Saç Rengi ve Saç Boyama kendi evinizde saç boyama hizmeti veriyorum .. .

ewet kararımı verdim sanırım şu an için sadece şu cırtlak platin sarısından kurtulmak istiyorum böyle daha doğal duran açık bi renk ama aktığında yeşil ya da kızıllık vermeyecek bişilerle boyamam lazım alttaki fotoğraftaki rengi sence nasıl elde edebilirim bana yardım edermisin şirinşey?

bal köpüğü cnmm

bnce küllü kumral boya al cnm saçlarını tutam tutam ayır ve bu tutamlardan ince uçlu tarakla tığla ip çeker gibi üçer tane ince ince saçlar çek onları aliminyum folyoyla sar. geri kalanını boya röfle gibi çok hoş olr
peki canım hangi markayı önerirsin?
bide benim dipler çıktı siyah siyah onları napiyim??
şimdiden sağol yardımlrın için canım??

merhaba sirinshey ;

acaba ben evde bu rengi nasıl elde edebilirim ? buğday tenliyim bana yakışacağını düşündüm bu tonun.. sanırım bu renk bal köpüğü ama tonu çok değişik ,sanki kahve ile altın sarısı karışımı gibi ne dersin hangi marka boya ile bu tonu yakalayabilirim?..saçım koyu kestane, boya var üzerinde , en son 4 ay önce altın karamele boyamıştım baya bir akmış durumda..açıcı kullanmadan 2-3 boyamda bu rengi elde etmek istiyorum canım..çünkü saçlarımda zaten yoğun dökülme var oreali kaldırbileceğini düşünmüyorum..fikrini alabilirsem çok sevinirim..

veya da bu ikinci resimdeki gibi istiyorum :

90393976wn0.jpg

cnm açmadan ne kdr boyarsan boya bu renk tutmaz açman gerek

şimdi şöyle; açık karamel ve bal köpüğünü karıştırın içine 1 kaşık oryel ve 40 volümlük oksidan koyun istediğinz gibi olcktır
ÇOK AMA ÇOOOK TEŞEKKÜR EDERİM.Yalnız bana hangi markanın ve kaç numara olduğunu belirtmemişsiniz.Ve hepsinin ölçülerini ne kadar koyacağımı yazarsanız memnun olurum.ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

peki canım hangi markayı önerirsin?
bide benim dipler çıktı siyah siyah onları napiyim??
şimdiden sağol yardımlrın için canım??

diplerini de küllü kumral boya. markaya gelince aslında pek bi fark yok. loeral,koleston ,palette,garnier ... bunları deneyebilrsin. nevacolor voila alix bunları pek tavsiye etmyorum . ayrıca önmli olan markası değil ztn saça bol uygulamak boyayı.

HerŞey İÇİn teŞekkÜrler.

palette natural 7.5 açık karamel ve loreal casting creme gloss 7.30 bal köpüğü 1 kaşık oryel ve 40 vollümlük oksidan boyalrı karıştıırn kendi oksidasyon kremleriyle sonra 1 kaşık oryel atıyosunuz. sonra da 40 volümlük oksidanın yarısını. boyamaya uçlardan başlayın.oryelli karışım olduğu için. diplere en son uygulayın yıkamadn 20 dk önce fln.

benimde bir sorum olacaktı..saçım şuan kahverengiye boyalı..yani koyu bir renk.şuanda saçlarım dibide 1-2 cm çıkmış kadar.saçımı daha yumuşak bir tonda yani kahve köpüğü yada açık kahve açık kumral tarzında renklere boyamak istiyorum..orial ve boyaların markaları ne kadar karıştırmam gerektiğnide yazarsanız çok sevinirim..bu arada esmer bir bayanım.kaşlarım koyu boyayabilirsem kaş rengimide açtırmam gerekicek..yardımcı olursanız çok çok sevinirim..

palette natural 7.5 açık karamel ve loreal casting creme gloss 7.30 bal köpüğü 1 kaşık oryel ve 40 vollümlük oksidan boyalrı karıştıırn kendi oksidasyon kremleriyle sonra 1 kaşık oryel atıyosunuz. sonra da 40 volümlük oksidanın yarısını. boyamaya uçlardan başlayın.oryelli karışım olduğu için. diplere en son uygulayın yıkamadn 20 dk önce fln.

