Sauna kemer kullanan var mı?

omerfarugunannesi

kocam ve oğlum..
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2009
190
1
Arkadaslar bebegim 3 aylık oldu ve artık su göbekten kurtulmak istiyorum. Göbek icin sauna kemerler varmıs, alsam mı diye tereddüt ediyorum. Kullanan varsa lütfen paylassın.

ya arkadaşım ınanma yaramıyor dıyenlere,benkullandım ve müthış memnun kaldım,eşımde kullandı,şımdıde doğum sonrası göbışıçın kemerını alacam nasıpse,ben şortunu kullanmıştım eşımede yeleğınıde almıştık,bence dene,memnun kalmasam neden kemerınıde almak ısteyeyım,ben ozaman şortla 13-15 arası vermıştım

Bende almayı düşünmüştüm.Kemerlerin bir ucuza bir de diğerinin iki katı daha pahalı olan modelleri var.
Satan kişi kemerlerin ucuz olanları ile pahalı olanları arasında fark var demişti titreşim açısından mı hatırlayamıyorum.Bizim md.yar. almıştı. Ona dediki sadece kemerle olmaz yediklerinize ve içtiklerinize dikkat edeceksiniz.Sonradan sorduğumda valla hocam işe yarıyor galiba dedi ama o da pek emin değildi.

Valla cok kararsız kaldım simdi. Acaba markadan markaya mı farkediyor, kimi hicbir ise yaramıyor diyor, kimi cok faydasını gördüm diyor. Memnun kalmayanlar ve kalanlar marka belirtse iyi olurdu..

titreşimliler ve sauna etkililer farklı titreşmliler sıkılaşma da sağlayacağı için bence daha iyi özellikle karın sarkmaları için hatta mümkünse motor sayısı fazla olanlardan seç, düzenli kullanırsan mekikle aynı etkiyi yapacağına şüphe yok ben ikisini de temin ettim doğumu ve lohusalık döneminin bitmesini bekliyorum.

titreşimliler ve sauna etkililer farklı titreşmliler sıkılaşma da sağlayacağı için bence daha iyi özellikle karın sarkmaları için hatta mümkünse motor sayısı fazla olanlardan seç, düzenli kullanırsan mekikle aynı etkiyi yapacağına şüphe yok ben ikisini de temin ettim doğumu ve lohusalık döneminin bitmesini bekliyorum.

bende yeni aldım henüz 2 ayım bitti biran nce kullanmak istiyorum insallah etkisi olur

X