Yeni ev dekorasyonu

mavis2005

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
97
1
55
Arkadaşlar evde teras üst katta ve antre konusunda yardım bekliyorum sizlerden.terasımı bahçe gibi düzenlemek istiyorum bu konuda bilginiz varsa resimli olarak fikir verirseniz çok sevinirim.Ayrıca antremin aydınlık ferah ve toparlayıcı dolapları bol olsun istiyorum ama marangoza nasıl bir model vermem gerektiği konusunda yine bir fikrim yok.
Yardımlarınızı bekliyorum.
Evim yeni ve eşyalar taşınmadan bu tadilatları yapmak istiyorum

umarım fikir olur cnm

dscn5498.jpg

dscn5500.jpg

dscn5504e.jpg

dscn5510g.jpg

''alıntıdır''

Son düzenleme:
Merhaba,

Öncelikli hayırlı olsun allah iyi günlerde oturmayı nasip etsin :) Terasın için büyük güzel saksı çiçekleri alıp aralarına dogal görünümlü taşlar v.s yerleştirip bir köşeyi kış bahçesi yapabilirsin. Yapı marketlerden alacağın aksesuarlarla renklendirirsin , kapalı olacağı için renkli minderler falan şirin olur .:)

Arkadaşlar evde teras üst katta ve antre konusunda yardım bekliyorum sizlerden.terasımı bahçe gibi düzenlemek istiyorum bu konuda bilginiz varsa resimli olarak fikir verirseniz çok sevinirim.Ayrıca antremin aydınlık ferah ve toparlayıcı dolapları bol olsun istiyorum ama marangoza nasıl bir model vermem gerektiği konusunda yine bir fikrim yok.
Yardımlarınızı bekliyorum.
Evim yeni ve eşyalar taşınmadan bu tadilatları yapmak istiyorum

Benimde evim çatı katı ve teras var. Bende terasın üstü kapattım öylemi kullanayım yoksa açık dursun bahçe gibimi yapayım karar veremedim. fikirlerinize ihtiyacım varbenneyaptımki

X