Lekeler, Çiller Tarcin ve limon suyu sivilce ve lekeler icin

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
...............................................................................................................

ben karbonat koyup yaptım hemde tatlı kaşığı. sakın denemeyin çıkardıktan sonra yüzüm kıpkırmızı oldu ve hala öyle yani yarım saattir kırmızı. bide öyle böyle değil. sivilcelerim mora yakın renk aldı. kaşınıyo falan yapacağımı bilemedim buz sürdüm biraz hafifledi ama renk değişmedi

Yüzümde çıkan 1-2 sivilce için uyguladım,tatlı şekilde yakıyor.Teşekkürler paylaşım için. :)

ben 2 kez yaptım bi faydasını görmedim arkadaşlar. bıktım artık yaa:///

Kizlar duzenli bi sekilde yapmak sart. Yarin basliyorum. Ama ise yariyor . Ozellikle lekeler icin bnim kiz kardesim arada hep limon ve yogurt karisimi uyguluyordu ben safim hic orali olmuyordum simdi onun cildi tertemiz bir leke yok ya. İse yariyor lekeler icin limon cok iyi bence .. Corbaya attiizda nasil rengini degistiriyor.

Ayrica dermatolog lekeler icin yarim su baardagi suyla limonu karistirip yatmadan pamukla kompress yapin diyor.

şu lekeler olanı bende denicem bakalım işe yarıcakmı :))

tarçını fazla kaçırdım galba yuzum resmen yandı yarım dakkada.. buz koydum şimdi de yoğurt surdum beklıorum ne zamana geçer :) bıdaha denemeye tırsıyorum..:KK3:

kizlar sivilce ve lekelerim icin galiba suna dumankayaydi tam emin degilim,tariflerini uygulandim sivilceyi hemen yok etti gibi birsey ve lekelrimde acildi sanki.
sivilce icin; bir cay kasigi tarcin ve biraz kati olana kadar limon suyu,bunlari karistirip SADECE sivilcenin üstüne sürün sakin yüzünüzün diger yerine sürmeyen.ilk basta cok yakiyor ama yanmasi gecene kadar bekleyin sonra yikayin,biraz kizariklik kaliyor ama buzla yada soguk suyla hemen gecer.

lekeler icin;bir yemek kasigi kabartma tozu ve bir yemek kasigi yogurt,karistirip lekelerin üstüne sürün kuruyna kadar bekleyin sonra ovarak cikarin buda ilk basta yakiyor ama sonuc gercekten harika yüzümün rengi acildi süper oldu:dance: umarim sizinde sinize yarar.

bende uygulacamda cnm bunu korkuyorum senin cildin yağlı bir ciltmi benimki yağlıda bana olurmu acaba:KK70:

X