İstanbul'da Fal - Falcılar

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.257
2.980
İstanbul'da gittiğimiz falcılar kimler ? Neredeler ? Tarot mu daha çok çıkar kahvemi ?
Bilgilerimizi paylaşalım

Falcı AdıTelefonuÇalıştığı KafeBaktığı FallarÜcret Aralığı
Kazen545 365 75 52FreelancePomelo, yulaf, taze bakla50-500 TL

İstanbul’un En İyi Falcılarını Bulabileceğiniz 10 Mekan

Bu sırf bize özgü bir durum mu bilmiyoruz ama milletçe ekstra meraklıyız sanki fal konusuna. Birçoğumuz sadece fal baktırmak için kahve içiyoruz hatta. İnanmak, inanmamak tercih meselesi ve de yoruma açık ancak bu işin keyifli bir yanı olduğu da şüphesiz. Yani bakana değilse bile, baktırana gayet keyifli.

Biz de bu yüzden gelebilecek tüm tepkileri göze alıp, sizin için iyi fal baktırabileceğiniz mekanları araştırdık. İşte falının başarısı konusunda birçok kişinin hemfikir olduğu o mekanlar.

Duygum Cafe - Bakırköy
Duygum Cafe’deki Duygu’nun, genç yaşına rağmen oldukça iyi fal bakan biri olduğu söyleniyor. Pek çok insanın fal baktırırken beklediği gibi, isim vererek ve gayet uygun fiyata bakıyormuş üstelik; bizden söylemesi.

Symbol Cafe - Taksim
Birçok şubesi olan Symbol Cafe’ler, zaten genelde falıyla meşhur. İşte bunlardan biri de Taksim Symbol Cafe. Yalnız bu şubede özellikle Toprak’ın çok iyi fal baktığı söyleniyor. Denemekte yarar var.

Melekler Kahvesi - Taksim
6Melekler Kahvesi deyince de akla ilk olarak “fal” geliyor. Açıkçası farklı isimler de denenebilir ama burada Şengül’ün falı bayağı meşhurmuş. Bir de unutmadan, kendisi randevu ile fal bakıyor. Falınıza o baksın istiyorsanız, önceden randevu almayı unutmayınız.

Majestic Cafe - Taksim
Burada konuşulan isimse “Hakan”. Yolunuz düşerse mutlaka bu isme fal baktırmalısınız.

By Pello Cafe - Taksim
By Pello Cafe’de fal baktırmanız gereken isim Belkız. Kendisi özellikle iç dünyanızla ilgili muhteşem yorumlar yapıyor ve hiçbir şekilde ıskalamıyormuş. 🙂

Cafe Bi Melek - Taksim
“Sevgi”… Bu ismi unutmadan bir yere not edin. Ve yolunuz düşerse mutlaka falını bir deneyin.

Kadınlar Kahvesi - Taksim

Pelin, Dilek ve Duygu. Burada fal konusunda ön plana çıkan isimler bunlar.

Angel’s Cafe - Kadıköy
Angel’s Cafe’de fal baktırmanız gereken isim Burcu. Çok enteresan hikayeler anlatılıyor bu mekanla ilgili, yolunuz düşerse bir uğramanızı tavsiye ederiz.

Mila Cafe - Kadıköy
Işıl diyoruz başka da bir şey demiyoruz. Düzgün bir enerjiyle gittiyseniz kendisi sizi şok edecek cümlelerle karşılıyor ve falın sonuna kadar da söyledikleriyle şaşırtmaya devam ediyor.

Symbol Cafe - Bağdat Caddesi
Symbol Cafe zinciri arasında yine falıyla ünlü bir mekandır Cadde’deki. Burada falını denemeniz gereken iki isim var: Kürşat ve Serkan.

Sentinus Cafe - Ataköy
Ataköy’ün bu meşhur mekanı, fal konusunda da iddialıymış. Burada özellikle verebileceğimiz bir isim yok ancak denemekten zarar gelmez bizce.

