istenmeyen tüylerinden KURTULANLAR..!

mavirenk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2009
100
1
İstenmeyen tüylerinden tamamen kurtulmayı başaranlar yada kurtulma yolunda olanlar bizlerle nasıl kurtulduğunuzu paylaşabilir misiniz?
Birçok farklı yöntemi denemiş biri olarak şunu özellikle vurgulamak istiyorum.Bazı yöntemlerin ilk etapta faydalı olduğunu düşünüyoruz ama belli bir süre bekleyince tüylerin tamamı tekrar çıkıyor bizde geç çıktığı için faydasını gördüğümüzü düşünüyoruz.Ben herhangibir yöntem denedikten sonra uzun bir süre bekliyorum(2 ay) sonra değerlendirmesini yapıyorum.Faydasını gördüğüm yöntemleri sizlerle paylaşacağım sizlerinde geç çıkartan değil azaltan yöntemleriniz varsa paylaşabilirseniz sevinirim.Ayrıca bu açtığım konuda sorularla yada farklı mesajlarla kalabalık yapılmazsa ve sadece tecrübeler paylaşılırsa çok mutlu olurum.

kullanılan yöntem:Bioder krem
uygulama süresi: yaklaşık 2 yıl
uygulanan bölge:bacak,kolaltı,göğüs ucu,göbek
temizleme şeklieldiven,cımbız
uygulama şekli:temizledikten sonra geceleri 2-3 gün bir kez
sonuç:sadece bacağımda faydasını gördüm inceldi ve çok az da olsa azaldı

güzel bi başlık olmuş
herkes bu şekilde açıklamasa yaparsa çok faydalı olur
benim tecrübemde epilixir ile
kullanılan yöntem:kıl azaltıcı solüsyon/epilixir
uygulama süresi:6 ay
uygulanan bölge:bacak+bikini+koltuk altı
temzileme şekli:epilatör
sonuç: net sonuç için erken ama şuanki durumum hakkında bilgi verecek olursam bende ençok bacak bölgemden olumlu yanıt aldım,%70 kıl yoğunluğunda azalma var
bikini ve koltuk altı bölgemde gözle görülür bi kıl azalması yok ne yazıkki
kullanım devam ediyor.

kullanılan yöntem:Bioder serum
uygulama süresi:3 ay
uygulanan bölge:bacak,bikini,koltukaltı,göbek,göğüs ucu
temizleme şekli:eldiven
uygulama şekli:temizledikten sonra geceleri ilk 3 gün düzenli
sonuç:pek bir faydasını göremedim.Belki kısa bir süre kullandığım içindir.

kullanılan yöntem:karınca yumurtası yağı kremi
uygulama süresi:kesin hatırlamıyorum ama en az 6 ay olmuştur
uygulanan bölge:bacak,bikini,koltukaltı,göbek,göğüs ucu,bıyık,çene ve 2 seans da kollar
temizleme şekli:bacak ve kollar sir ağda,bikini,koltukaltı,göbek ve göğüs ucu eldiven,bıyık ve çene cımbız
uygulama şekli:temizledikten sonra geceleri ilk 4-5 gün.(düzenli yapmadım)
sonuç:diğer bölgelerimde faydasını anlayamadım ama bıyık,koltukaltı ve bikiniden çok memnunum %50 azalma ve incelme oldu özellikle bikinide çok güzel bi sonuç aldım.Hakkında çıkan olumsuz haberler sonucu kullanmayı bıraktım ama tekrar kullanmayı düşünüyorum

kullanılan yöntem: LıMON+TUZ
uygulama süresi: 3 seans
uygulanan bölge: bacak,bikini,koltukaltı
temizleme şekli: bacak sir ağda,bikini ve koltukaltı eldiven
uygulama şekli: temizledikten sonra 1-2 kez
sonuç:üst bacağımın tüyleri daha kısa ve ince çıktı,bikini ve koltukaltında çok az bi seyrelme oldu

kızımdan fırsat bulduğum ilk zamanda bende paylaşacağım canım kullandığım yöntemleri... çok güzel bir başlık açmışsın ellerine sağlık canım...

paylaşımın için teşekkürler Beany a.s.
turkank senin paylaşımlarınıda merakla bekliyorum:1hug:

kullanılan yöntem ................................ alexander lazer
uygulama süresi................................... yarımm bacak......................3 seans
koltuk altı.............................3 seans
yüz.......................................kaç seans gittiğimi hatırlamıyorum bile çok fazlaa 20 belki...
uygulama şekli ......................................kıllar üstüne lazer ışığı..
sonuç..........................................................koltuk altı ........................bitti
yarım bacak....................bitti
yüz..................................azalma var ama bitmedi bitecek gibide deil..

evet kızlar benimkide bölee...koltuk altım ve yarım bacak bitti ............... nerdeyse 2 senedir bitmiş şekilde dünyanın güzellliklerini yaşıyorummm...ama yüz için aynı şeyi söleyemeyeceğimm...yüzü neden bitriremedin derseniz yüzde çok geç bittiğini her defasında sölenmişti ama bu kadar uzun sürede bitmemmesi bıktırdı resmenn.birde alexander lazer yüzde fayda etmiyor sanırımm...
devam edemememein başka bir nedenidee hamile kaldım doğumdu emzirmeydii şuan oğlum 16 aylık..yüzde nd lazer varmış ona gideceğim sanırımm...birde üst bacak ve bikini içinn gitmek istiyorumm..emzirme işi bittikten sonra onlara başlayacağım ...........ben koltuk altı ve bacakta çok memnun kaldımm...hihoyyyt

şimdi yüz için sir kulanıyorum ama ondada pek fayda görmedim sadece işimi görüyorrr..başka hiç bişey denemedim sayenizde öğreneceğimm.şuanda incelediğim ixpir var kullanan sonuç alan görürsem denemek isterimm.

