İstanbul'da Fal - Falcılar

dogru soyluyorsun cnm ,ben de o yuzden beklemek ıstemedım acıkcası .

nıhal zaten 8 de cıkıyormus .ben 6.30da oradayım .son dakıkaya gelıcektım

ıyı bakamaz dıye beklemedım .kısmet degılmıs ya artık baska zaman .

gelecek cıkıyor mu acaba oda bellı degıl

2 hafta kadar yakın bir tarih verdi bende bekliyorum eğer çıkarsa burdan yazarım mutlaka,özünde beğendim,geçmiş ve anı bildi ama gelecekle ilgili bilip bilmediğini 2 hafta içinde belli olur sanırım:)

Aynı halti bende yedim yalnız değilsin. Bide mudurlerime bu is olmazsa çıkacağım demiştim. Olmadı simdi şirkette kalırsam tükürdüğünü yalamış olacağım. Dışarda da is bakmadım :KK43:

ah be güzelim falcıların dediğine güvenip iş aramaz mı insan ? ama bazen insan kal geliyor. yapamıyor hiçbişi.
bundan sonrası güzel olsun senin için inşallah.

Aynı halti bende yedim yalnız değilsin. Bide mudurlerime bu is olmazsa çıkacağım demiştim. Olmadı simdi şirkette kalırsam tükürdüğünü yalamış olacağım. Dışarda da is bakmadım :KK43:

Al işte benden de o kadar. Falcının teki o anı, ve bazı konuşmaları o kadar iyi bilmiştiki, herşeyine güvendim.Durup dururken yatırımlar, masraflar yaptım. Şimdi ceremesini çekicem önümüzdeki yıl:KK43:

Bu arada Burak a gittim dün. Anı ve geçmişi iyi bildi. Gelecekler ilgili çok kısa vadeli şeyler sordum bir kaç tane. Önümüzdeki 10 gün içinde herşey belli olur:)

Al işte benden de o kadar. Falcının teki o anı, ve bazı konuşmaları o kadar iyi bilmiştiki, herşeyine güvendim.Durup dururken yatırımlar, masraflar yaptım. Şimdi ceremesini çekicem önümüzdeki yıl:KK43:

Bu arada Burak a gittim dün. Anı ve geçmişi iyi bildi. Gelecekler ilgili çok kısa vadeli şeyler sordum bir kaç tane. Önümüzdeki 10 gün içinde herşey belli olur:)

Bende fal baktırıyorum ama bu kadar falcıya bağlı kalmıyorum,yani falcının dediği herşeye körü körüne inanmıyorum.Allah dışında kimsenin geleceği bilemediğini bile bile fal baktırıyoruz.Ama bazı insanlar gerçekten 6 hissi yüksek oluyor,ve hissleriyle seni yönlendirebiliyor.tabiki de bu bir olasılık yani karşı tarafın dediklerini değerlendirmek gerekir ama körü körünede inanmamak gerekir.Herşey sende eğer birşeyin olmasını istiyorsan bu senin elinde.Örneğin bir iş yada sınav çalışmadan yada emek vermeden başaramazsın.Sevgili içinde öyle eğer istersen kendini ona bağlayabilirsen seninle olur eğer bunu başaramazsan elinden kaçar.

Buragin telefon numarasini bana da yollar misin :)

favori beyan edemem :) sık sık değişiyor.
şu ara burak , belki ilerde o da değişir ya da ben fal baktırmayı keserim :KK53:

minikdepresif çok teşekkür ederim, bu gün burak'a fal baktırdım.geçmişi ve şu anı çok iyi bildi.gelecekle ilgili ise laf cafe halil ile aynı şeyleri söyledi sözleşmiş gibi.tarihler,olaylar aynı.çok memnun kaldım.inşallah çıkar:KK9:

Falcılara aşırı güvenmeyin. Kaç falcıya gittim aha tamam buldum budur diyebileceğim bir falcı yok. Nihal demiştim ama gittiklerimin içerisinde genel yorum olarak ortalama üstünü birazcık geçen oydu. Ha bilemedikleri var mıydı vardı tabi. Nasıl diyeyim hani öylesine eğlencesine giderseniz gidebilirsiniz öyle aşırı atmasyon yapan ve de paranızı boşa verdiğinizi hissettiren bir falcı değil. Ama diyorsanız ki çok önemli bir mesele için baktıracağım hayır işinize çok yaramayabilir. Envai çeşit falcıya gittim, gittiklerimin hiç birini de önermem bu iş için.

falcolic beğenmene çok sevindim.
açıkçası tavsiye ederken tedirgin olmuştum , fal bu tutmaz, güzel şeyler yazılınca hoşuma gitti.
bide teyit ediyorum bende tutturdu başkalarında nasıl diye :KK52:

Falcılara aşırı güvenmeyin. Kaç falcıya gittim aha tamam buldum budur diyebileceğim bir falcı yok. Nihal demiştim ama gittiklerimin içerisinde genel yorum olarak ortalama üstünü birazcık geçen oydu. Ha bilemedikleri var mıydı vardı tabi. Nasıl diyeyim hani öylesine eğlencesine giderseniz gidebilirsiniz öyle aşırı atmasyon yapan ve de paranızı boşa verdiğinizi hissettiren bir falcı değil. Ama diyorsanız ki çok önemli bir mesele için baktıracağım hayır işinize çok yaramayabilir. Envai çeşit falcıya gittim, gittiklerimin hiç birini de önermem bu iş için.

