Lekeler, Çiller Tarcin ve limon suyu sivilce ve lekeler icin

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
bu forumda çilleri olmasını isteyen tek kaçık ben miyim yahu?? getirim çilleri bana getirin arkadaslarr.... ben gecen yaz nivea kremle olur dediler surdum gunese çıktım, bi yanagımda çıktı birinde çıkmadı :KK70:
canım koptum ya....bende de biraz var göndereyim istersen sana:Roflol::Roflol: ama allahtan pek belli olmuyorlar.kışın hiç belli olmuyorlar ama yazın biraz belli oluyo.ay neresşne bayılıyon şu çillerin ya...iyiki fazla yok yoksa kafayı yerdim..
yakızlar sizede şaşırıyorum cesaretinize hayranım nasıl korkmadan her tarifi uyguluyabiliyorsunuz cildinize hemen..ben hiç birşey uygulayamıyorum çünkü cildim okadar hassaski cesaret edemiyorum inanın.şuan bir cilt uzmanının önerdiği tamamen doğal tonik ve nemlendiriciyi kullanıyorum okadar...başka birşeyede cesaret edemiyorum....:1no2::1no2:

ama çil özellikle kızları çok şirin gösteriyo yaaa ::KK70:

rica ederim canım umarım memnun kalırsın koruyucu kullanmayı unutma sakıın
Biensu canim cok sordum ama kusura bakma,bu verdigin linke tikladim inglizce ama oradaki kadinlarin yuzundeki duzelmelere cok sasirdim ya gercektenfisfisfis kremlemi olmustur sence o duzelmeler?pek inandirici gelmedi ama bir soru isareti birakti bende,bu A vitamini icin cok iyi diyorlar ama bilmemki,sen ne dersin?

Biensu canim cok sordum ama kusura bakma,bu verdigin linke tikladim inglizce ama oradaki kadinlarin yuzundeki duzelmelere cok sasirdim ya gercektenfisfisfis kremlemi olmustur sence o duzelmeler?pek inandirici gelmedi ama bir soru isareti birakti bende,bu A vitamini icin cok iyi diyorlar ama bilmemki,sen ne dersin?
tretin konusunda kuşkun olmasın canım ama uzun süre kullanman şart yani 3 ay kullanıp mucize bekleme en az 6-8 kullanacaksın bana bu ürünü doktor vermişti şunu söylemişti a vitamini oldugu için zamnla cildinin kolajen miktarı artacak .biliyorsun cillteki kolajen azalınca gözenekler büyümeye başlar,kırışıklıklar oluşur sarkmalar başlar onun için en etkilisi bu ama tedavisi uzun sürecek.şimdi sana başka bir link vereyim bu ilacın bulundugu site ordan bak.ayrıca ilk başta sivilcelenme yapabilir ama bırakmak yok cilt altında birikmiş olanlar çıkıyor demektir bu kullanmaya devam.
Link Silinmiştir. Link Silinmiştir. aklın karışmasın tertin orta seviydeki sivilce ve açık kapalı komedon izler ve lekelr için.tritone sadce lekeler için .tretin 14 ytl idi tritone da 60 ytl .umarım bilgiler işine yarar.

tretin konusunda kuşkun olmasın canım ama uzun süre kullanman şart yani 3 ay kullanıp mucize bekleme en az 6-8 kullanacaksın bana bu ürünü doktor vermişti şunu söylemişti a vitamini oldugu için zamnla cildinin kolajen miktarı artacak .biliyorsun cillteki kolajen azalınca gözenekler büyümeye başlar,kırışıklıklar oluşur sarkmalar başlar onun için en etkilisi bu ama tedavisi uzun sürecek.şimdi sana başka bir link vereyim bu ilacın bulundugu site ordan bak.ayrıca ilk başta sivilcelenme yapabilir ama bırakmak yok cilt altında birikmiş olanlar çıkıyor demektir bu kullanmaya devam.
Link Silinmiştir. Link Silinmiştir. aklın karışmasın tertin orta seviydeki sivilce ve açık kapalı komedon izler ve lekelr için.tritone sadce lekeler için .tretin 14 ytl idi tritone da 60 ytl .umarım bilgiler işine yarar.

