Lekeler, Çiller Tarcin ve limon suyu sivilce ve lekeler icin

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
G

gün batimi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gün batimi
kizlar sivilce ve lekelerim icin galiba suna dumankayaydi tam emin degilim,tariflerini uygulandim sivilceyi hemen yok etti gibi birsey ve lekelrimde acildi sanki.
sivilce icin; bir cay kasigi tarcin ve biraz kati olana kadar limon suyu,bunlari karistirip SADECE sivilcenin üstüne sürün sakin yüzünüzün diger yerine sürmeyen.ilk basta cok yakiyor ama yanmasi gecene kadar bekleyin sonra yikayin,biraz kizariklik kaliyor ama buzla yada soguk suyla hemen gecer.

lekeler icin;bir yemek kasigi kabartma tozu ve bir yemek kasigi yogurt,karistirip lekelerin üstüne sürün kuruyna kadar bekleyin sonra ovarak cikarin buda ilk basta yakiyor ama sonuc gercekten harika yüzümün rengi acildi süper oldu:dance: umarim sizinde sinize yarar.

• Konu Sahibi gün batimi
tek tük çıkan sivilceler için kullanacağım. bilgilerin için teşekkürler.

• Konu Sahibi gün batimi
benimde ten rengim çok beyaz olduğu için yazın çok güneş lekesi çıkıyor...
deniycem sağol cnmmm

• Konu Sahibi gün batimi
limon iltihapları kurutur cildin yağ dengesini sağlar ergenliğimin başlangıçlarında bunu denemştim yüzünüzü yakmaması için biraz su damlası ekleyebilirsiniz limon benim doğal toniğimdi kabartma tozlu tarifine gelince lekeler için imex sabun aknilox jel %4 ve çok az güneşte kalmak büyük oranla hafifletiyor tabiki bunlar sivilcenin çeşidine göre değişiyo verdiğin tarifler akne gibi ufak tefek şeylerde geçerli paylaşımın güzeldi

• Konu Sahibi gün batimi
benimde ten rengim çok beyaz olduğu için yazın çok güneş lekesi çıkıyor...
deniycem sağol cnmmm

doktorunun önereceği güneşten korunma kremleri mesela expidment gibi bir ilaç kullanırsan bu sorundan kurtulduğunu göreceksin ve tabi bunun yanısıra çok az güneşlenmen en sağlıklısı hatta bu hepimiz için geçerli çünkü güneş artık zararlı ışınlar saçıyo :1no2:

• Konu Sahibi gün batimi
deniycem bunu bakalım sonuç ne olcak

• Konu Sahibi gün batimi
saol canim,deneyip sonuclari yazariz...

• Konu Sahibi gün batimi
denediktan sonra sonucu yazarsaniz cok sevinirim cok merak ediyorum,benim cildime cok güzel geldi suna dumankayanin bütün tarifleri gercekten cok ise yariyor.:1yes2:

• Konu Sahibi gün batimi
arkadaşlar orbil-white adında bir krem varmış çok iyi geliyormuş.kullanan varsa bilgi verebilir mi?

benimde dudak cevremde kahverengi lekeler olustu ii gelirmi acaba?

ben ayva cekirdeine baslamistim etkisini gordum kullandigim surece sivilcelerimi bayagi azaltmisti ama birakinca tekrar cikio surekli sabah aksam kullanmak gerekio sivilce kizarikliklarina aninda etki edio

Bende yazın beliren su çillerden şikayetçiyim kızlar .Bugün denedim yogurt ve kabartma tozu karışımını ama çok yakıyo ya cildim kızarmaya başladı hemen yıkadım korkumdan ,ama sanki o bile yetti işe yarıyor sanırım .Baska deneyen varmı ki merak ettim ?

Bende yazın beliren su çillerden şikayetçiyim kızlar .Bugün denedim yogurt ve kabartma tozu karışımını ama çok yakıyo ya cildim kızarmaya başladı hemen yıkadım korkumdan ,ama sanki o bile yetti işe yarıyor sanırım .Baska deneyen varmı ki merak ettim ?

Denedim canim ama pek bi faydasini goremedim,birde sunu denemeye basladim bugun;3 kasik suzme yogurt,2 kasik limon suyu,1 kasik elma sirkesini iyice karistirip sur yuzune,1 saat beklettim,cildim pamuk gibi oldu,diger etkilerini zamanla gorecegiz bakalim.birde bugun expigment adinda bir kreme basladim,umarim ise yararlar.

deneyeceğim umarım işe yarar..........

evet yüzü cok yakiyor ama ben kuruyana kadar bekliyorum ondan sonra yikiyorum,napiyim güzelligim icin herseye katlanirim :1closedeyes: yeterki faydasi olsun baska deneyen yoku kizlar ?

evet gün batımı çok fena yaktı......gerçekten işe yarar demi..........

canim bana gercekten cok faydasi oldu üc dört gündür yapiyorum.ben cok beyaz birsiyim tenim cok matti ama simdi parliyor lekelrin rengi acildi sanki,evet dayanmak zor yakiyor yikadiktan sonrad kizariyor ama br kac dakika sonra geciyor parliyor yüzüm benim lekelerim acik kahverengiydi simdi sarardi:dance: umarim sanada faydasi olur canim :teselli:

Su expigmenti bende alayım iyisimi ,ama Gun batımı haklısın işe yarıyor yalan degil .bugün bidaha deneyecegim kararlıyım bu defa kuruyana kadar bekleyecegim.Ciller iyi hoş alıştım artık da birde yazın artmasa işte ..

bende bu gün tekrara yapacam selin,bakalim ayni etkiyi görecekmiyim ?

kizlar ben bu lekeler icin olan maskeyi kac gündür uyguluyorum cildim iyce acildi ama bu kabartma tozunun bir zarari olmasin ya?? bir tuaf oldu cünkü:uhm:

X