Palette natural 7.5 açık karamelden ve loreal 7.30 bal köpüğünden ikisininde tamamı çok gelmezmi.?? Yarı yarıyamı koyacağım.?? Miktarlarını yazarmısın.???Teşekkürler.Allah sizden razı olsun.

süprizzzzzboshayallersmile
Palette natural 7.5 açık karamelden ve loreal 7.30 bal köpüğünden ikisininde tamamı çok gelmezmi.?? Yarı yarıyamı koyacağım.?? Miktarlarını yazarmısın.???Teşekkürler.Allah sizden razı olsun.

saçınızın boyu uzunsa tamamını kısaysa ve ortaysa da biraz azaltarak olucak onu eşit miktarda ayarlayın ikisinide oryel kattığımız için dipleri en son unutmayın sonra dipler daha açık olur kontrol edin dip ve uçların nasıl açıldığını

saçınızın boyu uzunsa tamamını kısaysa ve ortaysa da biraz azaltarak olucak onu eşit miktarda ayarlayın ikisinide oryel kattığımız için dipleri en son unutmayın sonra dipler daha açık olur kontrol edin dip ve uçların nasıl açıldığını

Bütün sorularıma cevap verdiğiniz için Allah sizden razı olsun...Allah ne muradınız varsa versin...ınanın çok büyük yardımınız oldu...Bu dediklerinizi en kısa zamanda uygulayacağım...O zaman tekrar size dönerim...Size çok ama çok teşekkür ederim...

benimde bir sorum olacaktı..saçım şuan kahverengiye boyalı..yani koyu bir renk.şuanda saçlarım dibide 1-2 cm çıkmış kadar.saçımı daha yumuşak bir tonda yani kahve köpüğü yada açık kahve açık kumral tarzında renklere boyamak istiyorum..orial ve boyaların markaları ne kadar karıştırmam gerektiğnide yazarsanız çok sevinirim..bu arada esmer bir bayanım.kaşlarım koyu boyayabilirsem kaş rengimide açtırmam gerekicek..yardımcı olursanız çok çok sevinirim..

benim sorumda atlanmış..noluuurr yardımm:KK43:((((

sonunda saçımı sildirdim ve kumrala boyattım fakat nedense turunculuk oldu bunu nasıl yok edebilirim daha önce boyarım diye küllü kumral almıştım koyu sarı ile (garnier)bana fikir verirsen sevinirim

sonunda saçımı sildirdim ve kumrala boyattım fakat nedense turunculuk oldu bunu nasıl yok edebilirim daha önce boyarım diye küllü kumral almıştım koyu sarı ile (garnier)bana fikir verirsen sevinirim

oryelle açıldığında oluyor illa ki turunculuk aynı rengi bidaha boyarsan bi iki sferde turunculuk gidicektir.ama boyayı değiştirmemen gerek. rengini.

cnm lorealın badem kahvesiyle kumralı karıştır. dibine karıştdığın boyayı sür. diplerini boyadıktan sonra kalan boyanın içine 2 kaşık oryel ve 40volümlük oksidan koy. oksidan norml oksidasyon kremleriyle aynı miktar olsun sonra bu karışımı diiplere değmiyecek şekilde kalan saçına sür ve bekle 40dk sonra yıka ikinci boyayı sadece kumral al boya oryel koymadan gzel bi renk çıkacaktır.

palette bronz kahveveya loreal castingin karamel kahvesini deneyebilirsin boyanın içine 2 kaşık oryel ve 40volümlük oksidan koy uçlardan başlayarak boya ama bu uygulama 2. bi uygulamayı gerektirebilir. saçların çok koyu çünkü. sen bu yazdığımı dene. oluşan rengi paylaşırısn yrdımcı olurum

bu rengi nasıelde edebilirim cxanım saçım açılmışken ne yapmalıyım önler sanki gölgeli gibi.

X