Sipaydi ye Yardım lütfen

speedy-gonzales

Carpe Diem
Kayıtlı Üye
11 Mart 2008
56.600
4.466
-Speedy-gonzales

* 3 Haziran 2011 cuma kına gecesi SON 7
* 5 Haziran 2011 pazar düğün gecesi SON 9

- Pandomim

* 9 Haziran 2011 perşembe kına gecesi SON 13
* 11 Haziran 2011 cumartesi düğün gecesi SON 15

- ECE
* 1 Eylül 2013 Düğün gecesi :123:

Son düzenleme:
benim isteme ve söz oldu beraber.elbise giydim diz boyunda saçıma da fön çektirdim. zaten çok az kişiydik. söz de tek sıra tamtur ve tek taş takıldı. söz de alyans tektaş veya bilezik bileklik falan da takılır ek olarak durumlara bağlı yani. biz söz bohçası hazırladık kız tarafı verir biz de kızı verdik gibisinden.içine iç çamaşırı havlu mendil çorap koyduk.
tabi bi çiçekle çikolata gelir.çiçek canlı buketti benim yapma çiçek değildi.

Hımmm anladım canım yani tanışmaya geldiklerinde zaten genel kendi çapımda bi şeyler yaparım
ıSTEME ve sözü aynı zamanda düşünüyoruz, biraz daha şık olmalıyım tabiki de ama ne giymeliyim hiç düşünmedim ileri de fikirlerimi de paylaşırım kısmetse
bizde tek taş ve alyans olarak düşünüyoruz ama yanında bişeyler daha takıldığını hiç bilmiyordum illla takılır mı yoksa size özel miydi acaba??
çiçek çikolata artık olur herhakde :icecream:

yok canım bana da takılmadı. alyansları biz nişana taktık. söz de tektaş ve alyans yerine de tamtur taktık. ama burda duyuyorum söz bileziği takıyormuş bazı aileler

hımmmmmm anladım bizde de olmaz herhalde yani söz sonuçta
tektaş ve alyans düşünüyoruz biz Allahın izniyle beraber beğenip bişeyler alıcaz artık

ayy canım benim hayırlısı olsun ya ne güzel heyecanlar bunlar darısı hepimizin başına inşallah opuyorumnanaktan
ben daha istenmedim ama pcde bi kaç beğendiğim resim vardı söz için eklerim fikir olur yerimseniben

koştum yardıma spaydddddddddddd kaydirigubbakcemile2
bebeeeem biz sözde istemede aynı gün olmustu tektas ve ince alyans almıştık baska bişi yoktu altın olaraktan ben kendi fotomuda ekliyeyim kıyafet olaraktan belki fikir olur boydan tam görünmüyor ama o görünen kadar boyu etegin

n771813392_1870121_3992332.jpg

ayy canım benim hayırlısı olsun ya ne güzel heyecanlar bunlar darısı hepimizin başına inşallah opuyorumnanaktan
ben daha istenmedim ama pcde bi kaç beğendiğim resim vardı söz için eklerim fikir olur yerimseniben

Olsun canım benimde fikirlerim nişan+gelinlik için falan filan gerçi orada da bi tıkanırım ama
en azından 2-3 resim var zemuszemus
Çok sevinirim vallahi eklersen çok iyi olur Şeniz

koştum yardıma spaydddddddddddd kaydirigubbakcemile2
bebeeeem biz sözde istemede aynı gün olmustu tektas ve ince alyans almıştık baska bişi yoktu altın olaraktan ben kendi fotomuda ekliyeyim kıyafet olaraktan belki fikir olur boydan tam görünmüyor ama o görünen kadar boyu etegin

n771813392_1870121_3992332.jpg

Naaan Resimleri ofiste göremiyorum malesef ki :nazar:
Hizliresimden eklenicen görüyorum yada bi yerden daha ekliyorlart ya direk resmi kendimiz açıyoruz öyle bakabiliyorum Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook
olmadı evden bakarım canım fikir olur en azından akannehirakannehir
Bizde de alyans+tek taş dedik başka bişey sanmıyorum olmaz yerimsenibenyerimseniben

biz istemede yüzük takmamıştık. çiçeklerini çikolatalarını alıp geldiler, istediler. nişan sonradan evde yapıldı. o zaman yüzükler takıldı. e tabii nişan olduğu için takı da oldu. ama söz yapıp da yüzük haricinde takı takıldığını duymadım ben.

kıyafete gelince, abiye olmayan ama şık bir elbise, ya da kumaş pantolon güzel bir bluz tercih edebilirsin a.s

biz istemede yüzük takmamıştık. çiçeklerini çikolatalarını alıp geldiler, istediler. nişan sonradan evde yapıldı. o zaman yüzükler takıldı. e tabii nişan olduğu için takı da oldu. ama söz yapıp da yüzük haricinde takı takıldığını duymadım ben.

kıyafete gelince, abiye olmayan ama şık bir elbise, ya da kumaş pantolon güzel bir bluz tercih edebilirsin a.s

Bizimde önce aileler tanışacak
sonraki haftasonuda ,isteme+söz o yüzden o gün olur yüzük kaydirigubbakcemile3
Kıyafet bakıyım biraz internetten en azından tarz olaraktan yerimseniben

ay herkes ne güzel yazmış tecrübelerini sıpaydiiim
ama biz sözlenmedik aşkitomla nişan yaptık nişandan sonra da evlendik hihoyyyt

çevremde gördüğüm kadarıyla isteme - söz bir arada oluyor genelde, bi söz yüzüğü takılır diye biliyorum ben
ailenin durumuna göre bi de tek taş takarlar
kızın ailesi bohça yapar damada falan aile arasında böyle sade bi tören olur
nişan gibi kapsamlı bişi olmaz kızı kim isteyecekse aile büyüklerinden bi kişide anne baba ve damada varsa damadın kardeşlerine eşlik eder

sen sözde sade bi elbise giyebilirsin böyle düğüne gider gibi şıkır şıkır değilde sade bişiler olabilri
yada saten bi bluz altına çok şık bi pantolon falan olabilir

te bu kaa geldi aklıma sıpaydi

Pasaklım canım Sağol Çok iyi anlattın vallahi hihoyyythihoyyyt
Daha 3 ay var ama işte yine de şöyle böyle bişeyleri bilmek istiyorum işte şakkıdı,
Alyansta beğenemedik daha tek taşı beğendik Kısmetse olucak :nazar:
Ama ondan önce sanırım çözmemiz gereken bişey var pasaklım napıcam bilmiyorum senağlama
Bundan dolayı moralim bozukj işte zaten ya ama anlatamam işte mafoldumben

Evet Canım Şimdi bi kaç elbise Resimlerine falan bakıyorum
heycan çok fazla çatlıycam sanırım başkası olsa sanırım bu kadar zorlanmazdım =)

canım öbür taraftan yazışıyoz insan bi bakın der yeni gördüm hayatım sende ben gibiisn ne olacağını bilmeden ama bizi sıkı yönlendirdiler
bize sözylenen iki tarafındananlattıığ ve bizim yorumumuzla hayatım ilk gün tanışma ve allahın emri olacak ogün biz istersek tek taş takacakalrmış ama ben öle bişi istem,yorum o hafta içi alışverişe çıkılacak benim sevgilimin annesi rahmetli olduğu için annem bohçayı abartmayın yerine paranız varsa altın alın dedi onun babasıda dediki 2 tane kesin bilezik alacaz biri benden biri senden dedi
ayrıca ufak çaplıda bir bohça ve nişan elbisesi ayakkabısı çantası iççamaşırı alınacak
bisimki böleee işte kuşum

X