Saç Rengi ve Saç Boyama kendi evinizde saç boyama hizmeti veriyorum .. .

sirinshey

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
124
2
kızlaar ! saçınızı yıpratmadan baştan aşağı kusturmadan istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz . ister kendi evinizde isterseniz kendi evimdede ağırlayabilirm. 1 buçuk yıldır evlerde saç boyama hizmeti veriyorum hemde çok uygun fiyatlarda ilgilenenler lütfen msj atsın

sırf saç boyama değil ben istediğin rengi direk tutturmaktan bahsediyorum siz kendi saçınızı oryelle açabilirmisniz?

veya çok koyu bi renkten açık renge yıpratmadan çevirebilir misin ? işte zaman devreye bi uzman girmesi gerekir.

şirinshey lütfen bana yardımcı ol. ben ist. olsam sana saçlarımı boyatırdım ama malesef gaziantepteyim. canım saçlarım şuan koyu kahve açık kumral veya bal köpüğü yapmak istiyrm saçlarımı. açtırmadan olurmu. saçlarım yıpranır mı? lütfen yardımcı ol bana

ben yardımcı olayım sana olmaz firuze açtırmak zorundasın ya da palette veya kolestonun yoğun açıcısını alıp evde aç sana tavsiyem illaki kuaförlere bir ton para dökmeye gerek yok

şirinshey lütfen bana yardımcı ol. ben ist. olsam sana saçlarımı boyatırdım ama malesef gaziantepteyim. canım saçlarım şuan koyu kahve açık kumral veya bal köpüğü yapmak istiyrm saçlarımı. açtırmadan olurmu. saçlarım yıpranır mı? lütfen yardımcı ol bana

canım şimdi tavsiyemi dikkatle dinle: önce saçına kumral veya o tonlarda bi renk al ilk etapta çok açılmaz. aldığın boyanın içindeki oksidasyon kremini kullanmak yerine parfümeriden 40 volümlük oksidan al . ve onu boyayla karıştır bulabilirsen içerisine 1 kaşık oryel koy karıştır. onu saçına uçlardan başlalyarak sür uçlarına sür 10 dk bkle sonra diplerinde fazla bekletmiceksin saçın 1, 2 tona kadar kırılacaktır veya kumral rengine yakın tonlarda olur aradan zaman geçince aynı işlemi bal köpüğü alıp yapacaksın sonucu snde çok beğeniceksin bn öyle kaç kez siyahtan döndüm bal köpüğüne yıpranmadan.

canım peki saçım yıpranır mı ? bide ne kadar bekletecem. ve oryal çay kaşıgıylamı konacak yoksa yemek kaşığımı

kızlaar ! saçınızı yıpratmadan baştan aşağı kusturmadan istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz . ister kendi evinizde isterseniz kendi evimdede ağırlayabilirm. 1 buçuk yıldır evlerde saç boyama hizmeti veriyorum hemde çok uygun fiyatlarda ilgilenenler lütfen msj atsın
yalvarırım bana yardımcı olurmusun?saclarım suan felaket durumda.yazın boyatmıstım kızıl kahve karısımı bır renge denızde turuncu oldu.sonra koyu kahveye (palette 3.0 ) boyadım sıyah gıbı oldu acıldı beyazlarım cıktı dıplerden ama uclarda boya vardı baya.gıttıgım kozmetıkcı bana acıcı verdı rezıl oldum bayram arefesınde kuafore kostum oda acıcı kullanmadan ancak bu kadar acık bır renk elde edebılırız dedı koyu kestane gıbı bısı suanda saclarım fakat dıplerı daha acık kahve kızılımsı gıbı rengarenk kafam.bakım yapıyorum suandada sacımda bır karısım var dıplerden kendı saclarım 1ml kadar acıldı beyazlarım ıse acaıp gorunuyor sakaklarımda.her goren var bı tuhaflık sende ama ne ? dıyor soylemıyrum saclarım dıye ıgrencler ne olur yardım?esmer tenlıyım ben karamel tonları ıstemıstım yogun kalın sarı golgelerde hos olurdu aslında ama sacına bu hıc uygun olmaz sımdı dersen;bronz kahvede guzel duruyor.yapabılırmıyız?

