Lekeler, Çiller Tarcin ve limon suyu sivilce ve lekeler icin

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
ya kuru cildle limon sürülmezki yoğurdunda yağlısı sürülmez orada hata yapmış olmalısın. geçmiş olsun

arkadaşlar slm, ben yoğurt ve kabartma tozunu karıştırıp yüzüme sürdüm sonra karışımı banyoda bıraktım 5dk sonra bi gittim kabarmışta kabarmış lavabo dolmuş yoğurtla ÇOK KORKTUM :KK43: heemeen yıkadım ama etkili bişeye benzıyo ben korktum ama yaa... teni hassas olanlar dneemese ıyı olur giibi :S

kizlar sivilce ve lekelerim icin galiba suna dumankayaydi tam emin degilim,tariflerini uygulandim sivilceyi hemen yok etti gibi birsey ve lekelrimde acildi sanki.
sivilce icin; bir cay kasigi tarcin ve biraz kati olana kadar limon suyu,bunlari karistirip SADECE sivilcenin üstüne sürün sakin yüzünüzün diger yerine sürmeyen.ilk basta cok yakiyor ama yanmasi gecene kadar bekleyin sonra yikayin,biraz kizariklik kaliyor ama buzla yada soguk suyla hemen gecer.

lekeler icin;bir yemek kasigi kabartma tozu ve bir yemek kasigi yogurt,karistirip lekelerin üstüne sürün kuruyna kadar bekleyin sonra ovarak cikarin buda ilk basta yakiyor ama sonuc gercekten harika yüzümün rengi acildi süper oldu:dance: umarim sizinde sinize yarar.

tarçınlı tarifi bugün yapmaya başladım,yüzüm çok yandı ama normalide bu herhalde.gelişmelerden sizi haberdar edicem.birde vichy nin normaderm serisi var cilt yenileyici,sivilcelere ve izlerine iyi gelir dediler,bilgisi olan var mı?şimdiden teşekkürler

bende deneyecem.umarım etkılı olurda sıze ıyı haberler verırım.cunku yuzumdekı kızamık gecırmıs gıbı kırmızı sınır bozucu sıvılcelerden sıkıldım.

kızlar tesadüfe bakın şu an elimde expigment var gece süreyim diye almıştım tamda konunun olduğu bölüme gelmişim kesinlikle lekesi olan yani güneş lekesi olan kullansın benim cildime müthiş iyi geldi güneş lekesi kalmadığı halde kullanıyorum cildim çok güzelleşti cildimin rengi bile değişti bebek gibi cildim oldu tavsiye edilir

deryacığım benim arkadaşımın yüzüne bakılmıyacak derecede doğum lekesi vardı cildiyeci bir karışım yazmış onuda eczane hazırlıyor ama karışım nelerden hazırlandı bilmiyorum sormadım ama cildi süper olmuş cildiyeciye gitmeni tavsiye ederim

kizlar sivilce ve lekelerim icin galiba suna dumankayaydi tam emin degilim,tariflerini uygulandim sivilceyi hemen yok etti gibi birsey ve lekelrimde acildi sanki.
sivilce icin; bir cay kasigi tarcin ve biraz kati olana kadar limon suyu,bunlari karistirip SADECE sivilcenin üstüne sürün sakin yüzünüzün diger yerine sürmeyen.ilk basta cok yakiyor ama yanmasi gecene kadar bekleyin sonra yikayin,biraz kizariklik kaliyor ama buzla yada soguk suyla hemen gecer.

lekeler icin;bir yemek kasigi kabartma tozu ve bir yemek kasigi yogurt,karistirip lekelerin üstüne sürün kuruyna kadar bekleyin sonra ovarak cikarin buda ilk basta yakiyor ama sonuc gercekten harika yüzümün rengi acildi süper oldu:dance: umarim sizinde sinize yarar.

ya bende denedim e gerçekten çok işe yarıyor yüzüm parladı ve sıkılaştı ilk başta yakıyor ama çok faydalı

kızlar tesadüfe bakın şu an elimde expigment var gece süreyim diye almıştım tamda konunun olduğu bölüme gelmişim kesinlikle lekesi olan yani güneş lekesi olan kullansın benim cildime müthiş iyi geldi güneş lekesi kalmadığı halde kullanıyorum cildim çok güzelleşti cildimin rengi bile değişti bebek gibi cildim oldu tavsiye edilir

cnm bişey sorcam bu expigmenti sadece lekelerin üstünemi sürücez yoksa tüm yüzemi ,benim alnımda sivilce veya leke yok sadece çenemin 2 tarafında çil gibi bissürü leke var

kızlar biliyorum bu konunun üzerinden baya bi geçmiş ama bende yeni üye oldum okuyan olupda yardım ederse sevinirim bu lekeler için yoğurt ve kabartma tozunu denedim şimdi ama cildi temizledikten sonra kızarması normali bide yağsız yoğurtmu kullanılması gerekiyo ayrıca hergünmü yapılıyo yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler....

