Kontakt Lens Göz renginizi kalıcı olarak değiştirebiliyorsunuz...

Yakamozzz33

Bir kalpte üç aşk ...
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2009
4.417
588
Mrb kızlar göz rengini kalıcı olarak değiştirmek için bir çok yöntem var aşağıda sizinle paylaştım bildiklerimi, sizin bunlar dışında bildikleriniz varsa yazarmısınız ...

Bunlardan 1. yöntem: Biyokinezi( Kinetik enerji ile beden değişimi)biyo kinezi ile kalıcı olarak göz rengi değiştirilebiliyormuş...
Burda biyokinezinin nasıl yapılacagını anlatmışlar...

Biyokinezi zihin gücüyle vücuda hükmetmektir.Bu konu göz rengini değiştirmek gibi özel bir konu içerir.Eğer yeterince dikkatli olmazsanız yada çalışmaya başladığınızda bitirmeden bırakırsanız biyokinezi sizin için zararlı olabilir.

Metot:
Adım 1:Bu çalışmaya uyumaya başlamadan hemen önce başlayın.Yumuşak bir yere yerleşin.Gözünüzü kapattığınızda olan hiçliğe odaklanın.

Adım 2:Rahatladıktan sonra bedeninizi ve gözlerinizi kapalı olarak hayal edin.Sonra hayal ettiğiniz bedeninizin gözlerini yavaşça açtığını hayal edin.Gözler açıldıkça göz renginin yavaşça değiştiğini izleyin.Derin bir şekilde gölge ve renge odaklanın.

Adım 3: Artık çeşitli göz renklerine sahip olan hayal ettiğiniz bedeninizin kendinize doğru yürüdüğünü içinize girdiğini onun sizin tarafından emildiğini hayal edin.Sonra kendinizin hayali olarak gözlerinizi açtığınızı ve aynaya gittiğinizi düşleyin.Aynaya baktığınızda kendi göz renginiz yerine istediğiniz rengi görün.

Adım 4:Normal dünyaya geri dönün.Bilinciniz yeniden açılsın.Odaklandığınız şeyin etkilerine bakın.

Bu çalışmayı bir ay boyunca her gece yapmaya çalışın.Hayali olarak aynaya baktığınızda istediğiniz göz rengini görün.Kendinizi aslında gerçekte de asıl göz renginizin bu olduğuna inandırmaya çalışın.Gerçek aynaya baktığınızda gerçekmiş gibi tepkiler verin."Hey şuna bak!Gözlerim renk değiştiriyor!" gibi.Daha büyük bir inandırıcı etki için bunu arkadaşlarınızla da paylaşın.Eğer bir ay boyunca çalışmalarda büyük bir değişiklik olmadan düzenli olarak yaparsanız gözlerinizin şiddetli bir biçimde renk değiştirmeye başladığını göreceksiniz.Kendinizi inandırırsanız, güçlü bir değişim görürsünüz ve çalışmayı tamamlamış olursunuz

2. yöntem ise ırise kalıcı olarak yerleştirilen ancak dışarıdan belli olmayan doğal görünümlü lensler (Amerikada bir hastanede 8 dakikalik bir ameliyatla göz rengi kalıcı olarak değiştirilebiliyormuş, bi hafta gozetim altinda tutup sonra normal hayatına dönebileceğini söylemişler...Ameliyatın riskli olabileceğini doktorlarda söylüyor ancak kişi goz rengini obsesyon haline getirmis ise ya da gözlerinde bir problem varsa yapılabileceğini söylemişler... Albino hastalarına yada iki gözü farklı renkte olanlara uygulandıgını ancak kozmetik amaçlı yaptıranların çoğunlukta oldugunu taleplerin arttığını söylemişler ...Sitede bi sürü resim yayımlanmış yaptıranların göz rengi lenslere oranla doğal ama yinede dikkatli bakıldıgında pupilden asıl göz rengi görünüyor tabi renkli kontak lense göre çok iyi yine ama ameliyatı göze almak lazım yerimseniben Türkiyede de yeni yeni uygulanmaya başlamış hatta haberlerde çıkmış aynı yöntemin şeffaf numaralı lensle yapılanı da varmış bi ömür gözlük kullanmaktan ve lensi tak-çıkar yapmaktan kurtarmak için uygulanıyormuş...Ayrıca renkli lensler custom lensler gibi kişiye özel istenilen renkte hazırlanıyormuş ve kişi beğenirse kalıcı hale getiriliyormuş uygulanma şekli bu şekilde oldugu içinde ilerde çıakrmak isterse tekrar çıkarılabilirmiş...

