Tüp Bebek Merkezleri umut mu bahçecimi alman mı sizce?

almanı iptal et canım bence çünkü almandaki bahçeci ekibi bıraktı ben almanda yaptırdım sonra bahçeciye transfer oldum doktorumla birlikte sanırım umut ta fiyatlar daha uygun ama oraya hiç gitmedim ben baahçecideydim ama hiç farketmez ikiside aynı ekip ama alman da başladıysa tüp bebek yenpyeni bi kadroyla başlamıştır ve başarı oranını bilmek güç

kadıköy şifa Engin ENGıNSU ve ekıbını tavsıye ederım

arkadaşlar tüm araştırmalarım sonucunda mustafa bahçeciden bahçeci kliniğinden randevumu aldım.umarım iyi sonuçlar alırız emekler boşa çıkmaz.

arkadaşlar tüm araştırmalarım sonucunda mustafa bahçeciden bahçeci kliniğinden randevumu aldım.umarım iyi sonuçlar alırız emekler boşa çıkmaz.

Eğer bir gün paramı biriktirebilirsem hayalimdeki tek yer Bahceci ekibi.Sizler şanslısınız boğulacaksam büyük denizde boğulmak isterimdim.Ama şu an mümkün değil belki bir gün.Benim için hayal oralarda tedavi olmak
Hiç düşünme git .

kızlarr umut tüp daha uygunnn.....bende bahçeciye gitmedimm doğrudann umuta gittim ve ordan memnun kalıpp orda tedaviye başladım.....
zatennn bahçecinin bazı hastalarıdaa bahçecide tedavii görüyorr yumurta ve transfer işlemleriii umutda yapılıyorr....
ben sizee umutu tavsiye ederimm...daha henüz tedavideyimm ama çok memnun kaldımm....dr.umdaa ulun beyyyy

ben temmuzda başlıcam ocakta kontrol için gidicem. o zamana kadar ekipler yerleşir inşallah.doktorum mustafa bahçeci nere yönlendirirse artık bilemiyorum.onlara güveniyorumdaha önce 3 kez Samsunda denemiştim.vakit kaybettiğimi düşünüyorum.

ben temmuzda başlıcam ocakta kontrol için gidicem. o zamana kadar ekipler yerleşir inşallah.doktorum mustafa bahçeci nere yönlendirirse artık bilemiyorum.onlara güveniyorumdaha önce 3 kez Samsunda denemiştim.vakit kaybettiğimi düşünüyorum.

bende umut tüp bebek merkezinde doktor süleyman bey ve emre bey ile tedaviye başlayacağım bildiğim kadarıyla bahceci ve umut tüp merkezi mustafa bahceciye ait yani ekip aynı hepimiz için hayırlısı olsun

Merhaba,
Arkadaşlar Bahçeci ekibinin ne zaman ayrldığını bileniniz var mı? Ben Kasımda 4.denememi Alman Hs de yaptım ilk defa olumlu sonuç aldım.Fakat ben Kasımda bahçeciyi Umut ta gördüm.Umuttan ziyade Alman ı herkese tavsiye ederim.Benim transferimi Ali Bey yaptı .Çok ilgili bir doktor tavsiye ederim

alman hastanesindeki dr.ların hepsii ordan ayrılıpp behçeciye geçtiii...bahçeci ve umutdaa bu dr.larrrr.....ali beyde bildiğim kadarıyla bahçecide dr.luk yapıyorr.....alman hastanesiiii kendii ekibini kurdu yeni ekippp......

Merhaba,
Arkadaşlar Bahçeci ekibinin ne zaman ayrldığını bileniniz var mı? Ben Kasımda 4.denememi Alman Hs de yaptım ilk defa olumlu sonuç aldım.Fakat ben Kasımda bahçeciyi Umut ta gördüm.Umuttan ziyade Alman ı herkese tavsiye ederim.Benim transferimi Ali Bey yaptı .Çok ilgili bir doktor tavsiye ederim

canım alman hastanesinin tavsye edilecek bir şeyi kalmadı çünkü bünyesinde bulunan bahceci kliniği alman hastanesinde ayrıldı umut biraz kalabalık ama inan çok ilgili bir merkez ben herkese umut tüp bebek mrkezini tavsiye ederim

X