Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüslerim büyüdü ama nasıl büyüdü hala anlamadım tahmini şu :

kızlar biri yanıt verse ama ya lütfenn yüzeyinde kalan yağımı sürcem yoksa çemeni maskemi yapıcam nasıl olcak o iş????

bi çay bardağı zeytinyağına iki yemek kaşığı bu karışımdan koydum. kıvamı çok cıvık oldu. bi kaşık daha koydum biraz daha iyi ama bana hala cıvık geliyo.
kıvamı nasıl olmalı tarif edebilir misin?

bi tanem bu koku sadece senin hissetmenlemi sınırlı yoksa evi odayı yatağıda kokuturmu sonra esim pastırma diye beni şutlamasın:kedi:

Yok canım ya herkez hissediyokafamçokkarıştı masaj yapıp oturma odasına girdim oturdum biraz sonra annem ne koktu ya kötü bir koku war diyo banada bakmıyo baksa işaret edicem anlycak sonra baktıda işaretle anlattım sustu kokusundan dolayı süremiyorum ya yatarken sürüp sabah atleti değişirsek belki kokmayız ama sen ewlisin sabah sür akşama değiş üstünü kokular sürün anlamaz opuyorumnanaktan

Kızlar yağıyla mı masaj yapıyosunuz. Yoksa maske gibi karıştırıp çemeni mi sürüyosunuz ???

eyvahedigeldismile
Yok canım ya herkez hissediyokafamçokkarıştı masaj yapıp oturma odasına girdim oturdum biraz sonra annem ne koktu ya kötü bir koku war diyo banada bakmıyo baksa işaret edicem anlycak sonra baktıda işaretle anlattım sustu kokusundan dolayı süremiyorum ya yatarken sürüp sabah atleti değişirsek belki kokmayız ama sen ewlisin sabah sür akşama değiş üstünü kokular sürün anlamaz opuyorumnanaktan
:kedi:eyvahedigeldismile

ya şimdi macun kıvamına mı surup kıvamına mı sokuyorsun. ve yatarken üzerine bez yada nylon koyuyormusun açıkmı kalması lazım. artı kaşıntı yaptımı hiç.

Bende yağı war yağıyla masaj yapıyrum arada.. bazı arkadaşlar çemen tozunu ununu başka şekillerde kullanıyorlar

bu yöntemi bende uyguladım canım harika sonuçlar veriyo

hem büyütüyo hem dolgunlaştırıyor

75 bedenden 80 bedene çıktı göğüslerim

6-7 ay kullandım

6/7 ay wayy be ne azim alkisalkisalkis helal hihoyyyt bnmde 1.5 ay falan oluyo heralde ben sadece masaj yapıorum bikaç yagla çemen yapmadım daha bakalım biraz takıliyim böle istedğim olmazsa bunuda denicem :teytey: dene babam dene daa bekarım o yüzden evlenene kdr büyütürüm yavaş yavaş :sm_cool:

ya bunların hepsi ÖSTROJEN! memelerinizi büyütceniz die kanser olcaksınız bu gidişle dikkatli olun ya
bıktım ama bunu yazmaktan
20 yıl sonra meme kanseriyim die çıkmayın karşıma
kızdım haaa!

bende bikaç yagla masaj yapıorum aktar bunlar tamamen dogal dedi ama ne kdr dogal orası malum benneyaptımki bnde korkuyorum ama biraz dolgunluk oluyo o bile mutlu ediyo ama insanı :çok üzgünüm: napalım kullanmayalım mı :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

bende bikaç yagla masaj yapıorum aktar bunlar tamamen dogal dedi ama ne kdr dogal orası malum benneyaptımki bnde korkuyorum ama biraz dolgunluk oluyo o bile mutlu ediyo ama insanı :çok üzgünüm: napalım kullanmayalım mı :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

75 ten 80 e çıktım diyosun bu az bi gelişmemi:nazar:ne yaptın tam olarak yazarmısın can9ım.bide cm olarak ölçtünmü başladığında kaçtı şimdi kaç...:nazar:

kızlar biri yanıt verse ama ya lütfenn yüzeyinde kalan yağımı sürcem yoksa çemeni maskemi yapıcam nasıl olcak o iş????

arkadaşında dediği gibi sadece yağımı yoksa çemenle maskemi yapılcak bu kısmı bende anlayamadım yardımcı olabilirmisiniz kızlar ? bende yapmayı düşünüyorum etkisi olurmu bilmem 27 yaşındayım 75 i doldurmuyor pek biras dolgunluk ve biras büyüklük istiyorum.:uhm:

kızlar cevabınız için çemen kürüyle ilgili bi topic var ordan bakın

Bu karışım ile cicikleri büyüyen var mı aranızda? sırnaşık şey

bende istanbuldaki şube adresni öğrenebilirmiyim

ya kızlar sonuç verebilir ama yazın kokusu hiç çekilmez. ben bir ara yaptım, çok kokuyo, herşeye siniyor. yaz gelince bıraktım. daha sonuç alacak kadar uzun süre yapmamıştım ama o nedenle yorum yapamayacağım büyütmesi konusunda

merhaba arkadaşlar ben de nezamandır bu siteyi takip ediyorum aranıza yeni katıldım. 22 yaşındayım göğüslerimin küçüklüğünden ben de şikayetçiyim çok sorun yapıyorm kendime. ama estetik operasyona da karşıyım doğallığın yanındayım çünkü. benim göğüslerim 75 b yi tam dolduruyor fakat silikonlu takarsam dışardan bakınca taşıyomuş gibi duruyo. küç tozu ve ada çayını ben denedim ama düzenli kullanamıyorum çok sabırsızım. ada çayını kaynatıp 1 gün bekletip 1 bardak falan içtim midem kalktı. ara ara liptonun çaylarından içiyorum. her duştan sonra buz gibi suya kesinlikle giriyorum. aklıma geldikçe küç tozunu suyla içiyorum. Son reglimden sonra göğüslerimde hala şişlik ve hafif de acı var acaba büyüyomu yoksa bi sorunmu var merak ediyorum büyüyosa eğer biraz daha ugrasıcam çaba göstericem. insallah büyüyodur bu son şansım bu yaştan sonra daha büyürmü onu da bilmem:çok üzgünüm:

Kızlar çemeni deniyeyim dedim bi işe yaramdığı gibi kokusu her yeri sardı kaydirigubbakcemile3 en iisi çörek otu yağı bana etkisi olmaya başladı sankim tabi birazda kilo alınca onunda etkisi vardır heraldekaydirigubbakcemile2

Arkadaşlar bitkisel de olsa sonuçta göğüslerimize uyguladığımız östrojen içerikli bitkiler veya kremler!
Bende denedim ama artık bırakma kararı aldım, çünkü ileriye dönük yapılmış bir çalışma yok (veya ben bilmiyorum) sonuçta meme kanseri östrojenle alakalı ve hemen 1 yıl sonra olan bişey değil. ilerleyen 10 yıl veya daha fazla yıldan sonra kanser ortaya çıkacaktır. Tavsiyem östrojen içerikli, bitkiler dahil tüm ilaç ve kremlerimiz artık kullanmayalım. Hele yakın akrabalarında meme kanseri olan varsa hiç yaklaşmasın derim.
Selamlar..

X