İstanbul'da Fal - Falcılar

sevgili chloes..

Batu Beyoğlu cafe de dediğin yazını okuyunca...gözlerim açıldı birden...Batu..Sembol'ün en iyi falcılarından dır...ama maalesef ordan geçen sene ayrılmış:KK43:.Çok güzel bakıyor...ve söyledikleri kesin çıkıyor..Örnek.Bir arkadaşımın ilişkisi vardı ve gayet iyi giderken...sizin bu ilişikiniz uzun sürmeyecek.Şu aya kadar bitecek demiş ve arkadaşım o tarihte erkek arkadaşından ayrıldı.Çok şaşırmıştık.Beyoğlu Cafe yi aradık..ama Batu maalesef orda değilmiş:KK43:.Arkadaşına tekrar sormanı rica etsem:).Batu yu bulsak ..hepimizin faydası olur:):)

arkdaslarr ben alıntı yapmayı bılmıorum... bu arada FALKOLIK canım dılege gıttım evet yıne muthıstı :KK70: sana ne dedı memnun musun:) bu arada ben gcen ay cadde deki smybole gıtmıstım..12,5 dııl..17,5muş orası..ve serkanı ovmuslerdı..degmedı gercekten..5 dakıka bıle surmedı bakması..yazık oldu. bu arada 2 sene once beyoglu symbolde bı serkan vardı..caddede dedıler.. ben o serkan dıye gıttım ama işte o dııldı hemde dedıgım gıbı 5 dakıka baktı gectı..bosuan gıtmeyın arkdaslar...bu alıntı nasıl yapılıo yaa:==))

arkdaslarr ben alıntı yapmayı bılmıorum... bu arada FALKOLIK canım dılege gıttım evet yıne muthıstı :KK70: sana ne dedı memnun musun:) bu arada ben gcen ay cadde deki smybole gıtmıstım..12,5 dııl..17,5muş orası..ve serkanı ovmuslerdı..degmedı gercekten..5 dakıka bıle surmedı bakması..yazık oldu. bu arada 2 sene once beyoglu symbolde bı serkan vardı..caddede dedıler.. ben o serkan dıye gıttım ama işte o dııldı hemde dedıgım gıbı 5 dakıka baktı gectı..bosuan gıtmeyın arkdaslar...bu alıntı nasıl yapılıo yaa:==))

Alıntı yapmak istediğin mesajın sağ altındaki alıntı yap kısmına tıklıyorsun. Bir ekran açılacak. Ordan yazmak istediğini yazacaksın mesajın altına.

Serkan'la ilgili aynısı benim de başıma gemişti.

arkadaşlar ben gemi cafe dilek ve kadınlar kahvesi dileği sanırım birbirine karıştırıyorum.dün kadınlardaki dileğe gittim.duymak istediklerimi söyledi ama kısa baktı.dileğin falları nasıldır?baktıranlar size söyledikleri çıktı mı ?

Serkan'la ilgili aynısı benim de başıma gemişti.

ne gıbı yanı cnm..serkan dıe gıttın baska serkan mı cıktı..bana ole oldu cunku..ve benım tanıdgım serkan uzun boylu sıyah saclı ve ön iki dısı ayrıktı.. bu tam tersı kumral bı ccocuktu.hatta ben dedım kı 2 sene once dedım beyoglundaydın dedım nasıl degısmıssın dedım.. zarfladımzemuszemuszemuszemus ama evet dedı baya degıstım yaa adam olduk artık dedı.. heralde o beyoglundakı serkanın userınden gecınıo bu adamdelikafadulden

bumillacağım dileğe gittim çarşambaydı sanrım. çok kısa sürdü pek bişi anlamdım biakç gelecekle ilgili şey söyledi..biraz zaman geçsin bakalım anlaşılır:KK70:
:roflol:

kadıkoy angelstekı burcuyu tavsıye ederım monami taksımdekı emrede ıyıydı semayı tavsıye ettıler ben begenmedım gemıdekı dılegın ılk ıkı falı bana cıktı tavsıye ederım taksımde kadınlardakı meryemın ılk ıkı falı baNA cıktı tavsıye ederım gulsen var benetton sokagında myranın eskı falcısıydı sımdı yenı yer acmıs myranın yanında ıkıncı katta enetton sokagında tavsıye ederım

yazz bu saydıklarından en iyisi şu ikisydi çıktı dediklerin dediğin hangisi seçenek çok olunca şaşırdım da:KK70:

Waooooww o zaman Meryem'in dedikleri konusunda hala umudum olmalı demek ki. :lepi:
Gerçi herkese sevgilin geri gelecek diyor ama bakalım.kaydirigubbakcemile3

kizlar bu batuyu bende merak ettim..birde kocaelinde bi bayani cok iyi diyorlardi ismini unuttumm..dolphinin oradaydi diye hatirliyorum

batu taksım meydanda mcdonaldın karsısı ıs bankasını gecınce ınsıde var orda bbakıyor

X