İstanbul'da Fal - Falcılar

........ Hanım merhaba..yaşamış olduğunuz bu karışıklıkdan ötürü özür diliyoruz..fakat rezzan hanım , bu sitenin kurucusudur..temmuz ayından itibaren aktif olarak yorum yapmaya başlamıştır..perihan hanıma gelen bazı falları aktif profili açık olmadığından dolayı kendisi yorumlamıştır..yani sizin ilk falınıza da bakan rezzan hanımdır..perihan hanım yazılı olarak yorum yapmakta ancak sistemin işleyişi ve deneme amaçlı sesli yorum yapılması gerekmiştir..onu tanıyan bazı dostları kısa süreliğine perihan hanımın profilinden rezzan hanımdan yorum almışlardır..fakat kendi profili açıldıktan sonra tamamen kendi profilinde sesli yorum yapmaktadır..elbette bu durumundan haberiniz olmadığı için düşüncelerinizde haklısınız..sevgiler..

Benim cevabım;
''.perihan hanıma gelen bazı falları aktif profili açık olmadığından dolayı kendisi yorumlamıştır..yani sizin ilk falınıza da bakan rezzan hanımdır.'' bu kelimeniz'in bende açıklaması..siz perihan hanım dediniz.ama biz sizin falı rezan hanım'a baktırdık yani sizi kandırdık..teşekkür ediyorum..meltem hanım başarılarınızın devamını diliyorum...

Takdir sizlerin bayanlar...

ne denilebilir tek kelime ile bizi enayi yerine koymuşlar bir zamanlar lidya hanımda fal sepetinde böyle bir durum yapmıştı sonuç ne oldu şuanda falalemde sinek avlıyor artık insanlrın güveni kalmadı

ne denilebilir tek kelime ile bizi enayi yerine koymuşlar bir zamanlar lidya hanımda fal sepetinde böyle bir durum yapmıştı sonuç ne oldu şuanda falalemde sinek avlıyor artık insanlrın güveni kalmadı

Cnm senin mesajdan alıntı yapıp bayağı bir söylemde bulunmuştum sonra gelen maili görünce en azından özür dilemişler deyip sildim. Ben artık konuşmuyorum.konuştukca cnm sıkılıyor:KK43: bedava fal deseler istemiyorum artık baktırmak ..

fal bizim için sadece terapi olmalı yaşamımıazı ona endeksleyip bekleyişe girmek o falcıdan o falcıya gidip durmanın bir anlamı yok sadece para kaybı bir kere baktırdınmı duymak istediğini söyleyene kadar gidenlerden olup sağlımızı da ekonomik durumumuzuda bozmayalım bence o yüzden aklını kullan arada bir gitmende sakınca yok ama dua edip enerjimizi yükseltelelim şu mübarek günlerde
umut diye gittiğimiz falcılar maalesef bizi daha bir umutsuzluğa sürüklüyor.ben bir daha asla fal baktırmayacağım.bu benim tercihim elbette ama inanın telefondan cafeden netten şehir dışından aklınıza gelecek her falcıya gittim.formda kim övülmüşse fal baktırdım.ve inanın adama dönmeyecek diyen,cok başarılı olacaksın,çok zengin olacaksın,cok büyük aşk yaşayacaksın diyor,dönecek diyen adamı öyle bir anlatıyor ki sanırsınız adam benle evlenmek için kapıları tırmalıyor.gerçek hayata dönüp bakınca adam ne evlenilecek bir adam ne de evliliğe benle değil başkasıyla bile zerre kadar isteği var,öyle hayatta büyük başarılar,büyük zenginlikler sahibi olacak biri de değilim.bunca tecrubeden sonra anladım ki.falcılar size bir zarf atıyorlar,mimklerinize,ilginize,sorularınıza göre devamını uyduruyorlar.onlar yüzünden üç yıl gerçeklere gözlerimi kapatmışım ve buna inanamıyorum.sizde bu yanılgıya düşmeyin isterim.sevgilerle...

