Lekeler, Çiller Tarcin ve limon suyu sivilce ve lekeler icin

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
canim haftada bir iki kere yap sen de,hergün yapma istersen, zarari olabilir.

Kizlar expigmenti kullaniyorum 1 haftadir,cildim acaip soyuldu ve kipkirmizi oldu,kullanan varsa soylesin lutfen bu normalmi?

bend bi kez denedim ise yario sanki bu gece bikez daha deniyim bari

Kizlar expigmenti kullaniyorum 1 haftadir,cildim acaip soyuldu ve kipkirmizi oldu,kullanan varsa soylesin lutfen bu normalmi?

evet normal fazla tahriş olmuşsa bir süre araver ve kullandıgın miktarı azalt ama bu mevsimde kullanmak tehklikelidir çünkü güneşe karşı hassasiyet oluşturur bu leke-çil kremlerini sonbahar başlangıcından ilkbahar bititminr kadar kullanmak gerekiyor.bende tretin kullanıyordum güneş yüzünü gösterince bıraktım.ve en önemlisi 45 faktörlü güneş kremi kullan .

evet normal fazla tahriş olmuşsa bir süre araver ve kullandıgın miktarı azalt ama bu mevsimde kullanmak tehklikelidir çünkü güneşe karşı hassasiyet oluşturur bu leke-çil kremlerini sonbahar başlangıcından ilkbahar bititminr kadar kullanmak gerekiyor.bende tretin kullanıyordum güneş yüzünü gösterince bıraktım.ve en önemlisi 45 faktörlü güneş kremi kullan .

Tesekkur ederim bilgilerin icin biensu,burada pek gunes olmuyor aslinda ama yinede bir koruyucu alayim,cunki bulutlu havada bile gunes isinlari cilde nufuz edebiliyormus.tretin in icerigi nedir bana okuyabililirmisin acaba,burada expigment yok,ben tr den getirtmistim,belki tretin yabanci patentlidir onu bulabilirim.

kızlar bide suna dumankaya nın armut suyu var lekeler için.cok faydalı bir karışımmış .gecen gün suna dumankaya bir programa cıktı ve bu tariften bahsetti.ciltteki lekelere ve renk düzensizliklerine cok iyi geliyormuş.

tarife göre 1 armutu ezin,suyunu tülbent yarımıyla cıkarıp gece yatmadan bütün yüze uygulayın ve yıkamadan yatın,cildinizde kalsın.sabah cildinizdeki lekeler azalmış cildiniz pembiş pembiş olmuş bir halde uyanıyormuşsunuz

kizlar sivilce ve lekelerim icin galiba suna dumankayaydi tam emin degilim,tariflerini uygulandim sivilceyi hemen yok etti gibi birsey ve lekelrimde acildi sanki.
sivilce icin; bir cay kasigi tarcin ve biraz kati olana kadar limon suyu,bunlari karistirip SADECE sivilcenin üstüne sürün sakin yüzünüzün diger yerine sürmeyen.ilk basta cok yakiyor ama yanmasi gecene kadar bekleyin sonra yikayin,biraz kizariklik kaliyor ama buzla yada soguk suyla hemen gecer.

lekeler icin;bir yemek kasigi kabartma tozu ve bir yemek kasigi yogurt,karistirip lekelerin üstüne sürün kuruyna kadar bekleyin sonra ovarak cikarin buda ilk basta yakiyor ama sonuc gercekten harika yüzümün rengi acildi süper oldu:dance: umarim sizinde sinize yarar.

canım benim cildim bu şekilde sivilce izleri var işe yarar mı sence? zaten ben konu açmıştım ama birde sana sorayım dedim. senin izlerinde böyle miydi? hafif çukurluklar ve kahverengi lekeler var. bu yoğurt ve kabartma tozunu kullansam mı?

Link Silinmiştir.Link Silinmiştir.Link Silinmiştir.

merhaba kızlar bizimle bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkürler bende hemen cildime uygulayacağım umarım banada faydası oluryerimseniben yerimseniben

yaseminim izlari bilmiyorum canim,ama ben lekelerim vardi bu kabartma tozu müthis ise yaradi :dance: devam ediyorum yapmaya.sivilcelerim vardi tarcin yok etti cok yaniyor ve kizariyor ama sonra geciyor.yüzüm cok iyi oldu valla bende inanamiyorum:sm_cool:

yaseminim izlari bilmiyorum canim,ama ben lekelerim vardi bu kabartma tozu müthis ise yaradi :dance: devam ediyorum yapmaya.sivilcelerim vardi tarcin yok etti cok yaniyor ve kizariyor ama sonra geciyor.yüzüm cok iyi oldu valla bende inanamiyorum:sm_cool:
kusura bakma ben tam anlayamadım.sivilce izlerin için kabartma tozu ve tarçından bahsettin.nasıl kullanabileceğimizi anlatırmısın tekrardan.

