Rahibe ..Peder +18

michellee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2009
48
0
45
Kilisenin birine yeni rahibe gelir, Diğer rahibelere hiç benzemez oldukça güzel ve gençtir.
Peder ona dokunmayı çok ama çok arzu eder ama elden gelen bir şey yoktur.
Bir gün rahibe yanına yaklaşırken peder ellerini açar havaya bakarak birisiyle konuşur."hayır isa olmaz bunu benden isteme" der ve mırıldanır.
Rahibe merak eder, peder kimle konuşuyordunuz öyle lütfen söyleyin.
Peder : “hayır söyleyemem kızım günahtır” der.
Rahibe; “ama peder lütfen bana da söyleyin kimle konuştunuz ?”
Peder : “gel kızım” der, “ama aramızda sır olarak kalmalı bu !” der. “evet kızım isa’yla konuşuyordum, ama benden olmayacak bir şey is! tedi !!!”
Rahibe; “ne istedi peder ? lütfen söyleyin” der ısrarla…
Peder : “peki kızım söyliycem, ama kendini bir şey yapmak zorunda hissetme, isa seni bir kere onun yerine öpmemi istedi”der.
Rahibe; “Ama peder nasıl olur !?”
Peder : “Olur kızım bu İsa'yı tanıdıkça bende şaşırıyorum” der.
Rahibe; “lütfen peder öpün o zaman beni, mademki isa öyle istiyor..
Peder kızı uzun uzun öper, sonra “ta! nrı günahlarımızı affetsin” der.

Aradan günler geçer yine peder aynı numarayı yapar.
Rahibe; “lütfen peder ne olur söyleyin ne konuştunuz ?”
Peder : ”Hayır kızım mümkün değil sana söyleyemem, hem nasıl isterim senden öyle bir şeyi” der, “Göğüslerine dokunacakmışım da boş ver sen kızım hadi git” der.
Rahibe göğüslerini açıp pedere doğru yaklaşır, ve “lütfen peder dokunun, isa istedi madem ki karşı gelmeyelim” der,
Peder dokunur dokunur “sen çok ! iyi bir rahibesin kızım, tanrı seni korusun” der.

Aradan 2 gün geçer, peder yerinde duramaz, kıpır kıpır rahibeyi arar…
Rahibenin odun taşıdığını görür ve bodruma iner, tam rahibe yaklaşırken peder bağırmaya başlar :
“Seni anlamıyorum isaaa benden bunu nasıl istersin, hayır, asla, olmaz, ısrar etme, bunu yapamam, büyük günah olduğunu biliyorsun” der.
Rahibeyi görür ve “kızım lütfen git buradan, şaşırdı bu isa” der.
Rahibe; ona karşı gelemeyiz peder istedikleri de masum şeyler zaten der.
Peder; “hayır kızım bu defa masum filan değil, penisimi senin orana dokundurmamı istiyor” der.
Rahibe korkar ; “ama peder ya kızlığım bozulursa ? rahibelikten atılırım” der.
“Hayır kızım, sadece üzerine dokundurmamı istedi, ama yapmayalım, boş ver sen isayı, saçmalıyor…”
Rahibe; “olur mu peder ? sonra kızmasın size, kendimi affetmem o zaman” der,
Ve eteğini kaldırır, yavaşça eğilir, odunların üzerine tutunur,
Peder rahibenin arkasından yaklaşır ve dokundurmaya başlar
Biraz sonra Rahibe; “aaah aaahh, ama peder, ama bakın, CANIM ÇOK ACIYOR, PEDEEEEEER…” diye can havli ile bağırır, sesi yankılanır…
Peder o anda arkasına doğru bakar

“ULAN İSAAAA İTTİRMESENE LAAAAN !!” :)))

X