geçenlerde bende online nasıl oluyor diye özellikle bir fincan gönderdim fal sepetine yorum çok geç geldiği için siteyi inceliyordumki sende yorumcu ol diye butona bastım ve doldurdum on dakkika sonra aradılar ve email nasıl çalışmak gerektiğini anlattılar kızlar zaten ne çıkarsa çıksın söylenmesi gereken cümlelere kadar yolladılar emaile eğer ilişki ile ilgili i,se şu cümleler olmalı sakın insanların moralini bozmayın vs yazmışlar ve 350 karekter yazmak zorunda falcı kopyala yapıştır falları onlar o yüzden yüz yüze en iyisi fal başına falcılar 2 lira filan alıyor online da maksimum 3,75 o yüzden birden çok üyelik mevcut ve zaten sürekli gelen isimler vs aynı olduğundan kayıtlıdan aynen kopyalıyor ve diğer yorumu çürütmüyor dolayısıyla resmen kandırılıyoruz yani
........ hanım merhaba..Yaşamış olduğunuz bu karışıklıkdan ötürü özür diliyoruz..Fakat Rezzan hanım , bu sitenin kurucusudur..Temmuz ayından itibaren aktif olarak yorum yapmaya başlamıştır..Perihan hanıma gelen bazı falları aktif profili açık olmadığından dolayı kendisi yorumlamıştır..Yani sizin ilk falınıza da bakan Rezzan hanımdır..Perihan hanım yazılı olarak yorum yapmakta ancak sistemin işleyişi ve deneme amaçlı sesli yorum yapılması gerekmiştir..Onu tanıyan bazı dostları kısa süreliğine Perihan hanımın profilinden Rezzan hanımdan yorum almışlardır..Fakat kendi profili açıldıktan sonra tamamen kendi profilinde sesli yorum yapmaktadır..Elbette bu durumundan haberiniz olmadığı için düşüncelerinizde haklısınız..sevgiler..

Benim cevabım;
''.Perihan hanıma gelen bazı falları aktif profili açık olmadığından dolayı kendisi yorumlamıştır..Yani sizin ilk falınıza da bakan Rezzan hanımdır.'' BU KELİMENİZ'İN BENDE AÇIKLAMASI..SİZ PERİHAN HANIM DEDİNİZ.AMA BİZ SİZİN FALI REZAN HANIM'A BAKTIRDIK YANİ SİZİ KANDIRDIK..TEŞEKKÜR EDİYORUM..MELTEM HANIM BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM...

Takdir Sizlerin Bayanlar...

öncelikle nil hanıma ulaşmak isteyen arkadaşım ara randevu al çünkü oruç tutuyor randevusuz baktırma şansın yok 05302904061 numarası bu arada iyiki ona rastlamışım diyorum öğrettiği dualar sayesinde daha iyiyim çünkü
falına gelince bende elektriği çok tuttu sanırım ben birebir yaşiadım pek çok şeyi ,fal bu herkeste tutarmı bilmem ama ben memnununum çekmeköy nil ve sembol serkandan
Kızlar yıldızname yapan Nil hanımın telefonunu bana verecek birisi varsa çoooook makbule geçecek En Büyük KK

NİL HANIM bende anı ve geçmişi iyi yorumlamasına rağmen , gelecek konusunda maalesef başarısız olmuştur.
merak eden arkadaşların bilgisine ..

geçenlerde bende online nasıl oluyor diye özellikle bir fincan gönderdim fal sepetine yorum çok geç geldiği için siteyi inceliyordumki sende yorumcu ol diye butona bastım ve doldurdum on dakkika sonra aradılar ve email nasıl çalışmak gerektiğini anlattılar kızlar zaten ne çıkarsa çıksın söylenmesi gereken cümlelere kadar yolladılar emaile eğer ilişki ile ilgili i,se şu cümleler olmalı sakın insanların moralini bozmayın vs yazmışlar ve 350 karekter yazmak zorunda falcı kopyala yapıştır falları onlar o yüzden yüz yüze en iyisi fal başına falcılar 2 lira filan alıyor online da maksimum 3,75 o yüzden birden çok üyelik mevcut ve zaten sürekli gelen isimler vs aynı olduğundan kayıtlıdan aynen kopyalıyor ve diğer yorumu çürütmüyor dolayısıyla resmen kandırılıyoruz yani

çok sıkıntılı. düşünsenize baktırdığınız her falcı "olumlu olacak" diyor. insan ister istemez bir beklentiye girer. buna ben de dahilim.bana da olumsuz diyen çıkmadı bu sitelerde. hepsi olacak olacak deyince, herhalde olacak dedim ben de...

ama ne ayıp bir şey bu... bu sitelerden uzak durmak lazım. ben bu mesajdan bunu anlıyorum. zaten hepsinin olumlu olacak deyip alakasız tarihler sallamasından anlamak gerekiyordu. kızdım.

