Donmuş embiriyo transferi yaptıranlar ve yaptıracaklar

meldir

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
1.576
6
herkese merhaba bu konuyu araştırıyorum ama çok fazla bir bilgiye ulaşamıyorum. ilk tüp bebek denememiz dış gebelikle sonuçlandı 6 tane donmuş embiriyomuz var bunlar için beklemedeyiz. donmuş transferi yaptıran arkadaşlar hangi ilaçları kullandınız, kaç tane transfer yaptırdınız, donmuşları kullandığınız zaman tüp bebek hakkına sayıldı mı ? lütfen bilenler paylaşırsa çok sevineceğim.
donmuşlarla hamile kalan var mı ?

canım mrb.Ayy demin yazdım ama gitmedi cevap bide bi sürüü yazdıydım neysee..
Canım ben dondurulmuşlarla 12 haftalık ikizlerime hamileyim. Dondurulmuş tedavi diğer tedaviye göre çok daha kolay bence, en azından stresin olmuyo, hastaneyi her gün görme derdin olmuyo. Kullandığım ilaçlara gelincede crinone jel, estraderm bant, megadyn vitamin ve coraspin kullandım transfer günüde bi iğne vurundum ama adını hatırlamıyorum. olumlu sonuç aldıktan sonrada her hafta pruloton depot kullanıyorum. İçini ferah tut, dondurulmuşla hamile kalan bi sürü insan var, hem ben int. dondurulmuş embriyoların daha kaliteli olduğunu okumuştum, hani dondurma ve çözdürme işleminden sonra hala dayanıklı kalabildikleri için daha sağlıklı bebekler oluyo diye biliyorum. Kendine fazla stres yapma , en önemlisi stres rahat olmak, benim de hiç umudum yoktu ama stresimde yoktu, Sevgiler.. Umarım seninde güzel haberlerini en kısa zamanda alırız.

Sölemeyi unuttum dondurulmuyun fiyatıda çok uygun tüp bebek tedavisine göre..neredeyse 5 i diyebiliriz..

merhaba arkadaşlar ben de şubat veya mart gibi düşünüyorum 2 tane dondurulmuşum var bende çok terddütlüyüm bu konuda.......

esracım çok teşekkür ederim allah tamamına erdirsin canım.
azracım ben dondurulmuş kalitesinden yana değilde vucudun hazırlanmasından yana tereddütlüyüm süre kısa ya acaba diyorum.
birde donmuş transferi tüp bebek hakkına sayılıyor mu onu merak ediyorum ama hiç kimsede bilmiyor sanırım.

azracım ben dondurulmuş kalitesinden yana değilde vucudun hazırlanmasından yana tereddütlüyüm süre kısa ya acaba diyorum.
birde donmuş transferi tüp bebek hakkına sayılıyor mu onu merak ediyorum ama hiç kimsede bilmiyor sanırım.

Canım vücut hazırlanıyo zaten bende senin gibi düşündüm ama tüp bebek tedavisindede rahmi hazırlayıcı bişeyler yapmılarki günlük iğneler yumurta kalitesini arttırmak için.

bende laporoskopik ameliyat olduğum için bekliyorum dr.la henüz konuşmadık. şubat mart gibi deneyeceğiz inşallah...

merahaba bende dondurulmuşlarımla ikizlerime hamileyim şuan. 7 embriyonun 4 ü sağlıklıydı. 4 üdede transfer edildi.bende estraderm bant clexan iğne progynex ampul kullandım şu an haftada bir proluton depot hergün estrafem ilaç. progynex kapsül vitaminlerimi kulalnıyorum. dondurulmuşlara gerçekden daha kolay oluyor...maddi olarakda daha az maliyetli.. hakkında hayırlısı olsun......

hayır sayılmıyor ... zaten rapor kullanmıyorsun dondurulmuşda...

dondurulmuş embriyo sayesinde hamile kalanlardan biriyim bende.arkadaşlar kullanılan ilaçları yazmışlar bende tekrar etmiyeyim bir daha.inşallah allah gönlünüze göre verir.Bu arada doruk beni hatırlarmısın bilmiyorum ama çok önveden burda yazışıyorduk sanada hayırlı olsun rabbim tamamına erdirsin.benimde doğumum için 20 gün kaldı isteyen herkese allahım bu mutluluğu yaşatsın.

cnm benımde tek dondurulmuş embrıyonum transfer edıldı suanda 8.cı gunum inş. tutmuştur bencede dondurulmuşlar daha kolay bende coraspırın estofem hapı gunde 3 tane vıtemın ve progenıx gunde bır tane hayırlısı olsun cnm-+

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim bebeklerinizi hayırlısıyla kucağınıza almak nasip olur inşallah darısı biz kalanlara içim rahatladı sağolun :)

meldirim yap bi liste sende
bak bende varımm:)))
dondurulmuş annişleri olalımmm hihihihiiiii

esra ikizlerine hamile :)
dorukk ikizlerine hamile :)
oferta hamile :)
ilayda sonuç bekliyor umutla :)
azra şubat yada martta başlamak için gün sayıyor :)
meldir şubat yada martta başlamak için gün sayıyor 6 tane donmuşu var :)
bebekteyiz donmuşlarıyla deneyecek umutla onları bekliyor :)
artrit 2 tane donmuşu var umutla onları bekliyor :)

Son düzenleme:
herkese selam bende geçen hafta 6 haftalık dış gebelik ameliyatı geçirdim iki tane dondurulmuş embriyom var onları deniycem inşallah bu sefer olur allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin

herkese selam bende geçen hafta 6 haftalık dış gebelik ameliyatı geçirdim iki tane dondurulmuş embriyom var onları deniycem inşallah bu sefer olur allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin

aynı şeyleri yaşamışız seninle bende dış gebelik geçirdim iki tüpümde alındı donmuşlarla denemek için 3 ay geçmesi gerekiyormuş ameliyat yüzünden sürenin dolmasını bekliyorum. geçmiş olsun

X