Dul çocuklu bir bayanla, bekar bir erkek beraberliği olabilir mi?

arkadaşım bende duldum ve bekar bir erkekle evlendim ama çocugum yoktu. bana göre bu halde bile zor oldu çocuk olunca daha çok problem olucaktır. çünki o birşey demese bile kendim alınganlık yapıyorum bence çok zor

olur olur paşa gibi olur hemde ...kulakları tıkadıktan sonra neden olmasın ...seviyorsan seviliyorsan başkalarının ne dedegi umrunda degilse olur...zaten toplum bi şeye çok karşı çıkar bi süre sonra takdir etmeye başlar evllilik için degil sadece bir çok şey böyledir...bence olur yani nolcakkii...

canım benım benım ıkı tane oglum var ve esımınde ılk evlılıgı cocuklarımı okadar cok sevıyokı anlatamam tabı hata yapınca kızıyo ama oda olacak bence neden olmasın mılletın lafına bakmamaya calıs derım .ben mutluyumm senın hakkınada hayırlısı derım.

yaa arkadaşlar kimse saçmalamasınBal gibi de olur.Saçma sapan yorumlarını herkes kendine saklasın.İnsanların umudunu kırmkatan ne zevk alıyorsunuz?

Canım bak şimdi benim annem ben 2 yaşındayken eşinden boşanmış ve yıllarca öz babam bildiğim üvey babamla evlenmiş ki üvey babam bekarmış,hiç evlenmemiş.Ben şu anda 30 yaşındayım üvay babamdan 2 kardeşim var ve hala çok mutlu bi aileyiz.Annem kayınvalidesigilden sorun yaşamadı mı,elbette yaşadı ama babam annemi herkese karşı korudu hep ve kazanan onlar oldu.28 senelik evliler ve çok mutlular.Allah üvey babamı iyiki karşımıza çıkarmış....

bizim bi tanıdığımı var kadın ewlenmiş ayrılmış çocuğu war ama çocuk hiç ewlenmemiş ewlenicekler .a eskidenmiş bu bekaret yada kadının dul olmaması şimdikiler buna önem wermiyoo oyuden olur örnekleri çok yanii

benim kuzenimde ikinci evliliğini yaptı evlendiği kişi de bekardı kuzenimin bir kızı var onuda kabul etti kaynanası biraz sorun çıkardı başta sonra onlarda razı oldu 1 seneyi geçti evleneli kaynana yine sorun çıkarmaya başladı yok oğlum çok değişti oğlum böyle değildi demeye başladı evlilikleri sallantıda şuan hayırlısı olsun diyelim herşeyin mutlu olanda var olamayanda demekki .....

maşallah :nazar: çok sevindim senin adına
inşallah hep öyle devam eder.
inşallah hep mutlu olursunuz.
darısı bekarların başına :Saruboceq:

yürekten AMİN......... mutluluk bu zamanda gerçekten kolay bulunan birşey değil,eğerki gerçekten mutluluğu size yaşatacak inandığınız güvendiğiniz o insanı karşınızda bulursanız...........ki bu kadın erkek fark etmez çok sıkı sarılacaksınız.mutluluğuda mutsuzluğuda insan tek başına yaşıyor ve mutluluk bekar yada evli tüm kadınların hakkı bu güzel dilekleriniz için sizi çok öpüyor rabbimden sizin benim için dilediklerinizin size 100 misli fazlasını vermesini diliyorum..............opuyorumnanaktan

Anlaşabiliyorsa bayanla erkek neden olmasın...eskidenmiş millet ne der diye utanıp çekinmek...kaç kere geliyoruz dünyaya...

senin adına çok sevindim kuzum benim korkumda ailesi karşı çıkarsa diye ben 23 yaşındayım 2 yaşında oğlum var. biriyle tanıştım oda bende çok seviyoruz ama kısmet işte evlilik hakkında konuşmadım ben seninim diyor söz veriyorum dedi ama ne manada bunu diyor soramıyorum çekiniyorum.

slm canımın içi sakın çekinme sor..........sorki aklına takılan sorulara cevap alabilesin duyacağın en kötü cevap bile cevabını bilmediğin bir sorudan çok iyidir.ailesine gelince zaten seni ailesine ezdirecek olsa karşı cıkıcaklarından çekinse onca bekar varken neden seni sevip kavuşamama riskine girsinki? adam gibi adam olan bir erkek için söz namustur eğer sen bu adama güveniyorsan karekter olarak söz verdimi tutar diyorsan en önemlisi sevgin için o seni istedikten sonra ailesi değil dünyayı karşıma alırım diyecek kadar çok seviyor ve sevildiğine inanıyorsan sadece bu insanı kaybetmekten kork.başka birşeyden değil.bu hayat senin ve bu hayatı kiminle yaşamak istiyorsan onunla yaşa.şunu unutma güzel arkadaşım dünya bir evin kapısına benzer ve sen ister o kapıdan mutlu gir,istersen mutsuz kapıyı kapattığın anda yalnızsındır.o kapıdan hep sevdiğin insanla birlikte her daim gülerek çok çok mutlu olarak girmen dileğiyle seni kocaman öpüyorum

canım, benim abim bekar iken dul ve çocuklu bayanla evlendi.abimden de çocukları oldu ve abimde bizde tüm çocukları birbirinden ayırt etmiyoruz.sevgiside herşeyide eşit.
şimdi kızkardeşimde dul ve çocuğu var fakat abim gibi başkasının çocuğuna babalık yapacak adam göremiyorum, güvenemiyorum...

