Dul çocuklu bir bayanla, bekar bir erkek beraberliği olabilir mi?

Evlenmiş ayrılmış çocuğu olan birisi olarak söyleyim. Aşk zor bulunur ama bulunur. Fakat çocuğunuzun giden günleri asla geri gelmez. Onun ıçin beni seviyor çocuklarımı istemiyor diye birşey olmaz bence. Zaten çocuklarını istemiyorum diyen birisine içimde olumlu bir his damlası dahi kalmaz asla.

Olur. Arkadasım evlendi geçen yıl. Bir oğlu var. Evlendiği adam bekar. Şimdi evliler. Arkadaşım ikinciye hamile ve çocuk da yanlarında.

Bende bu konudan muzdaribim.ama buraya yazsam bi faydası olur mu bilmiyorum.belki de kimse okumucak ama gene de yazma gereği duydum içim sıkılıyor ne yapsam bilemiyorum.çok seviyoruz birbirimizi ama o beni tek istiyor. Çocuklarımı istemiyor ve ben ne yapacağımı bilemiyorum.biraz daha zamana ihtiyacımiz mi war değisir diye bekleyim mi.ama biliyorum ki degismicek ama ayrilamam da çok baglandim.bana beni tatmin edecek bişeler söyle diyor kafam da soru işareti kalmasin diyor.ama ne dicemi bilmiyorum.Aşk kolay bulunmuyor bulmusken tekrar üzülmek istemiyorum ben kaybetmek de istemiyorum.ne yapabilirim acaba

Boşanmış çocuklu ve bekar bir adamla deli gibi severek evlenmiş biri olarak cevap vereyim.

Kızım için gık deseydi değil beni tırnağımın ucunu alamazdı.Hiçbir aşk evlat aşkından yüce olamaz.

Hortlamış konuya cevabım ise,kendimim.Oluyor mis gibi.Lakin karşındaki insan çok önemli.O sorumluluk herkesin taşıyabileceği türde bir şey değil.Buna göre iyi tartmak lazım.

ya sizi gibi kadinlari gordukce tiksiniyorum gercekten
ask kolay bulunmiyormus cocuklar kolay bulunuyor degil mi?
nasil erkek meraklisi kisiliksiz insanlarsiniz ya cidden nedir bu erkek budalaligi? neden sizin gibilerin cocugu olur onu da anlamam cok buyuk adaletsizlik
Kesinlikle

Bence olmaz :) cunku cok zor olur. Bi yandancocugun bi yandan esin. Arada kalirsin

Erkeğine göre değişir. Biz kadınlar başka adamın çocuğunu kendi çocuğumuz gibi olmasa da sevebiliriz. Ama aynı şey bir erkek için zor. Erkekler kan bağı ararlar.
Tabi merhametli erkekler de var. Sizdeki durum nedir?

nasil erkek meraklisi kisiliksiz insanlarsiniz ya cidden nedir bu erkek budalaligi? neden sizin gibilerin cocugu olur onu da anlamam cok buyuk adaletsizlik

çocuk ne ki, gençsin, yenisini yaparsın :işsiz:
sinirlerim bozuldu sabah sabah :bicak:

Sonra burada ikinci konuyu açıp ağlıyorlar "Kaçtım ama annesiyle aynı evde oturuyorum, beni her gün dövüyor ağzım burnumla yer değiştiriyor ama çk svyrm ühühühü" diye. Gram acımıyorum böyle tiplerin başına gelenlere, müstehak. Senin kendi ailene, çocuklarına saygın yok ki karşı taraftan saygı bekliyorsun. Ne zannediyorlarsa, çoluğunu çocuğunu geride bırakıp kaçarsan adamın gözünde sadece erkek delisi bir fahişe olarak görünüyorsun böyle, çok özür dilerim ama. Çocukların varsa bencillik yapma hakkın kalmıyor artık.

Bende bu konudan muzdaribim.ama buraya yazsam bi faydası olur mu bilmiyorum.belki de kimse okumucak ama gene de yazma gereği duydum içim sıkılıyor ne yapsam bilemiyorum.çok seviyoruz birbirimizi ama o beni tek istiyor. Çocuklarımı istemiyor ve ben ne yapacağımı bilemiyorum.biraz daha zamana ihtiyacımiz mi war değisir diye bekleyim mi.ama biliyorum ki degismicek ama ayrilamam da çok baglandim.bana beni tatmin edecek bişeler söyle diyor kafam da soru işareti kalmasin diyor.ama ne dicemi bilmiyorum.Aşk kolay bulunmuyor bulmusken tekrar üzülmek istemiyorum ben kaybetmek de istemiyorum.ne yapabilirim acaba
Sen en iyisi yeni bi konu ac, bu konu kapanir, cok eski tarihli..
Hem aç bak bakalim, 1 kisi bile sana destek verecek mi :işsiz:

Sonra burada ikinci konuyu açıp ağlıyorlar "Kaçtım ama annesiyle aynı evde oturuyorum, beni her gün dövüyor ağzım burnumla yer değiştiriyor ama çk svyrm ühühühü" diye. Gram acımıyorum böyle tiplerin başına gelenlere, müstehak. Senin kendi ailene, çocuklarına saygın yok ki karşı taraftan saygı bekliyorsun. Ne zannediyorlarsa, çoluğunu çocuğunu geride bırakıp kaçarsan adamın gözünde sadece erkek delisi bir fahişe olarak görünüyorsun böyle, çok özür dilerim ama. Çocukların varsa bencillik yapma hakkın kalmıyor artık.
her kelimesine katiliyorum

Sonra biz eleştirdiğimizde egomuzu tatmin edyor oluyoruz. Amaaan ne halt ederlerse etsinler. Zaten konu hortlamış. Muhteşem sandığınız Saçma sapan Aşkınız dünyaya gelen bireyden daha önemli tabi. :lülülü:

Son düzenleme:
X