Victoria's Secret parfümlerini kullananlar buraya

SipidiGonzales

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2009
753
3
merhaba arkadaşlar.. ben Vs ürünlerini çok severim.. ve parfümlerini çok merak ediyorum, ben secret garden serisinden love spell ve amber romance ı kullandım ama bunlar EDT tabi.. Edp olan parüfmlerini merak ediyorum, özellikle Very sexy parfümünün kokusunu.. acaba kullanan var mı aranız da ? zemuszemus

nerden alıyosun canım parfümlerini ?ben kendi sitesinden deri ceket sipariş ettim 1 ay sonra elimde olacakmış ..gümrük vergi kargo umarım fazla pahalıya malolmaz :KK43: parfüm falan alabileceğimiz bi yer varsa öğrenmek isterim yada başka ürünlerinide alabiliyomuyuz ? taa amerikadan ürün beklemek çok sıkıcı 1 ay hemde nasıl çıkıcak bakalım bide üfff :KK43:

ben normalde kendi sitesinden alıyorum, spariş verdikten 1 hafta sonra elimde oluyor ama kendi sitesinden parfüm felan göndermiyorlar... bende burda tanıdığım bi gg üyesi var ona spariş verdiyorum :) elden alıyorum o ebaydan felan bir yerlerden getirtio parfümlerini ama vücut losyonu kazak felan onları kendim sapriş veriyorum sitesinden..

bu arada ben kargosu dahil 120 doları geçmiyorum o zaman gümrük sorunu feln olmuyor.. kaç gün oldu sen spariş vereli, 1 ay sürmemesi lazım ya..

bugün mail gelmiş kargoya verilmiş .....kısa bi araştırma yaptım en fazla 10 günde gelmiş herkesin inşallah benimde öyle olur....gümrük olayı fena takıldı kafama benimde kargo dahil 159 dolar tutuyo benim...valla bende bu şans varken kesin takılır gümrüğe offfffff bide onla uğraş ben sınır olduğunu bilmiyodum iyiki abartmamışım alışverişi ....teşekkürler canım verdiğin bilgi içinde :)

rica ederim.. bişiy olacağını sanmam ben tedbir olsun die 120 yi geçmemeye çalışıyorum.. ama 150-200 dolar arası alanlar var bi sorun çıkmıyor. kargoya verildiyese eğer büyük bir hitimalle cuma günü gelir.. bu aralar hızlı çalışıyorlar.. gönderildi mailinden sonra 3 4 gün sürüyor.. sen neler aldın canım sadece ceket mi?

ay inşallah çok merak ediyorum.......evet ceket aldım sadece deneme amaçlı aldık yani sorun yaşamazsak devam ederiz dedik alışverişe :) harika şeyler var bu gelsin yeni siparişleri topluyorum şimdiden :) vücut losyonlarından da istiyorum :) yazarım gelince bakalım inşallah üstüme olur ...böyle alışveriş daha heyecanlı ya :)

ben 38 beden giyiyorum vs den S alıyorum Sbedenler 26 ve 38 bedebe uyumlu.. losyonlar da da love spell ve amber romance ı tavsiye ederim , tabi benim zevkime göre:) purue sediction var oda güzek kavun karpuz kokusu var için biraz.. ama bu 2si daha güzel. strawberys şampanya gibi bişiy var ama hiç adı gibi çilek felan kokmuyor onuda pek tavsite etmem :) şimdi so sexy şampuan aldım çok güzel kokuyor oda :) ay ama alışkanlık yapıyor yaa :) sürekli vs den b,ş,yler alasın gelecek bir kere başladın ya :) bende very sexy parfümü alacağım sanırım :) kokudu için süper diyorlar :)

dediğin gibi geldi canım ceketim cumartesi elimde oldu şaşırdım valla ben daha uzun sürer diyodum ya çok güzel üstüme göre oldu çok beğendin Allahtan bi aksilik çıkmadı :)gerçekten alışkanlık yapıyo kutusu falanda çok şık :)

ben vs dream angels desire kullanıyrm ve cok sevyrm..very sexynin küçük boyunu denemiştm bana birz ağır gelmişti..vs ürünlerini çok sevyrm :)

dediğin gibi geldi canım ceketim cumartesi elimde oldu şaşırdım valla ben daha uzun sürer diyodum ya çok güzel üstüme göre oldu çok beğendin Allahtan bi aksilik çıkmadı :)gerçekten alışkanlık yapıyo kutusu falanda çok şık :)

çok sevindim canım güle gülekullan... evet eskiden daha geç geliyordu gönderildikten 10 12 gün sonra ama 3 aydır çok hızlı çalışıyorlar maşallah hihoyyyt

ben vs dream angels desire kullanıyrm ve cok sevyrm..very sexynin küçük boyunu denemiştm bana birz ağır gelmişti..vs ürünlerini çok sevyrm :)

very sexy ağır demek, bende ağır parfümleri sevmem umarım hoşuma gider.. neyse bide mini set aldım içinde 7 küçük boy parfüm var. içinde dream angels desire ve heavenly de var .. artık hepsini dener ona göre seçerim bundan sonra opuyorumnanaktan

yaz kızlar bnm arkadaşım da pure seduction kullanıyor ve inanılmaz kokuyor...bu bahsettikleriniz onlardan güzel mi?en yakın arkımla aynısını kullanmak istemediğim için başka alternatif arıorum..sipariş vericem ona göre...yardımmmmeyvahedigeldismile

yaz kızlar bnm arkadaşım da pure seduction kullanıyor ve inanılmaz kokuyor...bu bahsettikleriniz onlardan güzel mi?en yakın arkımla aynısını kullanmak istemediğim için başka alternatif arıorum..sipariş vericem ona göre...yardımmmmeyvahedigeldismile
canım ben pure seduction ı daha çok seviyorm ama love spellde fena değildir deneyebilirsin..bide dream angels serisini seviyrm ben a.s

kızlar ben pure seduction parfüm body mist aldım bide garden serisi 50 ml lik 5 li body losyon seti aldım...yarın elimde olcak inşallah ona göre karar verir hangisini beğenirsem artık onu alırım..

Losyonların ya da parfümlerin hangisi şeker kokusu kızlar?ben şekerli kokuları seviyorum da :)

ya bn ağır diyorum hafif diyorum ama şekerli hiç diyemiyorum bi parfümekaydirigubbakcemile3 bnce pure seduction ilkokuldaki kokulu silgim gibi kokuyor bayılıorumsırnaşık şey

bende very sexy nin kokusunu merak ediyorum
o serinin kozmetik ürünleride cok şık
boshayallersmile

direk sitesinden sipariş verin bence de
ürünleri de gerçekten kaliteli
2 sene falan oldu 7 ya da 8 adet bikini almıştım,hem çok şık hem de çok uyguna gelmişti =)

X