3.yöntem ise henüz hayata geçirilmemiş bir yöntem:Avusturalya'lı bilim adamlarının yaptığı bir araştırmada, göz renginin mavi ya da kahverengi olmasının, yaşamın temel taşı sayılan DNA’nın içindeki 6 milyar ‘yapı taşından’ sadece birinin değişmesine bağlı olduğu ortaya çıkmış.Bu 6 milyar yapı taının dizilimdeki tek bir değişiklik, hücrelere renk veren pigmentasyon proteininde işlevsel bir değişiklik yarattığı zaman yeşil gözler ortaya çıkıyor. Avustralyalı uzmanların bu keşfi pratik hayata geçirilir ve DNA’daki bu ‘yapı taşının’ dışarıdan bir müdahaleyle değiştirilmesi mümkün olursa insanlar göz renklerini kalıcı olarak değiştirme şansına sahip olacaklar

Bildiğiniz başka doğru düzgün bi yöntem varmı kızlar? Bi ara lazerle göz rengini açtırma diye bişy duymuştum duydunuzmu hiç? Sanırım teknoloji henüz o kadar ileridüzeyde değil yinede sormak istedim... Varsa sonuçlarını merak ediyorum açıkcası ...(Ha bu arada yöntemlerin doğruluğu ve sağlıklı oldugu konusu tartışılır sadece paylaşmak istedim...)
fisfisfis

Bunlarda newcolor iristeki görüntülerden kişilerin önceki ve sonraki gözleri:

Son düzenleme:
antoniette zamanında onun gibi mav göze sahp olmak isteyen kadınlar içersinde amonyak içerikli bişeyler damlatıyorlarmış gözlerine , sonunda istedikleri mavi gözlere kavusuyorlarmıs fakat maalese fkör oluyorlarmıs... bu iriş cdeğişimindeki insanların maviside hiç güzel gelmedi bana soluk donuk bi mavi görmede bi sorun yaşayadcaklardır eminim

bu konu daha önce acılmıstı cnm bence de ilginç ama brz korkutucu
lensten sıkılınca atıyorsun gözün yine senin rengin ama bunu sıkılınca atamazsın
ozaman kötü olur diye düşünüyorum ben..

2.ci yöntemin sadece güzel tarafı göz rengi değişiyor ama değişirkende bir okadar tehlikede oluyor bir video izledim resimleri paylaşmak isterdim ama midem kalktı okadar kötü haldeydi doktor becerememiş göz kan çanağıydı resmen çok kötüydü :1ninca:

Bunlardan 1. yöntem: Biyokinezi( Kinetik enerji ile beden değişimi)biyo kinezi ile kalıcı olarak göz rengi değiştirilebiliyormuş...
Burda biyokinezinin nasıl yapılacagını anlatmışlar...

Biyokinezi zihin gücüyle vücuda hükmetmektir.Bu konu göz rengini değiştirmek gibi özel bir konu içerir.Eğer yeterince dikkatli olmazsanız yada çalışmaya başladığınızda bitirmeden bırakırsanız biyokinezi sizin için zararlı olabilir.

Metot:
Adım 1:Bu çalışmaya uyumaya başlamadan hemen önce başlayın.Yumuşak bir yere yerleşin.Gözünüzü kapattığınızda olan hiçliğe odaklanın.

Adım 2:Rahatladıktan sonra bedeninizi ve gözlerinizi kapalı olarak hayal edin.Sonra hayal ettiğiniz bedeninizin gözlerini yavaşça açtığını hayal edin.Gözler açıldıkça göz renginin yavaşça değiştiğini izleyin.Derin bir şekilde gölge ve renge odaklanın.

Adım 3: Artık çeşitli göz renklerine sahip olan hayal ettiğiniz bedeninizin kendinize doğru yürüdüğünü içinize girdiğini onun sizin tarafından emildiğini hayal edin.Sonra kendinizin hayali olarak gözlerinizi açtığınızı ve aynaya gittiğinizi düşleyin.Aynaya baktığınızda kendi göz renginiz yerine istediğiniz rengi görün.

Adım 4:Normal dünyaya geri dönün.Bilinciniz yeniden açılsın.Odaklandığınız şeyin etkilerine bakın.

Bu çalışmayı bir ay boyunca her gece yapmaya çalışın.Hayali olarak aynaya baktığınızda istediğiniz göz rengini görün.Kendinizi aslında gerçekte de asıl göz renginizin bu olduğuna inandırmaya çalışın.Gerçek aynaya baktığınızda gerçekmiş gibi tepkiler verin."Hey şuna bak!Gözlerim renk değiştiriyor!" gibi.Daha büyük bir inandırıcı etki için bunu arkadaşlarınızla da paylaşın.Eğer bir ay boyunca çalışmalarda büyük bir değişiklik olmadan düzenli olarak yaparsanız gözlerinizin şiddetli bir biçimde renk değiştirmeye başladığını göreceksiniz.Kendinizi inandırırsanız, güçlü bir değişim görürsünüz ve çalışmayı tamamlamış olursunuz

bu yöntemi denemek lazım.

