Dul çocuklu bir bayanla, bekar bir erkek beraberliği olabilir mi?

Bende bu konudan muzdaribim.ama buraya yazsam bi faydası olur mu bilmiyorum.belki de kimse okumucak ama gene de yazma gereği duydum içim sıkılıyor ne yapsam bilemiyorum.çok seviyoruz birbirimizi ama o beni tek istiyor. Çocuklarımı istemiyor ve ben ne yapacağımı bilemiyorum.biraz daha zamana ihtiyacımiz mi war değisir diye bekleyim mi.ama biliyorum ki degismicek ama ayrilamam da çok baglandim.bana beni tatmin edecek bişeler söyle diyor kafam da soru işareti kalmasin diyor.ama ne dicemi bilmiyorum.Aşk kolay bulunmuyor bulmusken tekrar üzülmek istemiyorum ben kaybetmek de istemiyorum.ne yapabilirim acaba

Cocuklara ne diceksiniz peki? Ilerde bizi neden atip gittin dediklerinde onlara da ask kolay bulunmuyor diyecek misiniz?

Cocugunu birak diyen vicdansiz bir insana asik da olmayiverin bana kalirsa.

Bence olur kaldirilqmayacsk bir durum değil. Ancak gel gör ki adamın ailesinden bu durumu çok didikleyen olabilir. Evlilik olunca işin içine akraba faktörü giriyor. Onlar bu konuyu didiklemekten size huzursuzluk vermekten zevk alabilir

Bence olur kaldirilqmayacsk bir durum değil. Ancak gel gör ki adamın ailesinden bu durumu çok didikleyen olabilir. Evlilik olunca işin içine akraba faktörü giriyor. Onlar bu konuyu didiklemekten size huzursuzluk vermekten zevk alabilir

Ayy adam çocukları istemiyormuş. Hahayyyt çiğner tükürürüm la ben öyle adamı

Kendi ailemden birini düşünerek yorum yapmak istiyorum abim ya da erkek kardeşim evli ve cocuklu bir bayanla evlenmek istese annem de ben de problem etmeyiz ama abimi ya da kardeşimi kenara çekip eğer cocukları da kabullenebileceksen yarın öbür gün problem etmeyeceksen yani açıkcası maabadına güveniyosan evlen bizim için problem değil deriz herhalde.. çünkü kimse mutlu yuvasını dağıtmaz hele cocuğu varsa kim bilir neler yaşamıştır diye düşünürüm... eğer kendi başıma gelicek olsaydı da beni sevdiğine cocuğumu benimseyebileceğine inanıyosam evlenirim.. yani ne kadar insan önce ona bakar sonra karar verirdim...

Bende bu konudan muzdaribim.ama buraya yazsam bi faydası olur mu bilmiyorum.belki de kimse okumucak ama gene de yazma gereği duydum içim sıkılıyor ne yapsam bilemiyorum.çok seviyoruz birbirimizi ama o beni tek istiyor. Çocuklarımı istemiyor ve ben ne yapacağımı bilemiyorum.biraz daha zamana ihtiyacımiz mi war değisir diye bekleyim mi.ama biliyorum ki degismicek ama ayrilamam da çok baglandim.bana beni tatmin edecek bişeler söyle diyor kafam da soru işareti kalmasin diyor.ama ne dicemi bilmiyorum.Aşk kolay bulunmuyor bulmusken tekrar üzülmek istemiyorum ben kaybetmek de istemiyorum.ne yapabilirim acaba
Aşk kolay bulunmuyor ama ya evlat o kolay mı bulunuyor

Az önce fox tvde kadın dizisinin tekrarını izledim.
Çocuk kendisiyle ilgilenmeyen annesini gece uyurken izliyor saçlarını okşuyor yanına yatıp uyuyakalıyordu bir sahnede. Yemin ederim uzun zamandır böyle ağlamamışım içim boşaldı birden. Bir annenin evladını boynu bükük bırakması bana inanılmaz geliyor. Yani dünyada son erkek kalsa,hani ömrümün sonuna kadar da başka şansım olmasa evladını bırak diyen erkeği gözüm görmez !
Evlat bu ya !! Canından can kanından kan. Hangi aşk bir anneye evladını unutturabilir ?!

