Donmuş embiriyo transferi yaptıranlar ve yaptıracaklar

Herkese merhaba,
Cook uzun oldu foruma yazmayali ama ara ara bakiyorum, takip etmeye calisiyorum. Tum hamile guzel arkadaslarimi tebrik ederim oncelikle... Benim gibi hala ugrasanlara da bol sans diliyorum :-) benim basarisiz denemelerden sonra dondurulmuslarla deneyecegiz. Kafama takildi yardimci olursaniz cok sevinirim dondurulmus embriyo transferi adetin kacinci gunu yapiliyor?
Sizleri kendimden daha sik haberdar etmeye caliscam ama bu konuyu sanirim dusunmemek adina biraz kendimi geri cektim. Affedin :-)

Herkese merhaba,
Cook uzun oldu foruma yazmayali ama ara ara bakiyorum, takip etmeye calisiyorum. Tum hamile guzel arkadaslarimi tebrik ederim oncelikle... Benim gibi hala ugrasanlara da bol sans diliyorum :-) benim basarisiz denemelerden sonra dondurulmuslarla deneyecegiz. Kafama takildi yardimci olursaniz cok sevinirim dondurulmus embriyo transferi adetin kacinci gunu yapiliyor?
Sizleri kendimden daha sik haberdar etmeye caliscam ama bu konuyu sanirim dusunmemek adina biraz kendimi geri cektim. Affedin :-)

Adetinin kaçıncı gunünde donduysa o gun transfer yapılıyor canım. Benimki 19. Günde dondü 5 günlük yani transfer ayı da adetin 19. Gunü yapıldı :)

Herkese merhaba,
Sizleri kendimden daha sik haberdar etmeye caliscam ama bu konuyu sanirim dusunmemek adina biraz kendimi geri cektim. Affedin :-)[/QUOTE

merhaba tedavin ne durumda bende foruma yeni katildim.dondurulmus embreiyo formunu daha aktif kullanmaya calisiyorum

X