Bizim yakın bir ahbapımız eşini en yakın arkadaşı ile yakaladı malesef ve boşandılar. O zaman oğlu 7-8 yaşlarında idi.Yıllar geçti oğlunu büyütmek için canla başla çalıştı.Oğlu 14-15 yaşlarındayken basketbol oynuyordu.Oğlunun antrenörüne aşık oldu, hem de kendisinden 15 yaş kadar küçüktü, oğlunun babası değil abisi olabilirdi.Kimseyi dinlemedi, evlendiler.Düğünlerine ben de gittim.2.kez beyaz gelinliği çok da güzel taşıdı, şu an 6 senelik evliler, çok da mutlular bildiğim kadarıyla.Olmaz demeyin yani hayatta hiçbirşeye.

olur, neden olmasın? erkek bunu sorun etmiyorsa olur, erkeğin ailesine rağmen olduğunu gördüm ben.

aramıyor eskisi gibi ilgiilenmiyor artık bıktı dmekki istemiyor sorduğumda işim var yoğunum diyor 2 dk zamanı da mı yok diyorum yok diyoe gece eve gittiiğindede aramıyorr bitsin diyorumm ses yokkk anlamadım ne yapmaya çalışııyor kızlarrrbilmiyorumkismile

Kesinlikle oluyor.2 ailede şahidimdir.birini anlatıyım kız dul bi kızı var ve bekarla ewlendi ondanda oğlu oldu okadar güzel anlaşıolarki anlatamam inanın bekar bekara ewlense böle olmazdı

bence olmamali,herkes kendi dengiyle evlenmeli

cunku bu evliliklerde olan tamamiyle cocuga oluyor ve akabinde anneye

bekar adam ne kadar severse sevsin bastan

ardindan evlilige beraberligin kattigi monotonluk eklenip ve yasam sartlarida eklenince basliyor catirdamalar

görümcem iki oglu varken hic evlenmemis biriyle evlendi simdi bir de ondan kizi oldu

simdilik mutlu görünüyor ama biz ailecek henuz damadi görme serefine nail olamadik bile

ki zaten burda oturum alma cabasinda olan bir damat adayi oldugu besbelli ama bekliyoruz bakalim insallah aklimiza gelen basimiza gelmez !!

Benim kuzenim dul ve 1 kız çocuğu ile bekar erkekle evlendi ve inanılmaz anlaşıyorlar. İkinci eşinden de bir kızı var ve çocuklara teyzem bakıyor. Kişiden kişiye değişir bu kısmet işi ilk eşinden şiddetli geçimsizlik üzerine ayrıldı eşi çocuğu kaçırdı birkaç sene göstermedi noldu sonra bıktı gene göndermek zorunda kaldı kız çocuğu anne yanında olmadan olmuyor Allah ayırmasın şimdiki eşi etraflarında kul köle oluyor yok başkasının evladı ben niye bakayım demeyi bırak elinden geldiği kadar bir isteğini iki etmiyor her iki kızınında.

bence olmaz kızlar ya. erkek bunu kabul etse bile toplum baskısı var. herkes senin dul kadınla ne işin var diye adama baskı yapar. bence yürümez. bir müddet sonra adamın gözü bekar kızlara kayar. sonra adam evlendiği kadını aşağalamaya başlar.. offfff keşke olabilse ama bence çok zor. düşünsenize daha önce bir evlilik tecrübesi olmadığı için adam yürütemez. bence dul bir bayan kendisi gibi bir erkekle evlenmeli. tabiki istisnalar var ama (yani mutlu olanlar) gelenek değişmez.

veee en önemlisi ne biliyrmusunuz yazmayı unuttum şimdi ekliyrm. bekar veya evli erkek olsun farketmez hepsi dul kadını kolay lokma olarak görüyor malesef. yani ben bununla gezerim,tozarım,her şeyi yaparım ama almam.o yüzden dikkatli ol canım. seni kandırmasına, kullanmasına izin verme

etrafimda böyle bir iliskiye giren bir kadin taniyorum, evlendi birkacay sonra adam basladi, cocugunu babasina yolla, yok su yok bu, basina kakip durdu ve evlilikleri 1yil sürdü. bu tür bir beraberligi basaran olmusdur elbet, eger karsidaki adam anlayisli, oglun ve akilli bir adamsa olur tabiki, ama ben cevremde rastlamadim, duymadim daha..

X