yalvarırım bana yardımcı olurmusun?saclarım suan felaket durumda.yazın boyatmıstım kızıl kahve karısımı bır renge denızde turuncu oldu.sonra koyu kahveye (palette 3.0 ) boyadım sıyah gıbı oldu acıldı beyazlarım cıktı dıplerden ama uclarda boya vardı baya.gıttıgım kozmetıkcı bana acıcı verdı rezıl oldum bayram arefesınde kuafore kostum oda acıcı kullanmadan ancak bu kadar acık bır renk elde edebılırız dedı koyu kestane gıbı bısı suanda saclarım fakat dıplerı daha acık kahve kızılımsı gıbı rengarenk kafam.bakım yapıyorum suandada sacımda bır karısım var dıplerden kendı saclarım 1ml kadar acıldı beyazlarım ıse acaıp gorunuyor sakaklarımda.her goren var bı tuhaflık sende ama ne ? dıyor soylemıyrum saclarım dıye ıgrencler ne olur yardım?esmer tenlıyım ben karamel tonları ıstemıstım yogun kalın sarı golgelerde hos olurdu aslında ama sacına bu hıc uygun olmaz sımdı dersen;bronz kahvede guzel duruyor.yapabılırmıyız?

sana yapılacak işlemleri ancak görüpde karar verebilirm sanırım saçın ayrı bölegelerine göre farklı işlemller yapıcaz ama merak etme bu şekilde çok müşterim geliyor bir iki boyamada tamamdır. ayrıca karamelin üstüne sarı değişik bir hava katabilir bunu snn ten ve göz rengine göre karar vericez cnm semt olarak nerdesin acaba??*

canım peki saçım yıpranır mı ? bide ne kadar bekletecem. ve oryal çay kaşıgıylamı konacak yoksa yemek kaşığımı

bak cnm 1yemek kaşığı koycaksın ama 40 volümlük oksidan almadan bi işe yaramaz. uçlarda 20 dk bekliceksin sonra diplere sürüp 15 dk bekle sonra yıka

ve kendin de kontrol et bunu ben göremediğim için kendin yapacaksın dip ve uç renklerin aynı renk olana kdar bekle biri diğerinden daha açık veya daha koyu kalmıcak şekilde

bir de saçınız çok yıpranmış mı yoksa kendini topladımı o da önemli

sana yapılacak işlemleri ancak görüpde karar verebilirm sanırım saçın ayrı bölegelerine göre farklı işlemller yapıcaz ama merak etme bu şekilde çok müşterim geliyor bir iki boyamada tamamdır. ayrıca karamelin üstüne sarı değişik bir hava katabilir bunu snn ten ve göz rengine göre karar vericez cnm semt olarak nerdesin acaba??*
altkaynarca pendıkteyım yenı uye oldugum ıcın ozel mesaj yada fotoda koyamıyorum.sen neredesın?benım 16 aylık bı oglum var malum havalar cok soguk dısarı cıkamıyorum.

altkaynarca pendıkteyım yenı uye oldugum ıcın ozel mesaj yada fotoda koyamıyorum.sen neredesın?benım 16 aylık bı oglum var malum havalar cok soguk dısarı cıkamıyorum.

bende şişlide oturuyorum . . .nasıl olcak bilemiyorum bayağı da uzakmış:KK43:

canım ya banada yardımcı olurmusun benimde saçlar siyah ve düzleştiriciden dolayı baya kırık var bende siyahtan dönmek istiorum ama cesaret edemiorum kırılımasını istemiorum zor uzatım zaten saçlarımı ve saç rengi hakkındada tardımcı olurmusun ya ilk resimdeki gibi veya ikinci üçüncü resimdeki gibi isitorum lütfen yardıım

Eklentiler

• $72879.jpg
    $72879.jpg
    12,1 KB · Görüntüleme: 72
  • $Dera6013.jpg
    $Dera6013.jpg
    90,4 KB · Görüntüleme: 60
ay lütfen banada yardım edermisin? bebeğim olduğu için kuaföre saatlerce vakit harcayamam. hamile kalmadan önce saçların röfleliydi. dipler çok çıkmıştı bende diplere açık küllü sarı alıp sürdüm bir gün sonrada koleston terakotaya boyadım. rengi fena olmadı zaten yıkadıkca aktı renk açıldı. şimdi saçımı bal köpüğü istiyorum nasıl yapmam lazım açmadan rengini olurmu acaba. istersen buraya fotoda koyarım.... kafamçokkarıştı

X