gülüyorum artık halime yüzüme inanırmısınız sürmediğim bir şey kalmadı nerdeyse....çişin mucizesi vardı eskiden .onu bile denedim.sözde menopoza giren kadınların idrarı ilaç gibi etkiliymiş.
gerçi bir kere denedim .ama devam etmedim...

canim bunu sayfanin en basina yazmistim ama yine yaziyim
sivilceler icin; bir cay kasigi tarcin ve birkac damla limon
sadece sivilcelerin üstüne sür ilk basta cok yakacak ama
yanmasi gecene kadar bekle sonra soguk suyla yika
kizarikligida gecer (suna dumankaya) nin tarifi.

Bu tarifler kafamı karıştırıyor herkes bir tarif veriyor kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı insan hangi birini yapacağını şaşırıyor :bbo:

Tesekkur ederim bilgilerin icin biensu,burada pek gunes olmuyor aslinda ama yinede bir koruyucu alayim,cunki bulutlu havada bile gunes isinlari cilde nufuz edebiliyormus.tretin in icerigi nedir bana okuyabililirmisin acaba,burada expigment yok,ben tr den getirtmistim,belki tretin yabanci patentlidir onu bulabilirim.
tretinin etken maddesi tretinoine miş .a vitamini türevi uzun vadede işe yarıyor yani 2 ayda çok nüyük değişim olmuyor en az 6 ay düzenli kullanman şart.a vitamnini oldugu için kırışıklarda zamanla iyileşme görülüyormuş.birde eger bulursan bezelyenin yarısı kadar kullan ufak noktalar hakinde sorunlu bölgeye uygula ve ardın ufak bir masaj yap .birde bunumuadili retin -a diye bir ürün var oda aynı işlemi görüyor.bu da link bir incele istersen
Link Silinmiştir.

lekeler için yoğurt ve kabartma tozu iyi gelir demişsiniz annemi aradım gelirken kabartma tozu al dedim evde var dedi ama yokmuşş onun yerine karbonat vardı evde annem dedi ikiside aynı işi görür ..
Ben de dünden beri yüzüme yoğurt ve karbonat sürüyorum ..lekelerimde ciddi ciddi rengi açılıyor bunu hissedebiliyorm ve yüzüm böle pembiş pembiş olduuu

kızlar yazdığınız tarifleri uyguladım işe yaradılar teşşekkür ederim

meraba kızlar ben yeni üye oldum inş faydalı olabilirim sizlere burda okudum sivilce için tarcın tarifi gerçekten işe yarıyo ama çok yakıyo bide sivilce için kızıl kantoron otu çok işe yarıyomuş onu demleyip çay gibi yatmadan önce yüzü silmek çok işe yarıyomuş ya bide bilenler varsa benim yüzüm kırmızı kırmızı bişey bulun bana ben böle kırmızı yanaklı kız olmak istemiyorum:1no2:

tretinin etken maddesi tretinoine miş .a vitamini türevi uzun vadede işe yarıyor yani 2 ayda çok nüyük değişim olmuyor en az 6 ay düzenli kullanman şart.a vitamnini oldugu için kırışıklarda zamanla iyileşme görülüyormuş.birde eger bulursan bezelyenin yarısı kadar kullan ufak noktalar hakinde sorunlu bölgeye uygula ve ardın ufak bir masaj yap .birde bunumuadili retin -a diye bir ürün var oda aynı işlemi görüyor.bu da link bir incele istersen
Link Silinmiştir.

canim cok tesekkur ederim,retinova almistim gecen yil ama kullanimi cok zor bir krem dayanamadim biraktim,asiri yanma yapiyor ve cok fena soyuyor cildi,yanibir hafta kullandiktan sonra acisi dayanilmaz oluyor,ben en iyisi tretini deneyeyim.Tesekkurler bilgilerin icin.

bu forumda çilleri olmasını isteyen tek kaçık ben miyim yahu?? getirim çilleri bana getirin arkadaslarr.... ben gecen yaz nivea kremle olur dediler surdum gunese çıktım, bi yanagımda çıktı birinde çıkmadı :KK70:

canim cok tesekkur ederim,retinova almistim gecen yil ama kullanimi cok zor bir krem dayanamadim biraktim,asiri yanma yapiyor ve cok fena soyuyor cildi,yanibir hafta kullandiktan sonra acisi dayanilmaz oluyor,ben en iyisi tretini deneyeyim.Tesekkurler bilgilerin icin.
rica ederim canım umarım memnun kalırsın koruyucu kullanmayı unutma sakıın

X