Cilt Bakımı Ürünleri Yüzünüz için hangi sabunu kullanıyorsunuz

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
kesinlikle sebamed bebek sabunu ..sonuçta bebekler için üretildiği için cildi hiç kutumuyor sababh kalkıyosun yumuşacık oluoy

Dove (sarı olanı) diğer sabunlar çok kurutuyor cildimi ama bu kurutmuyor. Tavsiye edebilirim canım.

more tha soap markasının domates fesleğenli sabunu.fakat benim cildim problemli sivilceli ve yağlı cilt tipinizi belirtirseniz ona göre bişiler tavsiye edebilirm

more tha soap markasının domates fesleğenli sabunu.fakat benim cildim problemli sivilceli ve yağlı cilt tipinizi belirtirseniz ona göre bişiler tavsiye edebilirm

cnm bnm cildim çok problemli değil ama pürüzsüzde değil yağlıdan karmaya dönük biraz delikler var burnumun kenarlarında nadir sivilce çıkar hassas olduğu için herşeyi kullanamıyorum
ben bebek gibi bir cildim olsun istiyorum a.s. ne önerirsin cnm

ben sabun değilde dalin bebek şampuanı kullanıyorum hem makyajıda çok güzel çıkarıyo hem de yumuşacık

ben sabun değilde dalin bebek şampuanı kullanıyorum hem makyajıda çok güzel çıkarıyo hem de yumuşacık

ben de dalin kullanıyorum çok memnunum ..zaten cilt sorunum yok ..ergenlik sivilcem bile olmadı ...suratımda sivilce senede bir kere çıkar o da bi tane filan ..o da kendiliğinden geçer :) ama dalini hem yüzümde hem de vucudumda rahatlıkla kullanıyorum ve memnunum ...

cnm bnm cildim çok problemli değil ama pürüzsüzde değil yağlıdan karmaya dönük biraz delikler var burnumun kenarlarında nadir sivilce çıkar hassas olduğu için herşeyi kullanamıyorum
ben bebek gibi bir cildim olsun istiyorum a.s. ne önerirsin cnm

cnm benim istersen more than soap yaz google ilk linke tıkla orda cildine uygun olan sabunu bulacaksın mutlaka.biraz pahalı gelebilir fakat vereceğin paraya değer.:) haberlerini bekliyorumzemuszemus

canım buarada yardımcı olabilceğimi söyleyip sonra sitesini önerdim umarım yanlış anlamamşındr.orada baya bi çeşit var ama ben senin kendi zevkine ve cildinin ihtiyacına göre olan sabunu kendin seçmeni istedim :)ben saçima ısırgan-maydonoz yüzümede fesleğen-domates li olan sabunları uyguluyorum onun dışında denedğim olmadı.ama mutlaka denemeye devam edicem ve de tecrübelerimi paylaşacğim tabi paralanınca:):)

yüz için sabun kulanmayı uzmanlar önermiyor çünkü cildin ph dengesini bozup cildi kurutuyormuş..ben temizleme jeli kullanıyorum.clinique nin cok cok memnunum..tavsiye ederim kızlar..

yüzüm yağlı kuruysa sabun olmaz bencede iyice kurutur..ben kayısı sabunu tavsiye edicem
sadece yağlı yüzlere..

canım buarada yardımcı olabilceğimi söyleyip sonra sitesini önerdim umarım yanlış anlamamşındr.orada baya bi çeşit var ama ben senin kendi zevkine ve cildinin ihtiyacına göre olan sabunu kendin seçmeni istedim :)ben saçima ısırgan-maydonoz yüzümede fesleğen-domates li olan sabunları uyguluyorum onun dışında denedğim olmadı.ama mutlaka denemeye devam edicem ve de tecrübelerimi paylaşacğim tabi paralanınca:):)

cnm teşekkür ederim önerilerin için daha kullanma fırsatım olmadı geçen watson'a gitmiştim otacı günlük sabununu aldım bitince more than soap deneyeceğim
ama merak ediyorum sabun kullanma diyenlerde çok kullananlarda ben daha yeni kullanmaya başladım cildimi kuruturmu bilmiyorum :1closedeyes::bbo:

valla ben yüzüme dalin bebe sabunu kullanıyorum bir de protex kullanıyorum ..ikisinden de memnunum bir sıkıntım olmadı ...

aynı sabunu bende kullanıyorum lokman hekimden almıştım bende.. yüzüme çok iyi geliyor sivilceleri 1-2 gün içinde yok ediyor. normal cilt iiçinde uygun

bagno di roma kullanıyorum canım çok memnunum... tek sıkıntım artık bulamıyorum.....nerden bulabilirim acaba.... yardım edebilecek biri varmı?

Oriflame essentials fairness sabunu Tek gecerim.Yüzde güneşin getirdiği lekeler dahil tüm lekeleri gideriyor.Ayrıca muhtesem bir nemlendirme sağlıyor.Bursa'da yasayıp kendi ayakları üzerinde durmak isteyen bayanlar size yardımcı olmak isterim.İletişim kurmak ve kendi parasını kazanmak isteyenler lütfen özel mesaj yoluyla telefon numaranızı yada e-mail adresinizi bırakın.Pişman olmuyacaksınız!

ya ben çok çeşit kullandım ve hangisinde karar kılayım hala karar veremedim dove normal ve dove salatalık özlü,arko nem gece,dalin falan kullandım ama şimdi sebamed ve kükürtlü sabun ikisinin arasında karasız kaldım ?

Kardeşlerim, ablalarım, yaşıtlarım:KK49: selamlar...
Bana yardım edecek olan var mı. Bu sabunu kullanıp memnun olan var mı?. Cildi kurutuyor mu nemlendiriyor mu? Tam olarak ne etki ediyor yüzde. Benim cildim karma. Normalden yağlıya dönük yani.
Kanserojen madde içermiyormuş. O yüzden almak istedim. Bugüne kadar bütün kredilerimi kullandım( krem,şampuan,solüsyon, sabun açıdından) Neler kullanmadım ki. Cildimi mahvettim. Şimdide eziyetini çekiyorum. Yüzümde dermatit var yaygın. Şimdi bu sabunu kullanan var mı ya da bilgisi olan. Lütfen yardım edin. Kokusu nasıl. Ağır mı. Parfüm kokusuna karşı alerji yapıyor cildim. Yardım eden olursa çok sevinirim:)

X