Saç Şekillendiriciler şarjlı saç düzleştiren tarak

hasankeyf

Guru
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2009
341
127
39
arkadaşlar dün kavak yellerinde mine çantasından şarjlı bir tarak çıkardı çağımızın yeni buluşu dedi ve saçını 2 dk taradıktan sonra saçları dümdüz oldu bir markanın reklamını yaptı ama göstermediler bilen var mı böyle bişey gerçekten varsa süperrrrrrrr

evet yaaa bende gördüm çok hoşuma gitti. tabi gerçekten öyle yapıyosa.
bi araştırayım bakayım nette var mı?

braun da var ! ama kullanmadim bende gördüm alicam bakalim ise yararsa süper gercekten

# Daha fazla ışıltı ve yumuşaklık için IONTEC''li saç fırçası
# ılk dokunuştan itibaren size daha fazşa ışıltı sağlar,saçınız sağlıklı görünür
# Özel olarak tasarlanmış iyon püskürtme sistemi saçınıza etkili bir şekilde iyon aktararak saçınızın ışıltısını tekrar kazanmasını sağlar
# Özel olarak tasarlanmış fırça kılları,saçınızın dış tabakasının zarar görmesini engelleyen nazik bir fırçalama sağlar
# Etkili bir şekilde elektriklenmiş ve kabarmış saçınızı pürüzsüz hale getirip hissedilir yumuşaklık sağlar
# 2 adet AAA pil ile çalışır

sgbraunhair.jpg

sgbraunhair1.jpg

(ALINTI)

arkadaslar daha öncede burda sormuslardı ama bu düzleştirici deil sadece iyon özellikli kuzenimde var ama dediğim gibi saça bakım yapıyor sadece düzleştirme gibi bir etkisi yok

80 e yakın bi fiyatı vardı. sadece parlaklık veriyosa kalsın ozaman. bende sevinmiştim çantamda taşırım diye.

hatta bi arkadasta aldım ama hiç düzleştirmiyo fln die baslık acmıstı düzleştirici deil yani saçma bi tarak 80 tllik tarakkaydirigubbakcemile2

braunda var..bende düzlestrdıgını sandımm ama sanırım sadece parlaıklık verıyor...düzlestırseydı süper olurdu bana cok lazım oyle bısey

1 | AYŞEGÜL

15 December 2009 saat 17:15

pazar günü alışveriş merkezinden aldım stand kurmuşlar. görevli kıza işe yarıyor mu gerçekten doğru söyle dedim:)evet diyeceğini bile bile. fiyatı 89 tl. tamam deneyeyim birşey kaybetmem dedim. aldım ve pazar günü yolda gelirken arabada taramaya başladım saçlarımı 3 gündür elimden bırakamıyorum her defasında verdiğim para helal olsun diyorum çok güzel herkese tavsiye edicem. bişey aldığında memnun kalmak gerçekten müthiş bir duygu!

netten bir kullanıcının yorumu kafa karıştıya :uhm:

Evet bende Kavak yellerinde gördün c.tesi akşamı şaşırıdm hatta allah allah nasıl bir tarak ne güzel falan diye...Ama Mine nin saçlarını dümdüz yaptı şekil verdi yani..O parlaklık için kullanmadı yani...

ama dümdüzde degildi minenin saçı bence..ayrıca hergün tv reklamlarda çıkıyor bu ürün sadece orda degil..

kızlar googleden yazın bakın düz saclar için kabarmayı önleyen bakım yapan bir tarak sadece bu yani hatta dalgalı sacı olan bi arkadas aldım bi işe yaramıo fln yazmıs bu düz saçlılar için zaten ama kesinlikle düzleştirici ddeil keske olsaydı ya ne kadar rahat olurdu

bende kesin alıcam benım saçlarım zaten düz ve elektrıklenmeden muzdarıptım. phılıps de yapmıs bundan hem onunkı daha kuçuk çanta boyu . tarak sabıt deıl çıkıyo temızlemek ıçın ve bıraz daha ucuz hatta

bu arada philips in fırçası 55 falan . netten ıkısınede bakın bence. ben de en kısa zamn da alacağımopuyorumnanaktan

kızlar sakın almayın eşim bana süpriz yapmış almış bugün kullandın bi şe yaramıyo saç aynı saç para tuzağı hele kavak yellerindeki minenin saçları gibi asla olmuyo kuaförden çıkmış o sanırım kandırmacadan ibaret anlıcağınız

X