Şaka mi yapıyorsun? Iddia ettigin gibi seni seven insan nasil cocuklarini birakip gelmeni ister, boyle bi secime nasil zorlar, nasil arada birakir seni?
O senin pesinden kosup ikna etmeye çabalayacağına, senden tatmin edici cumleler bekliyor, şaka gibi.. Gerci bu cesareti senden aldığı da cok belli..
Tekrar uzulmek istemiyorum deyip boyle biriyle bi yola girmek istemen, hayret verici.. Hak da vermissindir sen simdi bu şahsa?
Aşk, sevgi dedigin sey huzur verirse guzeldir.. Boyle alttan alttan tepene çullanip baskiyla seni evlatlarindan ayirmayi teklif eden bi arsizla nesi guzel olur, hic anlayamadim.. Arsiz diyorum, cunku adam bildigin kendini bi yerlerde gormus, gormus ki bu teklifi yapabilmis..
Cocuklarini birakmayi dusundun mu ciddi ciddi?

Son düzenleme:
Aşk böyle bir şey değil.. Çocuklarını bırakmak şartıyla evlenmek ne demek ya? O adamın ağzına kürekle vururum dilini koparırım daha da su bile isteyecek hali kalmaz.. Sen kimsin de bana böyle bir teklifle geliyorsun hadsiz döl israfı seni der onu gömerim... Bu hayatta benim için evlattan daha değerli hiçbir şey olamaz yani net.! Analık da öyle herkesin harcı olamıyor..

Aşk kolay bulunmuyor.. Hmmm hemen git bırak çocuklarını.. O adamla evlen yeni çocuk yap.. Ayrıl sonra başkasıyla evlen ama ikinci adamdan olan çocuğunu da bırak.. Aşıkmışşşş..! Evlat yolda bulunan bişi çünkü... Eğer bunu yaparsanız inşallahhhhh o çocukların eline yaşlandığınızda düşün de görün o zaman aşk neymiş..! Karıma ya da kocama çok aşığım anne.. Seni istemiyor.. Malesef der kapısını kapatır diye düşünüyorum...

Cocuklarini istemiyor mu?cildirdin mi sen bunu aklından bile gecirme.
Bende cocuklu bosanmis bir kadinim hic evlenmemis bir adamla birlikteyim.7 yildir hemde.
Cocugumun buyumesi gerek dedim evlenmem icin ve yillarca her fedakarligi yapti kizima.itirazsiz bekledi beni.destek verdi.mutluluk verdi.simdi de evleniyoruz.
Karsinda ki sana gercekten asik olaa bir anneye cocuksuz gel teklifini yapamaz.pisligin biri bence.

Şu saatte nasıl sinirlerim bozuldu anlatamam.elin adamı evlatlarından daha mı kıymetli?arkadaş bu kadar mı nefsinize duskunsunuz ya? aşkmış,kolay bulunmazmis? evlatlar ne kolay bulunuyor değilmi?evlatları harcamak çok kolay yani!sizin o aşk dediğiniz seyin içine ........
Ulan canımdan doğan bir varlığı, pazarlık unsuru yapan birine aşık olsam kendimden utanirdim!

Konusa sahibinede gelince olmaz arkadasim.Ilk basta cok sevgi dolu aile babasi gibi davranip sonrasinda cocuklari kiskanmaya basliyorlar.Kiz cocuguysa Allah korusun neler duyoruz ,erkeklere bile neler neler... hic bir zaman sorunlar bitmiyor.Zaten adama bir sure sonra cocuk isticektir,ee kendi coxuguna ayricalikli davranmaya baslicak sonuc husran.

Çok zor ama imkansız degil.var öyle bi tanıdıgım kadının iki çocugu var erkeğin ilk evliliği.birde yeni bebekleri oldu.erkek 3 çocugada Gül gibi bakıyor maddi manevi tüm sorumluluk adamda.karısınada prenses gibi davranıyor.ve ben onları her gördüğümde helal olsun be diyorum.yani çok zor ama merhametli adam gibi bi adamsa olabiliyor

X