Saç Rengi ve Saç Boyama Bal köpügü, açık karamel, Çağla şikel rengi isteyenler buraya...!

muge_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2009
15
1
Kızlar BAL KÖPÜĞÜ, AÇIK KARAMEL gibi tonlar düşünenler varsa çok güzel bir iki renk elde ettim:)) yuppiiii:))

kızlar renk bu ben cok severek kullanıyorum.:)

Eklentiler

• $xxx.jpg
    $xxx.jpg
    11 KB · Görüntüleme: 33.130
çok hoş bi renk olmuş gerçektende,
hangi marka boya ve renkleri kullandın cnm,onu söylersen memnun olurum,
ben piyasada bulunan hemen tüm markalarda bal köpüğünü kullandım,
hiç birinin senin saç renginle ilgisi yok...

cidden rengi cok guzel olmuş.istediğim renkten olmuş.nasıl yaptığını anlatırmısın?

evt tam istediğimm renkkkk çok hoş olmuşşş,teninede gitmiş aşamalı anlatırsan ve hangi boyayı kullandın

Nasıl yaptın nasılll delikafadulden ben bal köpüğü boyadım önce çok koyu oldu şimdi yıkadıkça biraz açıldı ama yine de bu ton değil fisfisfis

birşey yazıyorlar nasıl olduğunu söylemeden hayret bişey ya..arkadaşım istediği için baktım topiğe ama içeriği yok

bencede konularınızı takip edin arkadaşlar lütfen valla ben cevap vereyim diye gün boyu girmeye çalışıyorum

bende cevap bekliyorum umarım en kısa zamanda konuya açıklık getirir müge arkadaşımız

kızlar kusura bakmayın gece çok gec saatte üye oldum ben, ve su saate kdr evde değildim hemen söylüyorumm, saç renginize göre 2 alternatif söylicem, eğer saçınız sarı tonlarıysa kumraldan daha açıksa;
loreal casting 7.30 bal köpüğü %30 kadar,
koleston tüp 9.3 altın sarısı %70 kadar koyup 1 şişe %9 oksidan koyucaksınız. çok güzel karıştırıp saçınıza yediriceksiniz, çok çok açık sarıysa platin tonlarında bi saç renginiz varsa 7.30 u %40 kadar koyun derim.

eğer saç renginiz kumral tonlarında ise ;
koleston 9.3 altın sarısı % 70
palette 8.65 kahve köğügü %30 aynı şekilde %9 ksidan koyun ve saçınıza iyice yedirerek sürün.

ben bu rengi bu şekilde elde ettim çünkü. önce koyuydu saçım yaptığımda sonra açılınca ilk anlattığım şekilde uyguluyorum. sorularınız varsa burda yazın özel msj atamıyorum hepinize sevgiler...

mügecim kahve köpüğüyle yaptığın boyanın tam olarak rengi nasıl oluyo benim şuan
sadece kahve köpüğü ile boyalı saçlarım...resim koyabilseydin keşke...opuyorumnanaktan

benim bigisayrda sorun var sayfaları açıyorum kapanıyo görmedim oyüzden mügecim ilk sayfaymış gibi geldi bana paylaşım için teşekkürler ellerine sağlık:1hug:

çok güzel olmuş canım güle güle kullan bende dün casting colorun bal köpüğünü aldım şimdide saçımda kolestonun altın sarısı var zaten çok açık değil koyu sarı belki ondan bi ton açık senin dediğini uygulamayı istiyorum ama casting colorda 28 şampuanlamaya kadar kalıcı yazıyor hemen renk uçup gitmesin bilmiyorum biraz kafam karıştı sanki

ben o resmi göremiyorum da.
Acaba bu sayfaya direkt kopyalayabilirmisiniz görenler.

mügecim saç rengin çok hoşuma gitti bende yapmayı düşünüyorum ama sen boya oranlarını nasıl ayarladın?

X