Falcı Burcu - Üsküdar
Ayna falıyla meşhur olan bu isim, bir cafede fal bakmıyormuş ama randevu ile cafelere gidiyormuş.

Falcı Rita - Kurtuluş
Kendisinin de su falı meşhurmuş. Kulağa gerçekten ilginç geliyor!

Falcı Melahat - Kurtuluş
Kendisi Arap Melahat olarak da biliniyormuş Kurtuluş’ta. Ve aşk konusunda fal için tercih edilmesi gereken ilk isimmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben başlıyım, bakırköy dejavu cafede duyguya gittim,direk isim vermişti şok olmuştum kafamçokkarıştı
birçok şeyi bildi ancak geleceğe dair tahminleri çokkk saçma ve çıkmıyor..yani sadece o anlık çelişkileriniz varsa bence gidin.bir insanın o anki hislerini merak ediyorsanız falan mesela.ilerde ne olacağıyla ilgili söyledikleri çıkmıyor genelde.bu arada kahve falı bakıyordu.tarot bakmıyor bildiğim kadarıyla

taksim melekler kahvesine birçok kez gittim,şişman bir bayan vardı hiçbirşey bilmedi ve gayet kısa kesti.ama şengül var çok feci bakıyor,arkadaşımın anne babasının boşanacaklarını mahkemenin devam ettiğini bilmişti,ancak onda çok sıra oluyor diğerleri boş dururken o kadını saatlerce beklemeniz gerekiyor... erkekler orta derecede eşcinsel olanlar çok güzel bakıyor,ancak sizi şaşırtacak kadar değil.. tarot falı kahveden daha çok çıkıyor ve daha uzun sürüyor bu cafede

avcılarda halder cafe diye bir yer var tarot bakmıştım çok şaşırtmıştı beni bakan bayan değişmiş olabilir ama hala giden arkadaşlarım memnunlar.şimdi beraber olduğum sevgilimin adını vermişti bana ancak o dönem sevgilimle o kadar iyi arkadaştıkki aklımın ucundan geçmemişti o isimde bir tanıdığım yok demiştim.ama o zamanın parasıyla 15 liraydı ve çok kısaydı değmez bence

kadıköy ve taksimdeki majestic cafeyle ilgili çok şey duyuyorum arkadaşlar oraya gitmeyi düşünüyorum bende bu aralar :)

bende uzun zmndr baktırmıyorum ama kız kıza cafeye gittiğimizde eğlencesine cok baktırdık.ve bnm gozlemlediğim o anki şeyleri durumları biliyorlar üzüntülerimi endişelerimi ama gelecekle ilgili tek birşey bilemiyorlar sallıyorlar:) tabe tutarsa cok iyi falcı diye insanların ağzindan düşmüyor ama bende o kadar dediklerinin tersi cıktı ki şimdiye kadar anlatamam.

taksım de pen kafe de YETER var şiddetle tavsıye edıyorum:) ınanan bırı degılım ama bakan bırını gorunce hemen kapatırım arada canım sıkılınca gıderım ama mudavımı oldum dıyebılırım hangı arkadasıma bahsettıysem gıttıler ve herkes şaşkınlık ıcınde kaldı ..eger yolunuz duserse gıdın derım ama c tesı gunlerı yok sanırım orda

jua mrb bu pen cafe dediğin tam olarak nerde oluyor tarif edebilir misin birde kahve falı mı yoksa tarota mı iyi bakıyor birde kac para bilgin var mı teşekkür ederim:)

Cafe zade de armağan abla tek geçerim .gidin 4-5 ay içerisinde olucak olayların hepsini anlatsın size sadece size olayları dejavu misali yaşamak kalsın.

