Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüslerim büyüdü ama nasıl büyüdü hala anlamadım tahmini şu :

Bu perşembe Kadıköy'deydim. Aktarın birine göğüslere en etkili bitki nedir diye sordum. Çemen tohumunu harici sürmek en etkili yoldur dedi. Dün de burdaki aktarıma sordum. Kadın Konya Üniversitesi'nden mezun otlarla ilgili bir bölümden (adını söyledi ama unuttum). Çemen tohumunun tozunu saf zeytinyağında on beş gün boyunca hiç açmamacasına beklet ve göğüslerine uygula dedi. Bir de karışım yapmak istedi ama bu kadarı yeterli gelecektir diye düşünüp istemedim. Amerikalı bitki bilim uzmanları da çemen tohumunun göğüse dolgunluk kazandırdığını kanıtlamışlar. Bence, göğüs büyütme çabasında olanlar çemen tohumunu es geçmemeliler.

Bu perşembe Kadıköy'deydim. Aktarın birine göğüslere en etkili bitki nedir diye sordum. Çemen tohumunu harici sürmek en etkili yoldur dedi. Dün de burdaki aktarıma sordum. Kadın Konya Üniversitesi'nden mezun otlarla ilgili bir bölümden (adını söyledi ama unuttum). Çemen tohumunun tozunu saf zeytinyağında on beş gün boyunca hiç açmamacasına beklet ve göğüslerine uygula dedi. Bir de karışım yapmak istedi ama bu kadarı yeterli gelecektir diye düşünüp istemedim. Amerikalı bitki bilim uzmanları da çemen tohumunun göğüse dolgunluk kazandırdığını kanıtlamışlar. Bence, göğüs büyütme çabasında olanlar çemen tohumunu es geçmemeliler.

çok kötü kokuyor denedim 2 hafta zor dayandım yıkansan da koku kalıyor :1shok:

Ben aradım ama sadece çemen tozlu karışım olmadığını belirtti .Boymax die bir karısım var onun içinde oldugunu söyledi Sen nereden siparişl etmiştin .Birde Karıışım yapıyorlarmış 650 lira dedi moralımm bozulduuuu mafoldumben :2:
adet düzensizliği şikayetiyle ömer çoşkun adlı kişinin internet sitesinden bi kaç bitki çayları ve tablet siperiş verdim
bu bitkiler:
1adet hayıt tohumlu macun
1adet aslanpençesi tableti
2adet civanperçemli bitki çayı
birde kansızlık şikayetim vardı bunun içinde OPC denilen bi bitkisel toz siparişi verdim
yani OPC kara üzüm çekirdeği tozuymuş...
ama ben OPCyi fazla kullanmadım daha büyük bi kısmı duruyo
diğer ürünlerin hepsini kullandım
normalde 75 beden sütyen kullanıyodum ama küçük gelmeye başladı... 80 beden sütyen aldım oda biraz büyük oldu
ömer çoşkun bi tv proğramında çemen tozlu karışımdan bahsetti göğüs büyütmek için..
o tozdanda sipariş ettim...
o tozu zetyinyağına karıştırıp 5 gün bekletip daha sonra
akşam yatarken göğüslere iyice masaj yaparak sürdüm..
sabah yıkadım.. 2 ay devam ettim..
ve sonuca inanamadım
göğüslerim hem dolgunlaştı hem dikleşti hemde büyüdü 80 bedeni tam dolduruyo.. birazda taşıyo çok seksi görünüyo..naniknanik:kedi:

bu çemen tozuyla yapılan tarifi uygulamaya kalkıştım kokusundan kurtulmak için çok uzun süre uğraşmam gerekti onun yerine yoğurtla yesek olmaz mı ki etkisi

Merhaba arkadaşlar ben 26 yaşında daha önce polikistlik over rahatsızlığı olan zorda olsa hamile kalmayı başarabilen 3 yaşında bir kız annesiyim :)

Hamileliğimden önce bekarken göğüslerim komplex yapılacak kadar olmasada çok küçüğktü 75 zor dolduruyordu daha sonra hamilelikten sonra kızımı emzirdim ve göğüslerime kendim bakmaktan bile nefret etmeye başladım o kadar küçük ve şekilsizdi, daha sonra estetik düşünmeye başladım aynada göğüslerime dikkatli baktığımda asimetri olduğunuda farkeetim kesinlikle estetikten başka kurtuluşum olmadığını düşünürken :):):) bitkileri inceledim ve şişlide kurtuluşta bir aktara gittim çörek otu yağı aldım çemen tozu aldım ve karaüzüm çekirdeği tozu aldım 2 gün çemen otu ile zeytin yağını karştırdım göğüslerime gece masaj yaparak sürdüm ama daha sonra her sabah yıkaması ve kokusu çokta kötü olmamasına ramen sadece zor geldiği için çörek otunu deneyyeyim dedim akşam yatmadan önce çörek otuyla en az 5 dakika göğüslerime masaj yaptım yatmadan önce 2 tatlı kaşığı karaüzüm çekirdeği tozunu suyla beraber yuttum inanın bugun evde artık südyen kullanmadan gezebiliyorum gözle görünür hatta dağlar kadar fark var eski halini bilen arkadaşlarım çok şaşırıyorlar eşimde öyle kesinlikle şuan estetik düşünmüyorum bu uygulamaya devam edeceğim 2 ay daha ederim herhalde şuanda avucumun ucunu dolduramayan göğüslerim neredeyse avuçlarımdan taşacak asimetrimi :):) artık değil.. lütfen uygulayın arkadaşlar eminimki dua edeceksinizEn Büyük KK:KK36:

