Göz Çevresi Bakımı Garnier göz roll-on

kızlarr peki nasıl kullanıyorsunuz bu kremi?bu sabah bende aldırdım zemuszemus
sabah - akşammı yoksa bitek sabah yada akşammı? a.s.

inş etkili olur yaa göz altı torbalarım var benim ve çokkk sinir oluyorummmm :KK43:

arkadaşlarr fiyat sormuşsunuz. normalde 14.99muş ama ben ünlü bir market zincirinden 12.99a aldım...
marketin adını söylemek yasak mı bilmiyorum... onun için yazmadım...

bende bugün aldım..hafif bir yanma yapıyor ilk sürüldüğünde...eşimin sadece bir göz altına sürüp karşılaştırdık..15 dk sonra gözle görülür bir fark oldu...ben zamanla özellikle göz altı şişkinliği için işe yarayacağını düşünüyorum..

bende netten aldım.. 2-3 gündür kullanıyorum.. sürünce azcık yanma olsada etksini gözteriyor. ben düzenli kullanılınca iyi etki bırakıcağına inanıyorum..

fiyatı da 12,90 nette sitenin adresini cosmotek.com.tr girip alabilirsiniz
ben sipariş verdim ertesi gün geldi

Ben ürünü 2 hafta kadar kullandım. Olumlu bir etkisini görmedim, benim göz altım sabahları şiş oluyor ve morluk var. Bu ürünü kullandığımda geçici olsa da şişliği etkilemedi, bir süre sonra çevremdekiler de farketti göz altımdaki morluk daha da arttı. Bilemiyorum yine de ama ben bu ürüne yordum sebebini, çünkü kullandıktan sonra arttı, aslında garnier markasına da çok güveniyorum, herkeste farklı etki gösteriyor olabilir, mesela bende yakma hiç olmadı. Ben de ürünü kullanmayı hemen bıraktım.

Benim de merak ettiğim bir ürün... Deneyenlerin görüşlerini ben de merakla izliyorum..

ben 2 hafta oldu allaı düzenli olmamakla beraber kullanıyorum benim sabhları gözlerim çok şiş oluyo yumuk yumuk ve siyah halkalar var göz altlarımda epey faydasını gördüm şişliği anında alıyo. hatta ağlamaktan şişmiş gözleri bile anında rahatlatıyo diyebilirim denenmiştir yani. göz altlarım daha sağlıklı duruyo ama renginde bi değişiklik tam farkedemedim zaten gün boyu makyaj kapatıcı oluyo gözlerimde. ben memnunum yani.

ben bugün aldım.ama bnm morluk yada halka gibi bi şikayetim yok..25 yaşındayım ve göz çevresi bakımı için uygun olur şeklinde düşünüp aldım..nemlendirici olarak yani..oluşacak kırışıklıkları önlemek için..yanlış bi seçimmi oldu acaba bayanssulusmile

6 gün oldu ben bu ürünü alalı. Aldığımdan beri sabah ve akşam olmak üzere sürüyorum günde iki kere. Uyku düzenimi yazayım:.. Gece çok geç yatarım.ışim gereği sürekli bilgisayar başında olmam gerek. Bende hiçbir etki göstermedi. Morluk hala aynı,azalma falan da olmadı.Herkeste aynı etkiyi yapmıyor demekki...

benim gözlerimin çevresi genetik olarak (özellikle altları) bariz kahverengi halka şeklinde.
acaba işe yarar mı ?

ben aldım ama sürekli kullanmıyorum ilk kullanmamda bi faydasını görmedim gerçi ama masajı iyi geliyo gözlerime rahatlama oluyo gibi

benim gözlerimin çevresi genetik olarak (özellikle altları) bariz kahverengi halka şeklinde.
acaba işe yarar mı ?

deneyip görmeden emin olamayız canım ya. Bende farketmedi mesela;ama işe yaradı diyen de var.

Merhaba kızlar
Ürüne bende dergide rastladım hakkında baya iyi şeyler söylüyor. Hafta içi gidip almayı düşünüyorum ben de, kullananlar yok mu ? :)
Merka edenler için;
ww.madambrownie.com/ana/index.php/ht-guezellik/goez-altn-mordur-belkide.html
Başına bir w daha ekleyiverin. Link veremiyormuşum :)

yaş sınırı nedir bu ürünün bilen varmı?

Yaş sınırı yok bildiğim kadarıyla. Ürünün üstünde böyle bir uyarı görmedim.

ya ben kullanmak istıyorum ama nasıl bılemıyorum o yuzden alamıyoırm

X