Kardelencim ben yoğurtla kabartma tozunu denedim ama kokusuna dayanamadığım için bi daha tekrarlamadım ama sana elma sirkesi ve su karışımını şiddetle tavsiye ederim.Sivilcelere çok iyi geliyo tabi lekelerede tecrübe ile sabittir (made in ben):smiley-cool: ne yaptıysam sivilcelerimden kurtulamadım en sonunda elma sirkesiyle su karışımını denedim çok memnun kaldım gözle görülür bi şekilde sivilceler azaldı...eşit miktarda elma sirkesiyle suyu karıştır isteğine bağlı ben 1 tatlı kaşığı e.sirkesi ve 1 tatlı kaşığı su karıştırıp hergün sivilceli bölgeye sürüyorum kimileri yarım saat beklettikten sonra yıkıyo ama ben hiç yıkamadım sonuçtanda memnunum umarım sende memnun kalırsın

Çok teşekkür ederim canım sivilcem pek yok şu an ama lekelerim kaldı oynamadığım halde bu elma sirkesinide deniycem çok sağol tekrar

Çok teşekkür ederim canım sivilcem pek yok şu an ama lekelerim kaldı oynamadığım halde bu elma sirkesinide deniycem çok sağol tekrar
Rica Ederim canım.. Benimde pek sivilcelerim yok ama stresten dolayı bayağı sivilce çıkmıştı alnımda elma sirkesi ve su karışımını kullanmaya başladığımdan beri azaldı etkisini hemen gösteriyo

İnşallah bakalım izlerim gitsin de biraz böle deniyim doktora gitcem zaten bi gösterim yinede

selammm!!!aranıza yeni katıldım çok güzel bi site aradığım herşeyi bulabiliyorum sivilce benim en büyük sorunlarımdan biridir yazdığınız şeyleri denicem bakalım ne olcekk :):):):)

selam arkadaslar tarcın ve limon gercekten işe yarıyor .yaktıgı zaman anlasılıyo zaten:)))

arkdaşlar 2 defadır yapıyorum bu kabartma tozu ile yoğurt işlemini fakat cildim baya bi yanıyor temizledikten sonrada kızarıyo yarım saate kadar geçiyo ama korkuyorum bi zararı olmaz dimi sonra cildimizi güzel yapalım derken mahvetmiyelm bu işlemi yapanlar aksi bişi olmadı dimi cildinize?

ben sivilcelerimi cleocin ile kuruttum ama bu severde izleri kaldı :KK43: dün yogurt kabartma tozunu denedm yüzüm baya gerildi yıkadıktan sonra işe yrar umarım bunu kaç gunde bir yapayım her gun mu :??

ben sivilcelerimi cleocin ile kuruttum ama bu severde izleri kaldı :KK43: dün yogurt kabartma tozunu denedm yüzüm baya gerildi yıkadıktan sonra işe yrar umarım bunu kaç gunde bir yapayım her gun mu :??

yüzünde yanma ve yıkadıktan sonra kızarma falan oldumu? hergünmü yapılıyo bilmiyorum ama ben hergün yapmıyorum korkuyorum :KK43:

arkadaşlar lütfen okuyun.....!kullandığınız yoğurt ve kabartma tozu kabartma tozu değil karbonat bu hatayı bende yaptım birkaç denemedn sonra cilt lekeleri arttı suna dumankayanın sitesinden aldım.1 yemek kaşığı yoğurt ve 1 tatlı kaşığı karbonat inşsallah geç kalmamışımdır...

Rica Ederim canım.. Benimde pek sivilcelerim yok ama stresten dolayı bayağı sivilce çıkmıştı alnımda elma sirkesi ve su karışımını kullanmaya başladığımdan beri azaldı etkisini hemen gösteriyo

elma sirkesini ne aralar sürüyorsun, bide sürdüğünde ne kadar sonra yıkanması lazım.... a.s.

X