adet geciktirme yada erken adet başlatma ile ilgili

sonce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
201
2
slm arkadaşlar önümüzdeki ay kardeşimin düğünü var ve benim adetim düğüne denk geliyo. adetimi 1 hafta geciktirmek için yada 1 hafta önce başlatmak için bildiğiniz bir ilaç varmı. bilgisi olan beni bilgilendirebilirmi lütfen.

valla canım sorun oluşturup oluşturmadığını bilmiyorum ama burda herkes ilaç ismi veriyo benim okuduğum kadarıyla diğer topiklerde.

E söyleyeyim o zamankaydirigubbakcemile3

Primolut-n en çok kullanılan ilaç bunun için..
Adetin başlamadan 3 gün önce günde 3 defa kullanıyorsun..Maksimum 10 gün kullanabilirsin.Bırakınca 2-3 gün içinde normal adet görürsün...

ışini görürü sanırım..

Kardeşine mutluluklar dilerimkaydirigubbakcemile2

Adetin başlamadan 3 gün önce günde 3 defa kullanıyorsun..Maksimum 10 gün kullanabilirsin.Bırakınca 2-3 gün içinde normal adet görürsün...

İşini görürü sanırım..

tşk ederim canımm. inşallah görür canımm. faydasını görürüümm .zemuszemus

İşini görürü sanırım..

evet ben de bunu kullanmıştım ,malum yasmin kullanıyordum ilk ay 20 gün kanamam kesilmeyince durdurmak için mecburen içtim bu hapların çok mecbur kalınmadıkça kullanılmsaı doktorlar tarfından tavsiye edilmiyor ,alışkanlık yapmasın diye ama anında adetini keser bırakınca da adet olursun

evet ben de bunu kullanmıştım ,malum yasmin kullanıyordum ilk ay 20 gün kanamam kesilmeyince durdurmak için mecburen içtim bu hapların çok mecbur kalınmadıkça kullanılmsaı doktorlar tarfından tavsiye edilmiyor ,alışkanlık yapmasın diye ama anında adetini keser bırakınca da adet olursun

haklıısn canımm ama mecbur olmasam zaten kullanmıycam ama kardeşimin düğününe denk geliyo kanamam. mecburum yani ertelemeye.

X