Saç Rengi ve Saç Boyama kendi evinizde saç boyama hizmeti veriyorum .. .

benim de bir sorum olacaktı
saçıma röfle yaptırdım 3 ay kadar oluyor
tabi dipleride boyamışlardı kumrala
şimdi kendi saçlarım uzadı çıkanlar yarısı beyaz yarısı kahve
üstleri kumral sonrası röfle acayip karışık oldu
kuaför diplerin çıkınca kumral boya demişti ama cesaret edemiyorum
siz ne tavsiye edersiniz?

alsanaalsanasmile
benim de bir sorum olacaktı
saçıma röfle yaptırdım 3 ay kadar oluyor
tabi dipleride boyamışlardı kumrala
şimdi kendi saçlarım uzadı çıkanlar yarısı beyaz yarısı kahve
üstleri kumral sonrası röfle acayip karışık oldu
kuaför diplerin çıkınca kumral boya demişti ama cesaret edemiyorum
siz ne tavsiye edersiniz?

evt kumral boyucaksınız tutar mek etmeyin

dsci0394j.th.jpg
ikinci boyadan sonraki hali bu

Son düzenleyen: Moderatör:
dsci0395.th.jpg
bu da ışıkdaki hali arkadaşlar. ikinci boyadan sonra çok daha hoş oldu rengi ben artık oryal kaltmadan küllü kumralla devam edicem sanırın

Son düzenleyen: Moderatör:
dsci0395.th.jpg
[/URL][/IMG][/IMG] bu da ışıkdaki hali arkadaşlar. ikinci boyadan sonra çok daha hoş oldu rengi ben artık oryal kaltmadan küllü kumralla devam edicem sanırın

guclubacismile
çok güzel olmuş canım böylede kullaabilirsin aslında saçlarında biraz dinlemiş olur bu arada

Bu bÜÜk mucıze aslında aıtında kızıl olan sıyah bı saÇ evde ancak bu kadar aÇılabılır ama turunculuk Çok kalmasın ıstıyorum kÜllÜ kumral boyasam olur mu

amonra

cnm yeni hali çok güzel olmş güle güle kullan. bundan sonra aynen dedğin gibi oryelsiz devam ediceksşin turunculuk kaybolucak oryelsiz devam ettiğin zmn.

Merhaba SİRİNSHEY arkadaşım. Böyle bir konuya el atmanız gerçekten çok hoşuma gitti. Öncelikle ben şunu söylemek istiyorum sizin bu konuda ne kadar deneyimli olduğunuzu bilmiyorum ve bana ne kadar yardımcı olabilirsiniz gerçekten emin değilim. Benim istediğim tonu burada verebilecekmisiniz. Çünkü kuaföre bile gittiğimde istediğim saç rengi tarif ediyorum sonuç alakasız. Saçlarım ince telli ve zayıf olmasına rağmen saç boyamayı ve boyatmayı çok seviyorum. Ben şuanda eşimin görevi nedeni ile Ş.Urfada bulunuyorum. Burada güzel bir kuaför bulamadım. Zaten iki tel saçım var :-))) :-))) :-))) Bu konuda bana yardmcı olabilecekmisiniz ???? Benim istediğim renk tonu KARAMEL BAKIR KARIŞIMI VE SARI RENK YANSIMALAR olan renk tonu istiyorum. Vereceğiniz numaralı boyalar kaliteli markalar olursa sevinirim....Şuandaki saç rengim ( Koyu Kumral Akaju ) bu saçın üstüne bakalım nasıl renkler vereceksiniz. ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM kaydirigubbakcemile3

SıRıN ARKADAŞIM..BıRŞEY DAHA SÖYLıCEM. YENı EKLENEN AZERı KIZIN FOTOĞRAFI VAR ONUN SAÇ RENGıDE ÇOK ÇOK MÜKEMMEL OLMUŞ ONUNDA NE RENK OLDUĞUNU VE HANGı KARIŞIMLARLA ELDE EDıLECEĞıNı SÖYLERMıSıN.FAVORıLERıMDEN BıRı DE O RENK.ŞıMDıDEN ÇOOOOOOOK TEŞEKKÜRLER..alkisalkisalkis

şirin hanım meraba karamel olan saclarım kuaförun yanlış boya katması sonucu saçlarım bakır kızılı oldu fakat cıtcıtlar aynı rengı tutmadı acıcılarla evde cıtcıtların rengını acabılırmıyım gercek sac ayrıca

şirin abla ben açıcı krem kullanıcam bana tavsiye edebileceğin marka var mı ?? ama tek kullanımlık değil yani krem tarzı aç kapat istediğin zaman sür kullan ve röfle tarzı olmıck yani avonun açıcısı gibi ayrıca turuncumsu yapmasn.. Bilgin varsa ltfnn yarımcı ol banaaaaaa....

slm şirin arkadaş.bn sakaryada oturuorm bu nedenle sana saçımıyaptırmam mümkün deil.bn kızıl saçın üstüne siyah boyayıp daha önce kendim açtm açıcıyla ve şuan açık küllü kumral.bunun üzerine krepeyle balyaj atmak istiorm.bu tonun üstüne nsl olur ve ne kullanmalıyım koleston röfle seti yeterlimi.bna bilgi verebilrsen sevinirm yardımna ihtiyacm varbilmiyorumkismile

azeri kızı günelin saç rengi çok güzel onu da bana tarif edermisin?????????????

slm şirin hnm ben bir kaç gün önce saçlarımı kuaförde küllü sarı boyattım ama malesef beyaz tenli olmama rağmen yüzüme hiç yakışmadı daha öncede saçımda boya vardı saçlarım da kurudu ve sertleşti kendi saçlarım kumral(beren saatin saçları gibi). doğal saç rengime dönmek istiyorum ama kumral akar saçların yeşil olur diyorlar ne yapmalıyım? kuaföre gitmeden bu işi evde halletmek istiyorum. boya akarsa yeşil olurmu akmaması için ne yapmalıyım?

lütfen yardım edin. şimdiden teşekkürler...

X