakim olabilsek.......:KK53:

arkadaşlar symbol cafelerde baktırmadığım ama merak ettiğim 3kişi kaldı. 3üne de değişik zamanlarda gitmeme rağmen denk gelmedi. hep izindeydiler.
taksimdeki mehmet, beşiktaştaki nihal ve nişantaşındaki bahar.. sizce bu 3ünden hangisi?? bugüne kadar hep sizin yorumlarınız ışığında gittim ve hepsi de iyiydi. yorumlarda haklılık payı var. size güveniyorum. o para çıkacak belli ki, bari doğru yere çıksın:KK16:

selam nesli:)

benim sıralamam..
1.nihal
2.bahar
3.mehmet

bugün bahara gittim...o yüzden yorum yapabiliyorum:)...
nihal bugünü iyi anlatıyor,kişilik analizinde iyi,gelecek ile ilgili söylediği ufak tefek şeyler de çıktı...ve tutarlı..2 kere baktırdım...tersine birşey söylemedi...

bahar,iyi.ben memnun kaldım.mantıklı şeyler söyledi...ama gelecek için beklemem lazım.

mehmet,1 sene evelsi baktırmıştım...söyledikleri pek çıkmadı...beni pek etkileyememişti zaten..

tabi ben foruma uğramayalı yakşalık 400 sayfa geçmiş:KK70: galiba unutmuşum gitmiş: ) öncelikle merhaba...

fal konusundaki sonsuuuzzz deneyimlerimi paylaşayımda kimse abuk subuk birilerine kapılmasın..ilk geldiğim zaman GÜL diyordum aslında hala aralarında en iyisi o benim için ama yakın zamanda gittim görücez ne olacağını...onun haricindekileri sıra ile sayıyorum

kadıköy sığınak: o fal bakan çocukla karşılaşırsam muhtemelen boğazıını sıkıcam yalancı saçma sapan bir herif...gitmeye değmez.

kadıköy cafein: orada iki bayan var birinin adını buradan duydum gittim şimdi neydi hatırlamıyorum tarot bakıyor yalan yok iyi bakıyor ama diğeri iskambil bakan aman sakın ha! kadın bir nevi deli...zaten kendi ağzı ile 4 ay öncesine kadar leblebi gibi hap yuttuğunu söyledi..tamamen zırva birde sürekli yok o ölecek yok bu ölecek....öyle fal mı olur ya...

nostradamus kadıköy: bihter,olgu ve mine...3de iyi işinin ehli...bihter ve mine tarotçu olgu iskambil...memnun kaldım dedikleri bir çok şey çıktı iyiydi...

neden hep kadıköy derseniz işimde burada evimde..karşıda bir gül için gidiyordum şimdi onada gidemiyorum zaten 2 ay aradan sonra yakın zamanda gittim görücez artık...

aklımda bir tek batu kaldı onu bana aylar önce arkadaşımda dedi ama nasip olmadı...

avrupa yakasındakilere gelince....

majestikler başlayayım....

emre: rezil saçma sapan bir adam önceleri öyle değildi ama şimdi terbiye sınırlarını aşıyor kendisi
ırmak : iyidir dedikleri önceden çıkardı şimdi formunu kaybetmiş

önceden gemide olan dilek ki kendisi şimdi nişantaşında evde bakıyor eski performansından eser yok geçmişi sağlam tutar ama gelecek nanay oldu...

velhasıl kelam bunca adamın içrinde bi nostradamusla hala yarı yarıya gül kaldı....sizlerin yazdığına göre bir batu ziyaretim olur herhalde...

birde birşey sormak istiyorum..bu pilav kafedeki biriz konusunda aklım karıştı gitmeye değer mi....

şimdilik bu kdr inşallah faydam olur...

batu'yu kesinikle bir dene bence...ben memnun kalmıştım....taksim sembol de ben tarığı beğenmiştim...ama objektif olursam...batu'nun söyledikleri çıkmıştı...batu bugünü veya kişilik analizi fazla yapmaz..direk geleceğe odaklanır...pişman kalmazsın bence:)

son dakika!! çok önemli değil ama dün bahar'a baktırdığımda şu anda uzakta burada değil yurtdışında demişti. bende bilmiyorum haberim yok demiştim şimdi öğrendim yurtdışındaymış:) eee noldu şimdi. bişey olmadı:KK37:

Yine bu gece yoğun bir falcı arayışı içindeyim yarın gene mutlaka baktırıcam ama kime onu bulamadım bi türlü... Geçmişteki sayfalarda Şaman Mualla varmış çok methi geçiyor ama bi türlü nerde bakıyor onu bulamadım telefonu, iletişim bilgisi olan birileri varmı? Veya baktırıp memnun kalan, kalmayan??? :18:

X