taksim majectıc cafe de emre diye biri varmış
fikri olan var mı acaba

Arkadaşlar internette övülen fal cafelerden birkaç falcıya bugün size bilgi de vereyim diye gittim. Bazıları yoktu. Onları sonra kesfetmeye niyetliyim. İlk Cafe Pen'e gittim. Yeter Hanım izinliymiş. Binnur ve Hatice Hanım vardı. Ben, Binnur'un da iyi olduğunu okuduğum için internetten gelmişken ona baktırayım dedim. Cafe kalabalık değildi. 3-4 masa doluydu. Hiç sıra beklemedim. Kahve ve özellikle sudan huylandım. Mecburen kahveyi içtim. Su bardakta gelmişti. Bir yudum içtim ve bıraktım. Sanki kuyu suyu. Neyse Binnur Hanım'a baktırdım. Orta şeker. 5 üzerinden 3. Sonra Cafe Zade'ye gittim. Armağan Hanım bugün için doluydu ve randevuyla bakıyordu. Oradan elim boş ayrıldım.Daha sonra Kadınlar Kahvesi'ne gitim. Barış ve Remziye'ye baktırdım çünkü Remziye'ye çok sıra vardı ben de boş beklememek için Barış'ın da falı övüldüğünden ona da baktırdım. Hiç sırası yoktu. Pelin Hanım Bugün izinliymiş. Dilek'de çok sıra vardı o da kaldı. Barış'ın falı 1,5-2 5 üzerinden. Remziye Hanım'ın falı ise 5 üzerinden 4. Şimdilik bu kadar.

canım ıstıklal e gırdıgın zaman soldan ılerlıyorsun bıraz asagı ındıgınde hanı beyoglu cıkolatası satan bı dukkan var benetton un karsısına denk gelıyor ıste o cıkolatacının ordan ara sokaga gırıyorsun yolun sonundakı handa gene sol tarafta ..ben mesajını sımdı gordum bı arkadas gıtmış kahve ve su ıcın yorum yapmış o konuda haklı cogu zaman telvesı bıle olmuyor..yeter ılk baktıklarına tarot ta acıyor..ılk baktıgında ben sok gecırdım dıyebılırım cogu seyı soyledı kı ben normalde ınanmam ama meraklıyımdır duramam baktırırım boylede bı türüm ıste:) sen sımdı ılk gıttıgınde tarot acacakır ama daha sonra gıdersen yanı ılk seferden sonra bunun telvesı yok falan dıye soyle tarotuna baksın boş ayrılma..kahve 12,tl yada 12,5

cafezadede aynen benettonun oradan girince kilisenin orada kıme sorsan gösterır ama armağana baktırmak için hem randevu almak gerekiyor hemde pahalı bıraz 25 ytlıydı ta eylülde

kızlar melekler kahvesine gittim geçen 12 ytliydi.ordan şengül hanıma baktırmanızı tavsiye ederim 10 üzerinden bende 7 arkadaşımda 8 çıktı.

birde yolda sıkıştırdılar elime bi kart atıcaktım ama kk yararlansın dedim,
beyoğlu hayat kahvesi diye bi yer,tarot kahve burç yorumu üçü bir arada 10 tl,kahve(içmelik kahve sanırım belirtmemişler) 3 tl yazıyordu.
hiç gitmedim bir fikrim yok

kızlar cafe zadede armagan hanım kac lıraya bakıyor fala? mutlaka randevu alacagım :)

tavsiye ediyormusunuz armagan hanımı gidenler yani 25 lıraya degermı kızlar fisfisfis

Armağan hanıma geçen sene baktırdım. oyle olağanüstü bir tablo çizdiki bana acaba dedim içimden. Ama dediğinin hiç birisi çıkmadı neredeyse. 4 ay icinde araba alacağımı. 9 ay içinde evleneceğimi. evlendikten sonra karşıda andolu yakasında dubleks bir evde oturacağımı evlendikten sonra çalışmayacğımı söyledi 4 ay içinde araba almadım. 9 ay da mayıs gibi doluyor hala ortada kimse yok mayıs ayında evlenmem mümkün değil. evlendikten sonra işi bırakmam ise mucize emekilik hakkıma 4 sene varken asla işi evlendikten sonra bırakmam gibi geliyor:)

Son düzenleme:
X