Son düzenleme:
Ben 1. yöntemin etkili olacağını düşünmüyorum :)) Akitraya da katılıyorum.. Çok riskli.. Ya sıkılırsak yeni göz rengimizden.. en iyisi lense devam yakamozcumm opuyorumnanaktan sen de patlat bi mel :)))

Gözlerim kahverengidir ama değişken bi yapıyada sahiptir..
Ela ve yeşile döner bazen bazende bal rengi olur çok fazla açılır rengi...
Ben koyu yeşil ve koyu mavi gözlere bayılırım...
Ama hiçbir zamanda lazerle yada bilmem neyle gözlerimin rengini değiştirme fikrini hiç düşünmedim gereksiz ve çok saçma bir şey bana göre...Göz kadar önemli bir şey yok istediğim göz rengine sahip olucam derken gözlerimden olmayı göze alamam...
Değişiklik isteyen alır lens takar...
Ha bu düşünce gücü ise evet gerçekten olan bir şey .. Ama kalıcık sağlarmı bilemem :)

Gözlerim kahverengidir ama değişken bi yapıyada sahiptir..
Ela ve yeşile döner bazen bazende bal rengi olur çok fazla açılır rengi...
Ben koyu yeşil ve koyu mavi gözlere bayılırım...
Ama hiçbir zamanda lazerle yada bilmem neyle gözlerimin rengini değiştirme fikrini hiç düşünmedim gereksiz ve çok saçma bir şey bana göre...Göz kadar önemli bir şey yok istediğim göz rengine sahip olucam derken gözlerimden olmayı göze alamam...
Değişiklik isteyen alır lens takar...
Ha bu düşünce gücü ise evet gerçekten olan bir şey .. Ama kalıcık sağlarmı bilemem :)

Lensten sıkılan gözleri lensten zarar gören yada lens kullanamayan ama gözlerinin renkli olmasını isteyen napacak peki???Bir yöntem olması gerekiyor değil mi? Ha doğal göz rengi bunlara göre çok daha güzel tabiki, ama daha iyi bir yöntem bulunursa, sağlık açısından bir sorun teşkil etmiycekse hem kalıcı hemde doğal bir görünüm sağlıycaksa neden yaptırılmasın ... Bunda bi saçmalık göremiyorum ... Ayrıca insan kendini iyi hissedecekse herşey yaptırılabilir tıpkı estetik gibi... yerimseniben

bu konu daha önce acılmıstı cnm bence de ilginç ama brz korkutucu
lensten sıkılınca atıyorsun gözün yine senin rengin ama bunu sıkılınca atamazsın
ozaman kötü olur diye düşünüyorum ben..

Evet cesaret işi bende meraktan sordum zaten iş yaptırmaya gelince kolay karar verilemez yerimseniben Ama öğrenmek istiyorum yinede :dance:

Ben 1. yöntemin etkili olacağını düşünmüyorum :)) Akitraya da katılıyorum.. Çok riskli.. Ya sıkılırsak yeni göz rengimizden.. en iyisi lense devam yakamozcumm opuyorumnanaktan sen de patlat bi mel :)))

Bilmiyorumki canım denemek lazım ama ihtimal vermiyorum bende, yani sadece düşünce gücüyle herşey olsaydı insan bedenini istediği zaman istediği şekilde değiştirirdi o zaman diye düşünmedim değil hani :roflol:

Sizinle aynı fikirdeyim, mesela benim gözlerim ela
ama siyah gözleri çok beğeniyorum,siyah olmasını
isterdim ama Allah böyle yaratmış ve memnunum da..
Bir de, bunu deneyenler olmuş mu acaba?CADIARZU

bu resmen ırkçılıkne yani renkli gözlüler dahamı hoş çekici niye hiç maviden siyaha renk çevirmemişler he ?

2.ci yöntemin sadece güzel tarafı göz rengi değişiyor ama değişirkende bir okadar tehlikede oluyor bir video izledim resimleri paylaşmak isterdim ama midem kalktı okadar kötü haldeydi doktor becerememiş göz kan çanağıydı resmen çok kötüydü :1ninca:

Aman Ya'Rabbi kimlerin eline teslim ediyoruz sağlığımızı :1shok: Sorduguma bakmayın kolay kolay riske atılmaz tabiki, ama merak ediyorum yinede varmı acep :uhm: Sonuçlarını merak ediyorum daha çok ...

Sizinle aynı fikirdeyim, mesela benim gözlerim ela
ama siyah gözleri çok beğeniyorum,siyah olmasını
isterdim ama Allah böyle yaratmış ve memnunum da..
Bir de, bunu deneyenler olmuş mu acaba?CADIARZU

Genelde renkli gözler talep alıyor ya belki o yüzden siteye sadece renkli göz değişimi resimlerini koymuşlardır... yerimseniben Yoksa sitede ilk sayfada 3 kişinin resmi var sadece resmi olan kişiler yaptırmamıştır tabi başka yaptıranlarda vardır a.s

X