Saç Rengi ve Saç Boyama kendi evinizde saç boyama hizmeti veriyorum .. .

orela koymdan sadece 40 volüm oksidan ve boyayla olmaz mı benim saçımda kahve boyalı altında kızıl vardı kapatmak için boyadım ama koyu geldi bana açmak istiyorum rengini bu şekilde olmaz mı

olur ama sadec 1 ton açılır. bu şekilde

canım saçımı boyadım dediğin gibi oryal 20 volüm ve kumralla karıştırdım ve çok hoş bi sarı bakır çıktı ama dipler daha açık oldu biraz koyultmak için napabilirim dipleri her yer bakır olsun

peki demoty nın sac rengıeyvahedigeldismile
dıger ark da sordum kullu sarı dedi
sayfa 29 da var istedıgım renk cok zahmt oluyo ya cok tesekkur edrimŞeniz

canım saçımı boyadım dediğin gibi oryal 20 volüm ve kumralla karıştırdım ve çok hoş bi sarı bakır çıktı ama dipler daha açık oldu biraz koyultmak için napabilirim dipleri her yer bakır olsun

remiini koyarmısın merak ettim nasıl bakır oldubilmiyorumkismile
bende bakır düşünüomda

tamam canım öğleden sonra koyarım hoş bi bakır oldu ama dip kendi renklerim biraz açık oldu bi iki ton çok rahatsız edici değil ama komple aynı renk nasıl olur bilmiyorum

slm benm eşim saclarımı röfle yaptrmamı istıyor benım bnu evde kendım yapablmm mumkunmu ? röfle sacı cok yıpratıyor mu benm sac rengm koyu uclarında ise kızıl var bnse bal köpügü rengi istyorm bnu kendm evde boyayarak nasıl elde edebılırm acaba...?

benim de bir sorum olacaktı
saçıma röfle yaptırdım 3 ay kadar oluyor
tabi dipleride boyamışlardı kumrala
şimdi kendi saçlarım uzadı çıkanlar yarısı beyaz yarısı kahve
üstleri kumral sonrası röfle acayip karışık oldu
kuaför diplerin çıkınca kumral boya demişti ama cesaret edemiyorum
siz ne tavsiye edersiniz?

Merhaba Şirinşey Saçlarıma 6 ay önce röfle yaptrdm. . hiç istemediğim bi renk oldu ve aşırı derecede yıprandı . kendi kendine düğüm oluo ve açılmıodu . . .Neyseki şimdik 3-4 parmak uzadı ve taramakta pek zorluk çekmiorum.Ama saçlarımn resimdeki gibi olmasını o kadar çok istiorumki mümkünmü acaba.kendi saç rengim koyu kahve . . Bu saçı yaptırmanın maliyetini öğrenmem mümkünmü acaba . . birde istanbulun neresindesin

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlaar ! saçınızı yıpratmadan baştan aşağı kusturmadan istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz . ister kendi evinizde isterseniz kendi evimdede ağırlayabilirm. 1 buçuk yıldır evlerde saç boyama hizmeti veriyorum hemde çok uygun fiyatlarda ilgilenenler lütfen msj atsın

sevgili sirinshey birşey sormak istiyorum..

çıtçıtlarım var siyah..ham saç..hiç boya değmemiş.. kendim kahve kumral tonlarına dönsem saçlarada açıcı uygulamak zorundamıyım acaba..? yoksa boyasız saç olduğu için istediğim tona boyasam açıcı olmadan tutar mı sizce..?

dsci0377.th.jpg
[/URL][/IMG]

amonracım sacım bakır oldu demişsin ama daha kızıllıktan kurtulamamışsın gerçi bi boyamadada kurtulmak kolay değil...gördüğüm kadarıyla ara ara saçında bakırlıklar oluşmuş ama saçında kızıl hakım...
gülle güle kullan saçını canım

orela koymdan sadece 40 volüm oksidan ve boyayla olmaz mı benim saçımda kahve boyalı altında kızıl vardı kapatmak için boyadım ama koyu geldi bana açmak istiyorum rengini bu şekilde olmaz mı

oolmaz cnm kahveyi sırf 40lık oksidanla açamazsınn

canım cevap vermıceksen bakçam çaresıne??
senı beklıyom tum gun?
bılmıyosun sanırım?

valla ben syahtan patlıcam morunu evde kendim yaptım yüzde 6 lık yerine yüzde 9 luk akdım güzel de tuttu oluyooo ama daha fazlasını denemedim sacım mavi siyahtı şimdi patlıcan moru baya mor yaniii patlıacnın dışı gibi mor koyu ama çok belli çok memnunum ... hihoyyyt

amonracım sacım bakır oldu demişsin ama daha kızıllıktan kurtulamamışsın gerçi bi boyamadada kurtulmak kolay değil...gördüğüm kadarıyla ara ara saçında bakırlıklar oluşmuş ama saçında kızıl hakım...
gülle güle kullan saçını canım

ışıkta kızıl gibi duruyo ama normalde baya turuncu çıplak gözle bi kez daha aynı şekilde boyasam o diplerdeki uyumsuzluk kaybolup daha da açılırı mı saçım. çünkü ben iyice açıp kumral yapmak istiyorum. 1 sene önceki kızıldan orela rağmen kurtulamadım ne inatçı şeymiş.

cnm diplerini aldığınrenge boyucaksın içine oryel katmadan .

ışıkta kızıl gibi duruyo ama normalde baya turuncu çıplak gözle bi kez daha aynı şekilde boyasam o diplerdeki uyumsuzluk kaybolup daha da açılırı mı saçım. çünkü ben iyice açıp kumral yapmak istiyorum. 1 sene önceki kızıldan orela rağmen kurtulamadım ne inatçı şeymiş.

evt bakırlıktan kurtulmak zor oluo cnm sen aynı rengi bidaa yapıcaksın oryelsiz

X