yasmin ile ilgili bir soru??

K

karameleks

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi karameleks
Yasminin son tabletini dün aksam (salı gecesı) aldım. Pazar günü adet olacağım.. Her ay böyle denk geliyor yani..
Ama bu hafta bir tatil planımınız var.. Adetimi erteleyebilir miyim? bunu nasıl yapmam gerekiyor?

• Konu Sahibi karameleks
Yasminin son tabletini dün aksam (salı gecesı) aldım. Pazar günü adet olacağım.. Her ay böyle denk geliyor yani..
Ama bu hafta bir tatil planımınız var.. Adetimi erteleyebilir miyim? bunu nasıl yapmam gerekiyor?

İlaca devam ederseniz regliniz gelmez..
İlacı kestiğiniz hafta regl olursunuz..yerimseniben

• Konu Sahibi karameleks
ama Nasıl olacak? şimdi yeni bir kutu alacağım. onu bir hafta kullanacağım. sonra bırakınca adet olursam bittikten sonra ilaca kaldıgım yerden mı devam edeceğim? bir dahakı ay şaşma olurmu acaba günler de.. tam anlayamadım... Bir de bunun yan etkısı falan olurmu?

• Konu Sahibi karameleks
ama Nasıl olacak? şimdi yeni bir kutu alacağım. onu bir hafta kullanacağım. sonra bırakınca adet olursam bittikten sonra ilaca kaldıgım yerden mı devam edeceğim? bir dahakı ay şaşma olurmu acaba günler de.. tam anlayamadım... Bir de bunun yan etkısı falan olurmu?

Ben öyle yapmamıştım..
2. kutuyu tamamen bitirdim..
Boş hafta regl oldum..
Sapma olmadı yine aynı gün regl olmuştum..şutarafagitti

• Konu Sahibi karameleks
yani hiç ara vermeyeceğiz öyle mi?
peki bunun bir sakıncası varmıdır acaba?

• Konu Sahibi karameleks
yani hiç ara vermeyeceğiz öyle mi?
peki bunun bir sakıncası varmıdır acaba?

Evet ben hiç ara vermemiştim..
Bana sakıncası olmadı..
Gerçi ben çocuk sahibi olmayı düşünmediğim için o konuda bir zararı olur mu bilemem..

X