Dünya üzerinde 2 şeye güveneceksin
kendine ve seni Yaradana ..
HErkes seni hayal kırıklığına uğratır ama 2'si asla :KK53:

Dünya üzerinde 2 şeye güveneceksin
kendine ve seni Yaradana ..
HErkes seni hayal kırıklığına uğratır ama 2'si asla :KK53:
V
Minik depresif Burak falı bakarken pembe tablo çizip olmayak konularda umutlandırıyor mu? Ve gelecek hakkında ne kadar tutturuyor? Verdiği tarihler yakın mı oluyor ?

V
Minik depresif Burak falı bakarken pembe tablo çizip olmayak konularda umutlandırıyor mu? Ve gelecek hakkında ne kadar tutturuyor? Verdiği tarihler yakın mı oluyor ?

bana pembe tablo çizmedi. 2 ayın zehir gibi geçicek diyorsa pembe tablo yoktur, ya da daha çok gözyaşı var derse.
evet bana tutturdugu tarihler oldu. kısa vadede ufak olayların hepsini tutturdu.
ama oturup söylediklerini beklemedim. bi hayatım var ve ona devam ediyorum , hayatı akışına bırakıyorum.
bundan sonrası cıkar mı ? çıkmama ihtimali benim şahsi görüşüme göre yüksek.
yakın vade genelde sadece bi tarihi ileri vade.
ben genelde an için gidiyorum artık , ne not alıyorum ne tarihleri hatırlıyorum gözüme sokmamışsa bazı tarihleri hususi aklıma kazıyor.
abla dikkat et diye :)

Bende fal baktırıyorum ama bu kadar falcıya bağlı kalmıyorum,yani falcının dediği herşeye körü körüne inanmıyorum.Allah dışında kimsenin geleceği bilemediğini bile bile fal baktırıyoruz.Ama bazı insanlar gerçekten 6 hissi yüksek oluyor,ve hissleriyle seni yönlendirebiliyor.tabiki de bu bir olasılık yani karşı tarafın dediklerini değerlendirmek gerekir ama körü körünede inanmamak gerekir.Herşey sende eğer birşeyin olmasını istiyorsan bu senin elinde.Örneğin bir iş yada sınav çalışmadan yada emek vermeden başaramazsın.Sevgili içinde öyle eğer istersen kendini ona bağlayabilirsen seninle olur eğer bunu başaramazsan elinden kaçar.

Sana katılıyorum ama bazen gerçekten olmayacak iş ve aşk vardır. Ben maalesef yıllarca ikisiyle de boşu boşuna vakit kaybettim. Kötü olan kaderimiz değil seçimlerimiz. Ne işte ne de aşkta güldüm.. Birçok şeyi yapmama rağmen. Sorun ikisinde de bende değildi. Ama bundan sonra ne istediğini bilen biri olarak daha doğru tercihler yapacağıma da inanıyorum. Bir de falcıdan çok dua etmek önemli sanırım. Daha çok manevi huzur gerekiyor bizim gibi sıkıntıda olan insanlar için. Fal olayı tamamen bataklık gibi birşey; battın mı içine çekiyor :KK43:((

ah be güzelim falcıların dediğine güvenip iş aramaz mı insan ? ama bazen insan kal geliyor. yapamıyor hiçbişi.
bundan sonrası güzel olsun senin için inşallah.
Haklısın ama hakkaten kal geldi. Aşka mı odaklanayım işe mi bilemedim. Malum aylardır aşk acısı çekiyorum :KK43: İnşallah canım ya Allah hepimizi güldürsün inşallah!!!

Off güzelim yaa, inşallah öyle birşey olur ki zararın kara dönüşür... Ben de 2 ay kaybettim işte; bir de zar zor toparladığım özgüvenimi :KK43:

Sana katılıyorum ama bazen gerçekten olmayacak iş ve aşk vardır. Ben maalesef yıllarca ikisiyle de boşu boşuna vakit kaybettim. Kötü olan kaderimiz değil seçimlerimiz. Ne işte ne de aşkta güldüm.. Birçok şeyi yapmama rağmen. Sorun ikisinde de bende değildi. Ama bundan sonra ne istediğini bilen biri olarak daha doğru tercihler yapacağıma da inanıyorum. Bir de falcıdan çok dua etmek önemli sanırım. Daha çok manevi huzur gerekiyor bizim gibi sıkıntıda olan insanlar için. Fal olayı tamamen bataklık gibi birşey; battın mı içine çekiyor :KK43:((

Nietzsche bir sözü var ben çok sevdiğim bir söz ''Amor fati'' kaderini sev demek.Belki yaşadığın şeyler en iyisidir.Yani onunla olmadıysa mutlaka bir nedeni vardır:KK70: öyle değil mi? Belki karşına daha iyi biri çıkacak.hayatta karşına kötü insanlar çıkabilir seni üzebilirler,işler istediğin gibi gitmeyebilir.asıl olan senin bunlardan ders alıp hayata daha kuvvetli bağlanabilmendir.Yani şu şekilde düşün senin şu zamana kadar yaşadığın şeyler seni hayata,zorluklara bağışıklık kazandırdı.

X