Adetim 5 gün geçti test negatif ???

S.GUN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
20
0
Arkadaşlarım merhaba, siteyi uzun süredir takip ediyordum bugün de üye oldum

2NİSAN 2009 da kızım dünyaya geldi şu an 9 aylık
Haziran ayında yeniden hamile kaldım fakat bebek gelişmediğinde ağustosun başında kürtajla alındı :KK43:
Daha sonra sağlık ocağına spiral taktırdım fakat sonrasında kontrole gitmedim, şu an elle kontrol ettiğimde spiralin ipi elime gelmiyor :KK43:(

Bu arada adet tarihim 5 gün geçti, göğüslerimde aşırı acı ve ağrı var, belime ve sol bacağıma kramp giriyor, sabah uyanınca miğdem bulanıyor..İki gündür bulantım var

Fakat dün yaptığım idrar testinde negatif sonuç çıktı, ama belirtmeliyimki testi 2,5 tl ye aldım hassaslığından şüpheliyim.
Birde ben ikinci gebeliğimdede idrar testi yapmıştım bebek neredeyse 1,5 aylıktı kan testinde ama idrarda 10 taneye yakın test yaptım 2 gün aralıklarla hep negatif sonuç verdi.Şimdi yine hamile olma ihtimalim varmı diye korkuyorum, sık sık idrara çıkıyorum 4 gündür filan. Umarım test doğrudur, benimle aynı durumu yaşayan var mı ? Spirale rağmen hamile olabilir miyim ?? :çok üzgünüm:

canım seninle aynı durumda değilim ama bence kan testi yaptır..spiral varken de gebe kalmış olabilirsin..

şu an kan testi yaptırmaya maddi imkanım elvermiyor :KK43: eşimde bende maaş alamadık henüz :KK43: yoksa bir dk beklemezdim...

birde spirali sağlık ocağında taktırdım, kadın resmen insan dışı muamele yaptı öyle sancı çektim ki, acaba yanlış mı taktı spirali, internette bakıyorum elinizle kontrol ettiğinizde ipin ucu elinize gelmeli diyor ... ama bende ip filan yok :KK43:( adetim hiç gecikmezdi, hatta 3 gün önce olurdu. Adetimden önce hiçbirzaman göğüslerim sızlamazdı :KK43:(

Kimse yokmuuu :KK43:( mesai bitiyor çıkacağım birileri bana moral versin nolur iki gecedir uyuyamıyorum :KK43:(

Spiralin yuzunde eltimin basina neler geldii...Onunda spiralin ipi kayboldu doctorlar normal yolla cikaramadilar ameliyatla cikardilar spirali. bu yuzden adetinizin gecikimi bence spiralin dengesizliginden diye dusunuyorum..oyle olunca agri falanda yapiyormus spiral, ve eltimin zaten spirali taktirdi hic adetide olmamis....En kisa zamanda doctora gidip muayene olun bakarsin yenidir hemen cikarirlar yoksa ameliyatla cikarmak zorunda kalinmasin....

spiralden hamile kalanlar var.canını sıkma.nasip.bende hamile kalmak istiyorum.umarım sen hamilesindir.bende test yaptım.benımkide negatif.ama hamile olma ihtimalim yok.geblik testi hiçbir zaman hatalı sonuç vermedi bana.hayırlısı

sağolun arkadaşlar
hiç ağrım yok, spiral ilk iki ay çok rahatsızlık verdi, ayda iki kez adet oldum ilk kez gecikme yaptı :KK43: benim ikinci gebeliğimde test hep negatifti :KK43: of ya cuma gününü beklemek zorundayım hala adet olmazsam kan testi yaptıracağım...

adetim 15 gün geçti arkadaşlar kan testi yaptırmadım ama idrar testlerim hep negatif hiçbir hamilelik belirtisi yok ama sadece kasıklarımda hafif batmalar var

Adet oldum nihayet 10. gün sonunda çok şükür , bu arada iki gün evvel sabah idrarıyla yaptığım test pozitifti. şükür ki yanlışmış demekki :umursamaz:

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım bende bu ay hamile kalmak istiyorum kısmet allah hepimizin gönlüne göre versin:KK16::emir_bebek::KK16:

arkadaslar benimde adetim 4gun gecti normalde hic gununu sasirmazdi anlamaiyorum belirti olarakta kasiklarim agriyor ve arasira bas dönmesi halsizlik var ama kactane test yaptim evde negatif sizce ben hamilemiyim

arkadaşlar benim de adetim 6 gün geçikti vee test yaptım bugün negatif çıktı 2 senelik evliyim 1 senedir bebek istiyoruz aceba biraz dahamı beklemem gerek test için daha erkenmi çook istiyoruz bebek hep düzenliydi adetim ne olur cevap yazın tşkler.

arkadaşlar benim de adetim 6 gün geçikti vee test yaptım bugün negatif çıktı 2 senelik evliyim 1 senedir bebek istiyoruz aceba biraz dahamı beklemem gerek test için daha erkenmi çook istiyoruz bebek hep düzenliydi adetim ne olur cevap yazın tşkler.

Testlerin yanilma payi cok yüksek

X