Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüslerim büyüdü ama nasıl büyüdü hala anlamadım tahmini şu :

haklısın ama o denize gdipde 12 yaşndaki velet kadar göğsün olmayınca tüm keyfin kaçıyor :gitme:
ya da abiye seçerken içine koycak göğüs olmadığını satıcı anladığındaki surat ifadesi :sinifsinif:
kadınlardaki göğüs kçüklüğü psikolojiyi bozuyor bu kanıtlanmış bşi :sinifsinif:
keşke 75 i tam dolduran göğüslerimiz olsa bizimde ama yok... sol az boşluklu sağ hiç doldurmuyor...

Dün aktardan çemen tohumu unu ve z.yağı aldım. Bu şekilde yapsam sonuç alırmıyım acaba :S

bn çemen tozu istedm bna ben bişe demeden zeytnyağında 10 gün bekletip sürcen ddi bilmiyorumkismile bnde aldım 10 gün dolsun 3 ay kadar kullanıcam

bn çemen tozu istedm bna ben bişe demeden zeytnyağında 10 gün bekletip sürcen ddi bilmiyorumkismile bnde aldım 10 gün dolsun 3 ay kadar kullanıcam

Tatlım sadece çemen otu tozu mu aldın. Yani içersinde başka karışım var mı? Ben de sadece çemen tohumu tozu aldım da

bnde öle aldm daha doğrusu annem aldı bana sarımsı bi toz hardal sarısı gibi

ben ömer coşkunun şirinevlerdeki bayisinden bu ürünü aldım. aldığım kadın bana zeytinyağıyla karıştırdıktan sonra 10 gün güneşte bekleteceksin dedi, yağmur yağıyo ama bilmiyorum bi etkisi olur mu falan dedi. kafam karıştı. alalı oluyo bir iki hafta öyle duruyo. acaba şimdi yapsam mı yoksa yaza doğru mu yapsam. siz buzdolabında mı bekletmiştiniz?
buzdolabında bekletip de fayda gördüyseniz başlıyım ben de. yaza doğru daha fena kokar çünkü.

geldim kızlarrr..
uzun bi zaman yoktum iş güç işte..
neyse.
sorularınızı tek tek cevaplıyorum..

canım illaki güneşte bekliyecek diye bi kural yok..banada öyle demişlerdi. ama ben ömer çoşkunla konuşma fırsatım oldu güneşte beklemesine gerek yok..5 gün herhangi bi yerde beklerse oda olur demişti..

canım şimdi yap..
bir bardak zeytinyağına 2 yemek kaşığı tozdan koy karıştır..ağzı kapalı kovanozda 5-10 beklet ve kullan..

sevgilerimle

Çemen tohumu tozu tüm aktarlar da var mı yoksa ömer coşkuna özel bir karışım mı? son kez denemek istiyorum bu karışımı da eğer sonuç vermezse ameliyat artık mecburen :KK43:(

içinde başka şeylerde var canım..
benim bildiğim kadarıyla ..çemen karabiber ve günlük var..
daha başka şeylerde varsa onları bilmiyorum

missed bir şey sorucam civan perçeemi çayı ve aslan pençesi tableti ve çemen karşımı alıcam da hayıt tohumuna grek yok adteim düzenli bnm bilmiyorumkismile ötekilerin göğüs büytmede etksi var bliorm. hayıt tohumu acaba etklimi ya alsam mı :S OPC nin içnde sdece küç mü vardı yani normal bi yerden alsak olur mu bulamadım ben sitede bilmiyorumkismile

hayıt tohumunu ister al ister alma.. hormonları dengeliyor..
ayrıca civanperçemi ve aslanpençesi bitkileri meme kanserine karşı koruyucu etkisi var..
heleki aslanpençesi tabletini her yaştaki kadının kullanması gerekiyor hormon dengeleyici..neyse

benim verdiğim sitede çoğu ürün kaldırılmış..ömer çoşkunun bir çok sitesi var o sitelerdende bulabirsiniz..olmadı telefon eder eve kargoyla getirtirirsiniz
opc nin içinde sadece üzüm çekirdeği var canım..doğal

Tşkr edrm tatlım denicem.ınş. pozitif sonuç alırım da burda sizlerle paylaşırımkaydirigubbakcemile5

geldim kızlarrr..
uzun bi zaman yoktum iş güç işte..
neyse.
sorularınızı tek tek cevaplıyorum..

canım illaki güneşte bekliyecek diye bi kural yok..banada öyle demişlerdi. ama ben ömer çoşkunla konuşma fırsatım oldu güneşte beklemesine gerek yok..5 gün herhangi bi yerde beklerse oda olur demişti..

canım şimdi yap..
bir bardak zeytinyağına 2 yemek kaşığı tozdan koy karıştır..ağzı kapalı kovanozda 5-10 beklet ve kullan..

sevgilerimle

çok sağol canım hemen başlıyorum öyleyse.

Çemen yağı bendede war kokusundan dolayı kullanamıyrum ya ara ara kulanıyorum bayadır kullanmadım yeniden başlıycam

Çemen yağı bendede war kokusundan dolayı kullanamıyrum ya ara ara kulanıyorum bayadır kullanmadım yeniden başlıycam

bi tanem bu koku sadece senin hissetmenlemi sınırlı yoksa evi odayı yatağıda kokuturmu sonra esim pastırma diye beni şutlamasın:kedi:

Arkadaşlar çemeni yağla karıştırıp beklemeye aldım.Fakat kafama takılan bir süre sonra çemen dibe çökmüş oluyor.Göğüslerime o yağımı süzüp uygulamam gerek yoksa çemeni mi sürüp bekleticem maske gibi?..

X