Biensu canim ben tritone kremi burada bulamadim ama eczaci bana iceriginde %5 tritinoine maddesi olan bir krem hazirladi,umarim isime yarar,tr ye geldigimde tritone kremden biraz stok alirim,cildime iyi geldigine inanirsam 1-2 sene devam etmeyi dusunuyorum,bilgilerin icin cok sagol canim,umarim lekelerimle vedalasirim.fisfisfis

Eğer sorun sicvilce sonrası cilt lekesi ise size tavsiyem NouriFusion Peeling Etkili Temizleyici Krem, yok hala sivilce var ise o zaman NouriFusion Arındırıcı Maske' yi tavsiye ederim. Bu ürünler cilt dokusunu iyileştirirken aynı zamanda ciltteki lekeleride giderir...Özellikle ilk ürün güneş lekeleri içinde çok etkilidir.
Eğer bu ürünler hakkında bilgi almak isterseniz ************* adresine bir bakın derim...:çiçek:

kızlar bende tritone krem kullanıyorum ve faydasını gördüm ama geçen yıl kullanmıştım bıraktıktan sonra yeniden çıktı ve yine var bende ne yapacağımı şaşırıdm

iş yerimde bir arkadaşımdada bu lekeler sis şeklinde hani sis basmış derlerya onunda bayağı fazla var acnelyse diye bir krem kullanıyor hem çokda ucuz 2,5 YTL onada doktor verdi ve inanın çok faydasını gördü benimkide 64 YTL birde bulmak zor ben şimdide ondan deniyeceğim

slm kızlar benim cildim çok kuru ve derim ince kılcal damarlarım belirgin bazı tonikler fln yakıyo kızarıyo cins bişe yüzüme bişe sürmeye korkuyorum artık güneştede acaip çil basıyo yüzümü ya napim bu tarifler işe yaramı

sabahları bir çay kaşığı bal ile limonu karıştırıp cildine sür 10,15 dakika beklet sonra ılık su ile yıka ben denedim cildime çok iyi geldi bilemiyorum belki sizlerde denemek istersiniz.

peki lekelerin açılması için olan tarifi yüzünüzün her yerine mi sürüyosunuz

bu karisim dogum lekelerine de ii geliyor mu. bilen var mi arkadaslar

Ben bu karışımları uyguladım ve yararını gördüm.Tariflerini duymuş olabilirsiniz ama yine de yazıyorum.(Sivilce ve lekeler için)
1) 1 ASPİRİN
1 KAŞIK MAYA
OKSİJENLİ SU
Aspirini ezip,mayayı karıştırın.Oklijenli suyu ekleyip iyice karıştırın,yüzünüze sürün.

2) 1 TABLET YAŞ MAYA
BİRAZ SULANDIRMAK İÇİN SÜT(1 tatlı kaşığı bile yeter belki)

Mayayı ve sütü çok iyi karıştırıp yüzünüze sürün.Benim yüzümde bi sivilce lekesi vardı.Bu karışımı sürdüm.kuruyana kadar bekledim.Zaten yüzünüz geriliyo da kuruyunca.Yumuşak bi bezi ıslatıp yüzünüzdeki mayayı yavaşça ovarak çıkardın.Umarım işinize yarar!!!

arkadaslar ben hem tarcınlı tarıfı hemde yogurtlu tarıfı uguladım cok memnunum yarında suna dumankayanın lekeler için onerdıgı tarıfı uyguluycam gelısmelerı yazarım

1 Aydan Beri çene Kismimda 9-10 Tane Büyük Sivilce çikti.. Tarçin Olayini Denedim Ama Işe Yaramadi.... Başka önerisi Olan Var Mi

tarcını uygulamayı bıraktım arkadaslar yuzum cok yanıyor ben dun suna dumankayanın tarfıını uyguladım umarım işe yarar ayyy bıktım artık elıme gecenı yuzume surmekten nolacak benım bu halıım yaaaa

kizlar sivilce ve lekelerim icin galiba suna dumankayaydi tam emin degilim,tariflerini uygulandim sivilceyi hemen yok etti gibi birsey ve lekelrimde acildi sanki.
sivilce icin; bir cay kasigi tarcin ve biraz kati olana kadar limon suyu,bunlari karistirip SADECE sivilcenin üstüne sürün sakin yüzünüzün diger yerine sürmeyen.ilk basta cok yakiyor ama yanmasi gecene kadar bekleyin sonra yikayin,biraz kizariklik kaliyor ama buzla yada soguk suyla hemen gecer.

lekeler icin;bir yemek kasigi kabartma tozu ve bir yemek kasigi yogurt,karistirip lekelerin üstüne sürün kuruyna kadar bekleyin sonra ovarak cikarin buda ilk basta yakiyor ama sonuc gercekten harika yüzümün rengi acildi süper oldu umarim sizinde sinize yarar.
gün batımı bunları haftada bir mi uyguluosun acaba yaa

sakın ama sakın eğer benim gibi kuru ve beyza bir tene sahipseniz denemeyin sonu kötü olurrrr arkadaşlar kısmen hayatımı mahvettiniz yüzüm berbat oldu delik deşik oldu veeee sivilceden geçilmio şimdi leke falan boş leke derken bebek gibi cildinizden olmayın herkes çok överdi ama şimdi cildim berbat haldesenağlama

X