çok sıkıntılı. düşünsenize baktırdığınız her falcı "olumlu olacak" diyor. insan ister istemez bir beklentiye girer. buna ben de dahilim.bana da olumsuz diyen çıkmadı bu sitelerde. hepsi olacak olacak deyince, herhalde olacak dedim ben de...

ama ne ayıp bir şey bu... bu sitelerden uzak durmak lazım. ben bu mesajdan bunu anlıyorum. zaten hepsinin olumlu olacak deyip alakasız tarihler sallamasından anlamak gerekiyordu. kızdım.

Valla benim güvendiğim tek falcı var, O da ortaköy cafe Yıldız, sırf bu yüzden. Olmayacaksa olmayacak bu adam seninle ilgilenmiyor, sevmiyor dedi bana. Siz bu adamla bir yerde daha karşılaşacaksınız yüzüne bile bakmayacak dedi, aynen öyle oldu. Tanımadığım etmediğim birine körü körüne güvenemem zaten, bu hanıma dedikleri çıktığı için güveniyorum.

fal bizim için sadece terapi olmalı yaşamımıazı ona endeksleyip bekleyişe girmek o falcıdan o falcıya gidip durmanın bir anlamı yok sadece para kaybı bir kere baktırdınmı duymak istediğini söyleyene kadar gidenlerden olup sağlımızı da ekonomik durumumuzuda bozmayalım bence o yüzden aklını kullan arada bir gitmende sakınca yok ama dua edip enerjimizi yükseltelelim şu mübarek günlerde[

deli gibi günde üç falcı gezdiğim zamanlar oldu,sonunda onu bırakıp arada kendimi kötü hissettikçe yada kimseye bir şey anlatamadıkça nadiren terapi mantığıyla gittiğimde oldu.fal kumar gibi,sigara gibi bağımlılık yapan,hiçbir faydası da olmayan birşey.bence fala terapi gözüyle bakmak en büyük yanılgı,bak yeni bir ilişki kurdum yoluma devam ediyorum iş problemim yüzünden iyi hissedeyim diye 10 ay sonra falcıya gittim bana eski sevgilimi birebir anlattı,neler yasadığımı ve bir aya dönecek evleneceksin dedi,o sırada adam eski arkadaşlarımızdan birine beni sormuş,kulağıma geldi,fal çıkıyor diye ne yaşadığım ilişkime adapte oldum,ne başka birşey.adamı aradım istemiyorum seni, daha ben bunu nasıl acıklayım dedi.bu lafı yediğimle de kaldım güzelce.ilişkimi bitirdiğimle de.ee bunun ardından gelişmeler ne olacak diye yeniden falcı falcı gez,en iyisini ara,üç aydır o ilk dönemlerimdeki halime dönmüştüm.
yok gerçekten falın sonu yok,baktırmak iyi gelmiyor.herkes kendi bilir ama ben terapi diye bile baktırmam artık.

arkadaşlar selam ... o kadar kötü bir dönem geçiriyorum ki ...günlerdir yazışmalarınızı okuyup üye olmaya karar verdim ve işe yarar bir falcı bulmak istiyorum.. :KK43: bakırköy laf cafe ye sık sık gidiyorum önceleri çiğdeme gidiyodum ama artık vazgeçtim..andaç günündeyse eğer çok iyi bakalım bana bir kaç gün önce söyledikleri çok tutarlıydı...inşallah olur dedikleri...önceki yorumlarda yeşilköydeki gülnaz ve ayvansaraydaki salih hocayı okudum fikri olan yardımcı olabilir mi acaba ???

