Sizce Esra Erol mu yoksa Zuhal Topal mı?izdivaç kimde seyredilir kızlar?

SUTASAYRAN

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
2.950
24
kızlarr sizce izdivaç kimde seyredilir??
ESRA EROL MU?
ZUHAL TOPAL MI?:icecream:

ben esra yı çook beğeniyorum çok daha esprili çok tatlı ve işini çok güzel yapıyo
ciddiyetiyle

hiç birini seyretmiyorum. bir ara şööyle bakayım dedim. meraktan.. zor dayandım. hele esra. bu kadar,basit, avam hareketler olmazlar.konuşma tarzıda. ıyyyyy.
hoş bu tarz programları sevmiyorum. o da ayrı.

hiç birini seyretmiyorum. bir ara şööyle bakayım dedim. meraktan.. zor dayandım. hele esra. bu kadar,basit, avam hareketler olmazlar.konuşma tarzıda. ıyyyyy.
hoş bu tarz programları sevmiyorum. o da ayrı.

tabi canım zevk meselesi saygı duyarım:1hug:

yaenibasladiginda bir kac kere bakmistim programin icerigini ögrenmek icin.Ama su an bana fikir olarak iyi programlar gibi gelmiyor.Insanlar cidden evlenmek icin degilde para pul icin kendilerini begendirmeye calisiyorlar.Yok adamin susu olsun yok adamin busu olsun.Kimsede cikipta beraber kazaniriz demiyo .Biz bedavaya gitmisiz valla.O yüzden canim ikiside fark etmez.Insanlarin bu kadar maddiyati öne sürdükleri bir yerde saglam evliliklerin temelinin atilacagina inanmiyorum.O programlara harcadigin zamana yazik.

yaenibasladiginda bir kac kere bakmistim programin icerigini ögrenmek icin.Ama su an bana fikir olarak iyi programlar gibi gelmiyor.Insanlar cidden evlenmek icin degilde para pul icin kendilerini begendirmeye calisiyorlar.Yok adamin susu olsun yok adamin busu olsun.Kimsede cikipta beraber kazaniriz demiyo .Biz bedavaya gitmisiz valla.O yüzden canim ikiside fark etmez.Insanlarin bu kadar maddiyati öne sürdükleri bir yerde saglam evliliklerin temelinin atilacagina inanmiyorum.O programlara harcadigin zamana yazik.

katılıyorum cnm aynen bencede... herkes artık maddıyata bakıyor. bana cok saçma gelıyor bu tur programlar...

ya aslında zuhaltopalı severdim buolaya el atanakadar ama bitti gözümde.:umursamaz:
buneya hepsi birbirine özenip cıvıyor.kaydirigubbakcemile

illa izliyceksem esra erolu izlemeyi tercih ederim. tabiki tvde evlilik programlarını onaylamıyorum.yapay buluyorum hepsini

illa izliyceksem esra erolu izlemeyi tercih ederim. tabiki tvde evlilik programlarını onaylamıyorum.yapay buluyorum hepsini

evt çok haklısınız zaten ben programı amacı için değilde esrayı sevdiğim için izliyorum çok esprili ve tatlı geliyo banaa

Zuhalllll acayip seviyorum o kadını ya çok şirin onu izlemekten zevk alıyorum. Program için izlemiyorum sadece Zuhal için izliyorum. Esra ise aşırı derecede itici geliyo izleyemiyorum onu.

esra erol.. ama atv ye geçince söndü oda..star ve o stüdyo ona daha çok yakışıyodu.. şu uğur arslana da kıl oluyorum.

esra erol stardayken çok şirin ve içtendi
atvde aynı perfonmansı göremedim eglencesi kalmadı sankii
ama yine de esra erol diyorum...

X