Saç Rengi ve Saç Boyama siyah boyamak bi hata!mavi siyah rezalett :((

prenses.

biricik kızım EYŞAN
Kayıtlı Üye
26 Mart 2009
65
0
43
sevgili arkadaşlar arife günü saçımı mavi siyah yaptım arkadaşlara uyup şimdi çok pişmanım delircem hala saçımı yıkadıkça akıyoo yüzüm çok beyaz berbat durdu nasıl kurtulucamm ne olurr yardımm aynaya bakmak istemiyommm :çok üzgünüm:

bende mavi siyaha boyatmıştım ilk başta çok güzel bir renk oluyorda
sonrasında daha berabt bi hal alıyor renk ben o rengi 1,2 ay
akıtmış sonrada rengini açtırıp karamele boyatmıştım ondan
sonrada saçın rengini ton tonm açıp sonradan da en son sarı
röfle yaptırdım hala da röfle kullanıorum...

ayh cnm bukadar takma yha....bak palettenin sitesinde beyaz tenliler için ne yazıyo...;

hemen hemen kızılın tüm tonlarını kullanabilirler.renkli gözlüler, özellikle ela gözlüler için ise sarı renk doğru tercihtir.marjinal olmayı seven bayanlar saçlarını siyaha boyayarak hem daha iddialı olurlar hemde tenlerinin beyazlığını daha da vurgulayabilirler..

bu arada kendi fikrim mavi-siyah çok abartılı hatta tuhaf bi renk... keşke sadece siyah olsaydı

bende kullandım mavi siyah ama akma olmadı heralde boyayla alakalı
ama mavi siyahtan dönmek çok zor ben zor açtırmıştım aklınızda olsun
kuaför öyle söylemişti

bende mavi siyaha boyatmıştım ilk başta çok güzel bir renk oluyorda
sonrasında daha berabt bi hal alıyor renk ben o rengi 1,2 ay
akıtmış sonrada rengini açtırıp karamele boyatmıştım ondan
sonrada saçın rengini ton tonm açıp sonradan da en son sarı
röfle yaptırdım hala da röfle kullanıorum...
canım yaa ben bugün gidip palettenin yoğun renk açıcısını aldım ama cesaret edip boyayamıyorum sence biraz açarmı???kutunun üstünde sarı saç resmi varr acaba turuncu gibi olurmu nerdeyse bir ay olcak boyayalı daha bekliyim mii cvp bekliyorum çok teşekkürlerr :))

çok açmaz ben denemiştim..kızıllı bi renk olur cnm söliyim..bide çok yıprattı beni saçımı

canım yaa ben bugün gidip palettenin yoğun renk açıcısını aldım ama cesaret edip boyayamıyorum sence biraz açarmı???kutunun üstünde sarı saç resmi varr acaba turuncu gibi olurmu nerdeyse bir ay olcak boyayalı daha bekliyim mii cvp bekliyorum çok teşekkürlerr :))

valla canım bence sen bi kuaföre git ben mavi siyahlığı akıtmak istiorum
koyu kahve tonlarında bişeye boyatmak istiyorum dersen
kuaförlerin cila dediklerini bişey var oda saçındaki boyayı akıtıyor
sonrada hangi renk istiyorsan açıp o renge boyuyor ama bunu sen evde yapamzsın
saçlarını mahvedersin mutalak kuaföre git derim hem bu işlemden sonra saçın çok yıpranmıyor çünkü cila saçını yıpratmıyor vala ben öyle yapmıştım sonrada üstüne karamel attırmıştım ama karamelde baya açıktı ve ayrıca iicede tutmuştu hiç akmadı
sonrada ton ton boyayarak açtırdım saçımın rengini çünkü ben sarı röfle istiyordum tabii
bu senin hangi renk saçı istediğine bağlı canım

valla canım bence sen bi kuaföre git ben mavi siyahlığı akıtmak istiorum
koyu kahve tonlarında bişeye boyatmak istiyorum dersen
kuaförlerin cila dediklerini bişey var oda saçındaki boyayı akıtıyor
sonrada hangi renk istiyorsan açıp o renge boyuyor ama bunu sen evde yapamzsın
saçlarını mahvedersin mutalak kuaföre git derim hem bu işlemden sonra saçın çok yıpranmıyor çünkü cila saçını yıpratmıyor vala ben öyle yapmıştım sonrada üstüne karamel attırmıştım ama karamelde baya açıktı ve ayrıca iicede tutmuştu hiç akmadı
sonrada ton ton boyayarak açtırdım saçımın rengini çünkü ben sarı röfle istiyordum tabii
bu senin hangi renk saçı istediğine bağlı canım
CANIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SANA VE DİĞER ARKADAŞLARA BEN BİRAZ BEKLİM EN İYİYSİ AKAR BUARADA SAÇIMDAKİ MAVİ SİYAHLIKTA SONRA Bİ KUAFÖRE GİP DANIŞIYIM ÇOK TEŞEKKÜREDERİM SAĞOLUN :enbuyukkk:a.s.:nazar:

ya arkadaşlar bennde sacımı garnier in böğürtlen siyahına boyamaya karar verdim. ilk kez boyayıcam sacımı ama tereddüt içindeyim. ne yapsam bi türlü karar veremedim. yardımcı olursanız cok sevinirim.

X