Son düzenleme:
teknolog koltuk altı ve bacak için 3 seans çok iyi bence
2 sene geçmiş hemde ,çok çok iyi
bende bikini ve koltuk altı için alexander i düşünmeye başladım ciddi ciddi,alexanderden sonuç alanlar çok fazla...

kullanılan yöntem: epilixir
uygulama süresi: hazirandan beri
uygulanan bölge: yüz,bikini,koltukaltı
temizleme şekli: yüz cımbız,bikini ve koltukaltı makine
uygulama şekli: temizledikten sonra 8 saat ara ile 3 kez sadece 1 gün yani
sonuç:çene kılları bitti.
gıdı seyreldi inceldi yüzüme kaç seans hatırlamıyorum çıktıkça aldım
bikini inceldi ,alımı kolay,boşluklar var 7 seans oldu
koltuk altı 4. seansımı dün yaptım %40 azalma var çok memnunum

kullanılan yöntem:bioder krem
kullanım süresi: 4 ay
kullanılan bölge:bikini ,koltuk altı, tüm bacakt
üyleri alma yöntemi :epilatör
sonuç: çok iyi bir sonuç aldım. avuç ayası kadar boşluklar seyrelemeler oldu. batık sorunum ortadan kalktı. aynı zamanda pürüzsüz bir cilt oldu. tabi bu arada bu dört ay boyunca hiç kaçırmadan hergün sürüyordum. tabi bunaltıyor hergün olunca ..
bu yüzden 3 günlük kullanımı olan bioder seruma geçtim krem kadar etkili olmadı. bioder serumun daha etkili olması için kerminede devam etmek gerekiyormuşşş.
amaaaaaaa bu yöntemi bırakmak zorunda kaldım. hamile olduğumu öğrenince ...şimdi emzirme dönemindeyim hiç bir ürünü kullanamıyorum

NOOOOTTT:şimdi imkanım olsa biodere devam edermisin diye sorarsanızz asla neden mi? sonuç almam rağmen 4 ay zor dayandım.. 1-2 sene hiç dayanammmm..:gitme:

kullanılan yöntem: karnca yumurtası yağı
kullanma süresi 4-5 ay
yöntem :epilatör
kullanılan bölge: bacak,koltuk altı,bıyık,bikini...
sonuç: hiçbir işe yaramadı

onuda geçeği olursa işe yarar dediler herhalde bendeki gerçeği değildi. güvenim yok kısacası...

kullanılan yöntem . tuz+ limon
kullanılan bölge: bacak
yöntem: epilatör
seans:1
sonuç: geç çıkartıyor... o kesin. yani geciktiriyor. batık sorunu olanlara iyi gelmiyor en azından bana iyi gelmedi. uzun soluklu kullanmak gerekiyor. o kadar sabrım kalmadı artıkınn. ama kullanıpta iyi sonuç alan yakın arkadaşlrım var. onu da belirteyim.

iki yöntem kaldı denemediğim onuda deneyince emin olun yazcam buraya. minish 21 dostum ve diğer arkadaşlar bu kılların kökünü kurutana kadar devam denemeye delikafadulden dediğim gibi iki yöntem kaldı1: soğan suyu 2: tüyox tüy dökücü kızım uyandı sonra size ilginç son gelişmeleri yazcam görüşürüzzzzz

kullanılan yöntem:lazer (hangisi demeyin bilmiyorum:))
kullanım süresi: 5 seans
kullanılan bölge:göbek, göğüs ucu,çene altı
sonuç: göbekte kalmadı, göğüs ucuna 1 belki 2 seans daha gerekiyo.çene altında değişme yok.sadece geç çıkıyodu.iğneli epilasyon önerdiler.2 seanstır iğneli yaptırıyorum.henüz bi değişme yok.1 sene sürer diyolar.bıktım ya.köpüğü sürüp traş olucam en sonunda.onun da sonuçlarını yazarım yaparsam.

arkadaşlar bende epilasyondan sonra avon skın soft sürüyorum kurumadan üstüne pudra sürüyorum 1.2.gün yıkamıyorum .bunu dolunayda yapıyorum .tüylerimin yarısından fazlası bitti.kalanıda iki ay ağda yapmasam rahatsız olmuyorum.daha iki seans yaptım.inşallah sizdede işe yarar.bu uygulamanın bir zararı varmı bilmiyorum.

arkadaşlar bende epilasyondan sonra avon skın soft sürüyorum kurumadan üstüne pudra sürüyorum 1.2.gün yıkamıyorum .bunu dolunayda yapıyorum .tüylerimin yarısından fazlası bitti.kalanıda iki ay ağda yapmasam rahatsız olmuyorum.daha iki seans yaptım.inşallah sizdede işe yarar.bu uygulamanın bir zararı varmı bilmiyorum.

nerde okudum hatırlamıyorum ama bir arkadaşta epilasyondan sonra limonlu pudra sürdüğünü ve iyi sonuç aldığını yazmıştı.. demekki bu pudada bir keramet varr. bu arada bişi sorcem size 2 ay ağda yapmasam rahatsız olmam demişsiniz. kıllarınızın yapısı hakkında dabilgi verebilir misiniz.CADIARZU

X