Son düzenleme:
arkadaşlar selam ... o kadar kötü bir dönem geçiriyorum ki ...günlerdir yazışmalarınızı okuyup üye olmaya karar verdim ve işe yarar bir falcı bulmak istiyorum.. :KK43: bakırköy laf cafe ye sık sık gidiyorum önceleri çiğdeme gidiyodum ama artık vazgeçtim..andaç günündeyse eğer çok iyi bakalım bana bir kaç gün önce söyledikleri çok tutarlıydı...inşallah olur dedikleri...önceki yorumlarda yeşilköydeki gülnaz ve ayvansaraydaki salih hocayı okudum fikri olan yardımcı olabilir mi acaba ???

Canim bence otur dua et.falcilarin hepsini biliyorum hepsine baktirdim.ani icini biliyorlar gelecegi atiyorlar.sikintidayken falciya gitme.bi basladimi sonu gelmiyor.ne diyecek falcilar.donecek seni seviyor.sen isinde cok iyi yerlere geleceksin onun acik.bir aya kalmaz size yuzuk var.iste ben soyledim bile.inan cok ama cok falciya gitim paramdan oldugumla kaldim.degmez.dua et.allah cok buyuk ona sigin sarlatanlara degil.

evet ama insan yine de bişeyler duymak istiyor...bi nevi terapi gibi :) ben aslında sitede sürekli yazılan salih hoca ve aysel hoca hakkında bilgi almak istedim ...belki biri cevap verir.. teşekkür ederim .

Andaç'ın dedikleri gelecekte nasıl şekillendi canım sende?

Selam kızlar
Daha önce yazmıştım..Falalemde yaşamış olduğum problemi..Buğün Rezzan hanım bana sesli mesaj atmış ve olayların açıklamasını yapıp özür dilemiş..Sitede o dönem aktif olmadığı için yani profili olmadığı için,ses kayıtlarını deneme amaçlı arkadaşı Perihan hanım'a gelen falların bazılarını kendi yorumlayıp gönderdiğini dile getirmiş..Tek hatasının ordan ismini belirtmemek olduğunu söylüyor..ve bunun içinde üzgün olduğunu ve özürlerini dile getirmiş...
Bir insanın hatasını görüp,kabullenip karşı taraftan özür dilemesi en büyük erdemlerden biridir..Allah kullarını hataya açık varlıklar olarak yaratmış ve bizlerde zaman zaman hatalar yapabiliyoruz..
Ben şahsım adına kendine inanıyorum o gün her ne kadar kızmış olsam da sanmıyorum böyle birşeyi kötü amaçlı yapmış olabileceğini.. Yiğidi öldür ama hakkını yeme demişler.Bu zaman'a kadar da kimsenin hakkını yememeye çalıştım ve öyle de devam etmek isterim...Bu sebepler den ötürü; bence Rezzan hanım kahve fallın da fena değil...Zaman zaman yaşamış olduğum sıkıntılar neticesinde çok fal baktırmışlığım vardır ;önce ev ev gezmeler,sonra cafeler,en sona da online falcılar görmüş bir kişi olarak konuşmam gerekirse..Netice de 2 kahve falı baktırmış oldum ve 2 sinde de farklı farklı yakaladığı önemli detaylar var ve bunlar Allah nefes verir yaşarsam ve tabiki nasip ederse %100 olucak şeyler...(Aileyle ilgili kısımlar)hani bunları o fincanda yakalamakta herkezin harçı değil...
Bana göre Tarot'ta Binnaz da Haleh Çetiner
İskambilde İstanbul cafe Şehriban
ve kahvede Rezzan hanım çok başarılılar...
Bu 3 isim benim dışımda kimsenin bilmediği detayları çıkarmış insanlar bakmış oldukları fallar ile...ve hepsinden öte yaptıkları işe emek veren kişiler..
Herneyse bana Rezzan hanım fal iadesi yapmış..Normalde paramı isterdim...ama istemiyorum çünkü ha artık fal baktırmak düşünmüyorum ama olurda çok sıkıldığım bir zamanda 1 kahve içer gönderirim diye :)
Hayırlı geceler cümleten...

X