Göz Çevresi Bakımı Garnier göz roll-on

Normalde bu ürünü 15-16 TL 'ye satıyorlar. Ama ben geçen günü Bim'de gördüm aynısı. 6 veya 6,5 fiyatlarındaydı ama kalmış mıdır bilmiyorum. Almak isteyen olur belki, en azından yarı fiyatınaydı bilginize kızlarr opuyorumnanaktan

ben bikaç kere denedim ama tık tık atmaya , seğirmeye başladı gözüm sonra korktum bıraktım. :umursamaz:

annem 1 haftadır kullanıyor ama bilmiyorum memnun mu akşama sorayım. 6 liraya aldık biz.

millet benim morlukla halkayla ilgili şikayetim yok. ama öğrenciyim çok fazla uykusuz kalıyorum. gözlerim çok yorgun oluyor sabah derslerde. uykum olmasa bile gözlerimi zor açık tutuyorum. acaba buna faydası oluyor mu kullanan arkadaşlar?

arkadaşlar bende de çok fazla gözaltı torbalanması oluyordu bu ürünü 3haftadır düzenli bir şekilde sabah akşam kullandım çok iyi geldi hem bakışım canlandı hem şişlik indi. önemli olan düzenli kullanmak. kullandığım ilk hafta gözaltlarım kızardı ve dahada şişti kullanmayı bırakmadım şimdi gergin ve torba çok az. 6buçuğa almıştım pahalanmadan bide yedek alcam :)

bende heveslenip aldım kullandım pek bi degişiklik yapmıyo zaten göz bakımı bu kadar ucuza olmaz bence

evet arkadaşlar bende kullandım fakat faydasını görmedim pranızı çöpe atmayın

annem kullandı (ve halen kullanmakta) . ben de bi kere denedim merakımdan. ilk sürdüğünde gerginleşiyor sürdüğünüz yer o kadar( 1-2 saat boyunca.). annemde de halen bi faydasını görmedik yani :S kesinlikle önermem

Sanırım düzenli olarak kullanıp kalıcı bir etki gören yok. Memnun kalanlarda şişlikleri geçirdiğini söylüyorlar. Bunun içinde para vermeye gerek yok diyorum ben ama morluklar içinde bir çözüm bulmalı

lütfen garnier yeni ürün çıkarttı yeni bi ürün çıktı diye yorumlar yazıcağınıza,kullandıysanız yorum yazında ona göre karar verelim boş yorumları okumak zaman kaybettiriyo hepimize:KK35::KK35:

Yeni kullanmaya başladım,kapatıcı özelliği var sevdim ben ...
Yorumları okudum da herkese yaramıyo galiba .s

ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum çok hoş ve doğal duruyor . ben de morluk falan yok ama uykusuzluktan yorgunluk oluyor, onları kapatıyor.

Ben kapatıcılı olanı yeni aldım kullanmaya başlayalı bir haftayı geçti bununla beraber neutrogena kullanıyorum sabahları önce neutrogena sonra üzerine kapatıcılı olanı kullanıyorum ve gerçekten çok ama çok memnunum..Hemen anında kapatıyor..Bendeki göz morlukları öyle genetik değil ancak makyajdan dolayı belirgin bir şekilde var ama bu ürün sayesinde gün içinde makyaj yapmasam bile artık yorgun ifadem yokk..
Uzun süreli kullanımda tamamiyle geçirirmi bilemem ancak anında çözüm için kapatıcı olanı tavsiye ederim :KK34:

Ben de bugün kapatıcılı roll on aldım.
Bir kez sürdüğüm için faydası hakkında yorum yapmayacam ama ha roll on kullanıp morlukları kapattın ha makyaj için kullanılan kapatıcı kullandın.
Ben bir fark göremedim kapatıcılı olanı. Bilginize

valla uzun süreli geçiriyor mu bilmiyorum ama ben açık rengini aldım göz altı morluklarımı çok iiyi kapatıyor..

X