Göz Çevresi Bakımı Garnier göz roll-on

eccemm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2009
212
0
35
garnier in sanırım yeni bi ürünü. göz için kafeinli roll-on cıkmıs. göz altı morlukları ve halkalarına karsıymıs. bende bu dertten muzdaribim biraz. kullanan varsa deneyimlerini paylasabilirmi acaba?

Garnier’den “Kafeinli Göz Çevresi Roll-On”

11 Ara 2009 Kategori: Güzellik Rehberi

Göz altı torbaları ve koyu halkalar, özellikle biz kadınların en çok şikayetçi olduğu konulardan biridir. Dolaşım bozukluğu ya da doğuştan gelen pigment farklılıkları gibi nedenlerin yanı sıra, zorlu hayat şartları ve uykusuzluk gibi etmenler de bu sorunu tetikler.

ışte Garnier, biz kadınların bu sıkıntısına son vermek üzere, kahvenin canlandırıcı etkisinden ilham alarak geliştirdiği ve Avrupa’da “2009- Yılın Ürünü ”unvanına sahip olan Kafeinli Göz Roll-On’unu şimdi Türk tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Selülit kremi dışında kafeinin ilk defa cilt bakımına dair bir ürün içerisinde bu derece yoğun kullanıldığını görüyorum. Dinleyince öyle mantıklı geliyor ki, Garnier Göz Roll-On’un içeriğindeki kafein, göz altlarındaki kan dolaşımını arttırma özelliği gösteriyor, böylelikle bu bölgeye daha fazla oksijen gidiyor, yorgunluk izlerinden eser kalmıyor. Ayrıca kafein’in ödem sökücü özelliği yüzünden, bir diğer önemli problem olan gözlerdeki şişlerden de kurtuluyorsunuz.

ilk kez bir göz bakım ürününde kullanılan roll-on teknolojisi ise, göz altı bölgesine serinletiyor, masaj etkisiyle rahatlatıyor. Üstelik, nemlendirici jel formülün içerdiği üzüm antioksidanları, gün boyu serbest radikallere karşı yüzümüzün bu en hassas bölgesini özenle koruyor, sağlıklı bir görünüm yaratıyor.

4 haftada gözle görülür bir sonucu garanti eden Garnier Kafeinli Göz Roll-On, hem kadınlar hem de erkekler tarafından rahatça kullanılabilir. Üstelik pratik ambalajı sayesinde kolay bir kullanım sağlıyor.

Ürünün en beğendiğim taraflarından biri de ulaşılabilir fiyatı. Sadece, 14,99 TL fiyat etiketine sahip olan bu ürünü denememek için hiç bir neden yok diye düşünüyorum.

bu ürünü kullanan var mı arkadaşlar
yağ bezesi fln yapıyor mu acaba

bende dün gördüm yeni çıkmış geçen hafta diaderminin göz kremini kullanmaya başladım inşallah iyi gelir

bir kullanan yokmu bize fikir versin kullanmayı dusunuyorum acıkcası

bende deniycem,kullananlar tecrübelerini paylaşsın lütfen...

Garnier Esas Bakım Kafeinli Göz Roll-On 15 ml

• Avrupa’nın Bir Numaralı Göz Bakım Kremi*
• Avrupa’da Yılın Ürünü Seçildi**
• İngiltere’de Her 15 Saniyede Bir satıyor***

Kahve ile dinç bakışlar
Kahvenin canlandırıcı etkisi şimdi göz bakımınızda. Kafeinli Göz Roll-On, içerdiği kafein sayesinde göz altındaki torbaları indirmeye yardımcı olur.

Torbalar için
Kafein, mikro sirkülasyonu (göz altındaki kan dolaşımını) arttırma özelliği ve yprgunluk karşıtı etkisi ile bilinir. Garnier Kafeinli Göz Roll-On’un formülündeki kafein, göz altı torbalarını indirmeye yardımcı olmak için özenle seçilmiştir.

Halkalar için
Garnier, estetik masaj tekniklerinden esinlenerek ilk defa bir göz bakım ürününde roll-on teknolojisini kullandı. Şişkinlik giderici masaj uygulaması yapan, serinlik veren bilye ile göz altı halkalarının görünümü azalır. Ayrıca nemlendirici jel formülün içerdiği üzüm anti-oksidanları göz altınıza sağlıklı bir ışıltı kazandırır.

Sonuç :
Göz altı torbaları ve halkaları azalır

Torbalar : %12 azalır.
Halkalar : %11 azalır.

4 haftada gözle görülebilir sonuç! Daha dinç bakışlar!

50 bayan üzerinde 4 hafta süre ile yapılan klinik test sonucu.

Kafeinli Göz Roll-On’u hem bayanlar hem de erkekler rahatça kullanabilir, gün içinde tekrar kullanmak için çantalarında taşıyabilirler.

* Avrupa’nın gayrisafi milli hasıla gelirinin %75’ini oluşturan 11 ülkedeki AC Nielsen sonucuna göre.
** 2009’da yapılan Yeni Ürünler Tüketici Araştırması’na göre.
*** İngiltere Loreal verilerine göre.

kesin çözüm demiyo yani %11 -12 yüksek bi oran değil

yaş sınırı var mı acaba herkes kullanabiliyormudur? bende istiyorum kullanmayı kullananlar etkisini yazarsa sevinirim..

fiyatı ne kadar acaba ?işe yarıyorsa yazın lutfen benım morluk degılde kahverengılık gıbı

bende deniycem,kullananlar tecrübelerini paylaşsın lütfen...

slm ärkädäslär ben kulländim ämä birfäydäsini görmedim ..ucundä metäl bir top vär o dä soguk oläräk mäsäj yäpmis oluo fäkät bence hic o kädär pärä vermeye degmez äcikcäsi..bir zärärini dä görmedim fäkät en iyisi dogäl ürünler die düsünüorum bence pätätes ve göz älti icin yäpäcäginiz nescäfe veyä bildigimiz siyäh cäy in dondurulmus häli veyä bir pämuklä islätip konulmäsi hem bosunä pärä dökmemenizi hemde ise yärädigini görürsünüz..ämä bänä pätätes etkili gibi gelio ..simdilik böyle .bybyye

peki düzenli kullandınızmı bitene kdr uyguladınızmı bilmiyorumkismile

ya be ingiltereyden bu markanın bazı ürünlerini kullandım ve pek memnun kalmadım doğrusualsanaalsanasmile. hatta bu avrupadaki en ucuz markalatrdan bırıdır ama burda sankı matah bişeymiş gibi satıyorlar. bu ürünü bilmem ama bu marka yaramaz. bence dermo kozmetikten daha ıyı asla olamaz.

ben aldım bu ürünü, düzenli kullanmadım henüz ama sürdüğünüzde hafif bir yanma yapıyor korkmayın...
düzenli kullanim anlatırım... zemuszemus

bende dün aldım kullanmaya başladım bakalım morluklar için umarım faydası olur. Bir arkadaş yağ bezecikleri yaparmı demiş sanmam çünkü yaglı degil

X