Dul çocuklu bir bayanla, bekar bir erkek beraberliği olabilir mi?

tam tersi oldu amcam bekar bi kızla evlendi 3 tanede çocuğu vardı şu anda ne eşi mutlu ne kendi mutlu nee çocukları mutlu çok zor keşke olabilse ama cidden zor
nasıl mutlu olanki. Bence bekar bir insanın dengi boşanmış cocuklu biri değil... Olcak şey değil. Boşanmış oabılır ama cocuklu olmaz bekara. Ee o kadında cocuk istiyecek sonrası oldu 5 cocuk.
Ve ne olursa olsun benim evladım evladımdir asla üvey cocugu aynı şeyi hissetmez kimse

Bende bu konudan muzdaribim.ama buraya yazsam bi faydası olur mu bilmiyorum.belki de kimse okumucak ama gene de yazma gereği duydum içim sıkılıyor ne yapsam bilemiyorum.çok seviyoruz birbirimizi ama o beni tek istiyor. Çocuklarımı istemiyor ve ben ne yapacağımı bilemiyorum.biraz daha zamana ihtiyacımiz mi war değisir diye bekleyim mi.ama biliyorum ki degismicek ama ayrilamam da çok baglandim.bana beni tatmin edecek bişeler söyle diyor kafam da soru işareti kalmasin diyor.ama ne dicemi bilmiyorum.Aşk kolay bulunmuyor bulmusken tekrar üzülmek istemiyorum ben kaybetmek de istemiyorum.ne yapabilirim acaba
Koca bulunur ama evlat bulunmaz.

Olur olmasına ama kavgalarda yüzüne vurabilir.
Dul çocuklu diye tabir etme zaten. Boşandım çocuğum var bekar biri ile evlenebilir miyim olur mu diye yazsaydınız keşke. Böyle tabir edildiğinde sanki kötü birşeymiş gibi bir izlenim bırakıyorsun. Yani kendi açından kötü birşey yapmışsın gibi.

Tabii ki de olur.. boyle tabulari kafamiza yine yerlestiren biziz.

Benim kuzenim kendisi hic evlenmemisti esinin ise ilk evliliginden cocugu vardi, ve biz ailecek o cocugu oyle cok cok seviyoruz ki size anlatamam, sadece kuzenim degil yani biz de benimsedik niye benimsemeyelim bence cok guzel birsey ailemize yeni bir uye Katildi. Hatta ikisi de calistigi icin cocuga da kuzenimin annesi bakiyor ve yani asla ayirt edemezsin oz mu uvey mi torunu tum ilgisi sevgisi cocuga, esinin ilk evliligindeki esi de onlara hic sorun yaratmadi haftasonlari cocugunu gelip aldi, yani ne bileyim boyle seyleri sorun etmeyin seviyor musunuz birlikte mutlu musunuz el ele olun baska birseyi onemsemeyin.

Olabilir erkeğe bağlı (ilk sayfayı ve sonra da konuyu hortlatan mesajdan itibaren okudum)
Ama çok küçük ihtimal
Bir arkadaşım var, kendisi okul çağında oğlu olan bir adamla evlendi kız bekardı. Sonra bir kızları oldu şimdi dört kişilik mutlu bir aile oldular. Tabii çocuğun annesi vefat mı etti yoksa sadece velayeti mi babada o kadarını bilmiyorum.
Diğer yandan bir tanıdık daha var, eşinden boşanmış çok gençken evlenmiş bir kadın. Kızı lise çağına geldi ama kadın daha 31-32 yaşında. İkinci evliliğini yapmış ve ailesine bir saatlik mesafede. Kızını annesine bırakmış, yavrum anneanne, dede, dayı ve yenge ile büyüyor. Yani annesi babası varken öksüz yetim gibi yaşıyor.
Ben bekarım o yüzden yorumum belki atıp tutma gibi gelebilir. Şayet bir evladım olsaydı, önceliğim o olurdu. Evet aşk kolay bulunmuyor hele ki ben de yalnızım biri olsun istiyorum hayatımda ama evlat aşkı daha ağır basardı bunu söyleyebilirim.

Arkadaşlar yorumlarınız için herekese teşekkür ederim.ben Çocuklarımı bırakıp gitmedim gitmem de onlar benim canlarım ne emek ve zorluklarla büyüttüm ben onları. sadece adam için fikir istemiştim.Rabbim evlat sevgisini vicdani olan insanlarla karşılastirsin.

Arkadaşlar yorumlarınız için herekese teşekkür ederim.ben Çocuklarımı bırakıp gitmedim gitmem de onlar benim canlarım ne emek ve zorluklarla büyüttüm ben onları. sadece adam için fikir istemiştim.Rabbim evlat sevgisini vicdani olan insanlarla karşılastirsin.

Burcu esmersoyun da benzer bir hikayesi var.
Annesi baska biri ile evlenebilmek icin burcu esmersoyu anneannesine birakiyor.
Yeni esinin ailesi kadini bekar sandigi icin de burcu esmersoy annesine yillarca teyze diyor. Ve asla normal bir anne kiz iliskileri olmuyor. Nasil olsun ki zaten? Suratina tukurse yeridir.

Siz bir annesiniz. Cocuklarinizi istemedigini soyledigi an suratina tukurup gitmeniz gerekirdi. Tereddut etmeniz, ama cok baglandim demeniz bile hata. Allah cocuklarinizi iyilerle karsilastirsin. Sizin insafiniza birakmasin.

arkadaşlar size soruyorum dul çocuklu bi bayanla bekar bi erkek olabilirmi evlilik olurmu kaldıra bilirmi bi erkek cevaplarınızı bekliyorummm
çok yakın boşanmış çocuklu bır bayan arkadasım
hiç evlenmemiş bir beyle evlendi
belki üzerinden 10 yıl gectı
evlendıgı adam arkadasımın kızına resmen baba oldu

olmayacak seyler değil
allah ıyı ınsanlarla karsılastırsın

X