Sivilceli Ciltler Benzamycin krem

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

meltemtk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2009
11
0
bayanlar bir sorum olucak buradan duydugum tavsiye üzerine Benzamycin krem alıp kullanmaya başladım karısım pütür pütür oldu sürünce portullar kalıyor ve 4 gündür kullanıyorum bi değişme olmadı sivilcelerimde hatta arttı yanlişmı kullanıyorum acaba:gitme:

bayanlar bir sorum olucak buradan duydugum tavsiye üzerine Benzamycin krem alıp kullanmaya başladım karısım pütür pütür oldu sürünce portullar kalıyor ve 4 gündür kullanıyorum bi değişme olmadı sivilcelerimde hatta arttı yanlişmı kullanıyorum acaba:gitme:

canım ben o kremi doktor kontrolünde kullanmaya başladım sürdüğümün 3. günü yüzüm kızardı aynı solaryuma gşrmiş gibi ve krem doğru öyle oluyor bendede çok fazla bi işe yaradığını söyliyemeyeceğim bi kaç gündür o tahrişi geçirsin die başka bi krem sürüyorum yüzüm hiçde iyi durumda değil bende önce bir dermatologa git ondan sonra ilaç kullan bu daha sağlıklı olur CADIARZU

pütür pütür olmaması lazım, sanırım karıştırırken iyce yediremediniz suyu kreme, ergenlik döneminde kullandığım pek çok ilaçtan biriydi, doktor bana pütürleşirse kullanma demişti, zaten çok büyük bi faydasını gördüm de diyemem

pütür pütür olması iyi karışmamasından kaynaklanıyor olabilir. ben kujllanmıştım yaklaşık 2 yıl önce, çok iyi gelmişti. şimdi dolapta bulunduruyorum hep, arada çıkanlara sürüyorum. yüzde yüz geçirmese de çok büyük fark etti, rahatlattı beni.

pütür pütür olması iyi karışmamasından kaynaklanıyor olabilir. ben kujllanmıştım yaklaşık 2 yıl önce, çok iyi gelmişti. şimdi dolapta bulunduruyorum hep, arada çıkanlara sürüyorum. yüzde yüz geçirmese de çok büyük fark etti, rahatlattı beni.

bende sırtımdaki sivilceler için 1 ay süreyle kullanmıstım benzamycin i ..we sonuc mükemmel tek bir sivilce dahi çıkmadı 8 aydırr.. ayrıca hiçbir kızarıklık olmamıstı sadece ilk sürdüğümde biraz yanmıştı okadar :S

Benzamycin'i lisedeyken doktor vermişti. Ama yanaklarım kıpkırmızı oluyordu ve yanıyordu. Ne zaman kullandıysam öyle oldu ben de direkt çöpe attım. Bu ilaca karşı cildimin bir antipatisi vardı galiba=)

Benzamycin'i lisedeyken doktor vermişti. Ama yanaklarım kıpkırmızı oluyordu ve yanıyordu. Ne zaman kullandıysam öyle oldu ben de direkt çöpe attım. Bu ilaca karşı cildimin bir antipatisi vardı galiba=)

yok canımherkeste aynı etkiyi yapıo ben solaryuma girmiş gibi oldum hayır bunun iyi gelmediğini artık cümle alem biliyo ama doktorlar hala niye inatla bu kremi veriyo onu anlamıyorum dahada kötü oldu benim yüzüm senağlama

bana doktor tavsiye etmişti ben yararını gördüm çok sivilcem vardı bir iki haftaya geçti tamamen yanlız içinden çıkan alkolle tozu iyice karıştırmak gerekiyo iyi karıştırılmadığında işe yaramayabilir. bi de 3 ay içinde tüketilmesi gerektiğini söylemişti doktor ve kremden önce yüz temizlemek için jel vermişti adını hatırlamıyorum şu an .. ama çok kalın katman halinde sürmemek ve iyice yedirmek gerekiyo cilde ...

cevaplar için cok teşekkürler bende kestim kullamayı gerçekten bir işe yaramadı:eek:lmaz::eek:lmaz:

kızlar benzamycini benim doktorumda verdi ama geçici bi çözüm demişti bu krem yanlızca iltihaplı sivilcelerin kurumasını sağlıyo kökten halletmiyo yani... ben çok memnunun vallahi kesin çözüm bulamadım ama bir gece önce iltihaplı yere sürüyorum ertesi güne kurumuş oluyo...

]

bende bugün cildiyeye gittim banada verdi bu kremden gece sürücekmişim eczacı karştrdı ama pütür pütür :S birde gündüz için verdi jel gibi ince katman halinde sürckmişm bekletip yıkıyckmışm felan umarım bnde ters etki yapmaz :1ninca:

Ben de kullnmıştım.Fazla bi etkisi olmamıştı ama yine de iyi gelmişti sivilcelerime.ama artık kullanmıorm yüzümü temiz tutuyorum sivilcelerim geçti.en iyisi temizlik .d.d

bana da doktor verdi dün kullanmaya başladım imexle birlikte,bakalım inşalah faydası olur.daha önce kullandığımda işe yaramıştı.

bende kullandım yaklaşık 3 ay sivilceleri kurutuodu ama ertesi güne garanti bida çıkıodu bide böyle iltihaplı felan bende baktım bi faydası olmucak bıraktım.

Son düzenleme:
X