Merhaba arkadaşlar ben 26 yaşında daha önce polikistlik over rahatsızlığı olan zorda olsa hamile kalmayı başarabilen 3 yaşında bir kız annesiyim :)

Hamileliğimden önce bekarken göğüslerim komplex yapılacak kadar olmasada çok küçüğktü 75 zor dolduruyordu daha sonra hamilelikten sonra kızımı emzirdim ve göğüslerime kendim bakmaktan bile nefret etmeye başladım o kadar küçük ve şekilsizdi, daha sonra estetik düşünmeye başladım aynada göğüslerime dikkatli baktığımda asimetri olduğunuda farkeetim kesinlikle estetikten başka kurtuluşum olmadığını düşünürken :):):) bitkileri inceledim ve şişlide kurtuluşta bir aktara gittim çörek otu yağı aldım çemen tozu aldım ve karaüzüm çekirdeği tozu aldım 2 gün çemen otu ile zeytin yağını karştırdım göğüslerime gece masaj yaparak sürdüm ama daha sonra her sabah yıkaması ve kokusu çokta kötü olmamasına ramen sadece zor geldiği için çörek otunu deneyyeyim dedim akşam yatmadan önce çörek otuyla en az 5 dakika göğüslerime masaj yaptım yatmadan önce 2 tatlı kaşığı karaüzüm çekirdeği tozunu suyla beraber yuttum inanın bugun evde artık südyen kullanmadan gezebiliyorum gözle görünür hatta dağlar kadar fark var eski halini bilen arkadaşlarım çok şaşırıyorlar eşimde öyle kesinlikle şuan estetik düşünmüyorum bu uygulamaya devam edeceğim 2 ay daha ederim herhalde şuanda avucumun ucunu dolduramayan göğüslerim neredeyse avuçlarımdan taşacak asimetrimi :):) artık değil.. lütfen uygulayın arkadaşlar eminimki dua edeceksinizEn Büyük KK:KK36:

Hala pkolumusun. Isırgan otunu ve hayıtı beraber yemeye devam edersen tamamen kurtulursun fakat hayıtı bir süre sonra bırak. ısırgana hep devam et. hayıt saç döker. ısırgan saç çoğaltır. proteinli beslen insülin düzelmesi pko yu iyileştirmede en büyük etken. karbonhidrat ve yağ insülini bozuyor.

Adet düzensizliğim olduğu için bir kaç aydır aslan pençesi çayı içiyorum.Adet döneminde göğüslerim de şişkinlik her zaman olur fakat bir aydır göğüslerim de büyüme hissediyorum.Sanırım aslan pençesinden diye düşündüm.İnşallah öyledir :KK70:

Adet düzensizliğim olduğu için bir kaç aydır aslan pençesi çayı içiyorum.Adet döneminde göğüslerim de şişkinlik her zaman olur fakat bir aydır göğüslerim de büyüme hissediyorum.Sanırım aslan pençesinden diye düşündüm.İnşallah öyledir :KK70:

göğüs büyütme bitkileri arasında aslan pençesinden bahsedenler de olmuştu. zaten adet düzeni demek hormonlar düzene girmiş demektir bu da göğüsleri büyütür.

çok sevindim sizin adınıza:KK16:

Oggy merhaba, sürdüğün çörekotu miktarını öğrenebilirmiyim acaba?

alacağın şişeden zaten az bi miktarda akar tıpalıysa eğer.ben iki üç kere göğsüme vurarak ayarlıyordum mesela.ölçü olarak yaklaşık bir tatlı kaşığı bi ğöğse denilebilir

ben 17 yasnda bi lise ogrencsiim .. goguslerim son 3 ayda asırı buyumeye basladı ...gecen donem aldgm 85 bedn styenler sıkı olyo artık tasıyolar ..boyum 1.69 kilomda 59 .s
korkmakta haklimiyim .( okl gomleimdn de belli oluyo .. bu sekilde buyumelerini istemiyorum cok agri vermeye basladilar ve gergnlestiler .. sizce bi hastalik mi ? ltfen yardm edn ...:KK43:

canım merhaba :79:
aslında ergenlik çağında olduğun için belki normal olabilir bu durum ama tabiki kesin birşey söyleyemeyiz.
sen mutlaka bir doktora iyi bir kadın doğumcuya görünmelisin.hormonlarından kaynaklanıyorsa en azından dengeleyici bir tedavi önerirler ve anormal bir durumsa zaten çözümlenir.
geçmiş olsun canım:86:

bu ysta ameliyt flan olmuo die biliorm.?.doktra gtmeye de nednsz yere utaniorm ..braya sormamn ndeni de bydu ztn...(
yatarkn tk styen flan ddler..denedm ama hep az da olsa agritiodu sabaha dgru.. hem knser flan yapioms .. onu da yapmiorm artk..
tavsyen icn ck tskkr edrmm..
gitmei dnicem..
:87:

Off yaa çok gerginim çookk bu konuda :KK69: çörek otu yagı aldım üşenmedn hergün masaj ile uygulucam inş. yarar işe :KK59:

X