Göz Çevresi Bakımı oiflame optimals göz çevresi seeing is believing krem kullanan arkadaşlar yardım

SULT@N

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2008
462
45
36
arkadaşlar yaşım 21 ama göz çevremde mimik çizgileri var..
pahalı kremler kullanıcak maddi durumumda yok..
ama bu ay oriflame in tüm yaş grupları için olan optimals seeing is believing göz çevresi kremi indirimde 15 tl fiyatı
sizden istediim kullanan arkadaşların ürün hakkındaki tecrübelerini paylaşmları
bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim
şimdiden teşekkürler...a.s.

arkadaşlar sizlerden yorum gelmeyince cesaret edip alamadım dediğim kremi ama body shop ta da indirim vardı e vitaminli göz kremi aldım 15 tl ye geldi oda peki bunu kullanıp güzel sonuç alan varmı aranızda kızlar?

optimalsın kremini ben de göz altı morluklarım için aldım iki haftadır kullanıyorum. ne yazık ki bir değişiklik yok. kırşıklıklara etkisini bilemem bende kırışık yok çünkü. ama şunu söyleyebilirim bütün gün cildim bu kremi tamamen emmiyor. öyle yapış yapış kalıyor. bri ay kadar daha kullanırım işime yaramazsa bırakırım diye düşünüyorum. almamakla belki de iyi yapmışsın.

saol canım iyiki almamşım ama bende 2 haftadır body shop göz çevresi kullanıyorum ondanda memnun kalmadım:KK43:

body shop tan neden memnun kalmadın bende almayı düşnüüyorumda :uhm:

arkadaşlar ben optimals görmek inanmaktır kremini kullanıyorum çokda memnunum kırışıklıklarım azaldı kullanım şeklini tam uygulayın ama; yüzük parmağınıza azıcık alın gözaltına noktalar halinde kondurum sonra parmak darbeleriyle yedirin sağa sola hareketlerle değil kırışıklıklara da enine olan kırışıklıkları dikine kırışıklığı açarak sürün ki içine girsin ve oraları doldursun bende morluk yok onun için bişey diyemiyecem

valla belkide sende farklı etki yapabilir canım ama benm göz çevresindeki mimik çizgilerine bi faydası olmadı bide saki göz altı çukurluğu yaptı gibi geldi bana gözüm içine çöktü gibi bi tuhaf oldu yani bu yüzden memnun kalmadım canım:gitme:

tatlım ben aldım body shop e vitaminli göz kremini krem güzel ama öle büyük sonuçlar bekleme göz altımda hafif kuruluk vardı elimi gezdirince sertlik geliyodu şimdi o geçti ama hafif bi morluk hala var.. bidaha alırmıyım yanii eğer daha iisini bulamazsam mecbur alırım

valla belkide sende farklı etki yapabilir canım ama benm göz çevresindeki mimik çizgilerine bi faydası olmadı bide saki göz altı çukurluğu yaptı gibi geldi bana gözüm içine çöktü gibi bi tuhaf oldu yani bu yüzden memnun kalmadım canım:gitme:

tatlım bikere yaşın çok genç ben 26 yaşında olmama rağmen sevile ince çizgiler için krem almaya gittiğimde bana daha erken olduğunu ve çizgi nemsiz ciltte olduğunu söyledir güzelce nemlendirirsem faydasını görürmüşüm
göz kenarlarındaki çizgiler gülüncemi oluyo yoksa hep varlarmı? bide cilt tipin nedir?
nekadar bütçe ayırırsın bilemem ama gurbaa prenses şu kremi önermiş henüz kullanmadım fiyatı biraz tuzlu geldi ama bu markanın diğer ürünlerinden memnun kaldığım için body shop göz kremim bitince bunu deniycem

Göz Kremi

almayı düşünürsen kendi mağazalarında fiyatı sahiden yüksek sonuçta küçücük bi kavonoz gerçi göz kremleri en az 6-7 ay gidio
sana tavsiyem şu olucak istersen mağazasına uğra göz kremi olarak bakalım ne önerecekler söyledikleri kafana yatarsa çilekte çok daha uygun fiyata bulursun (diğer markalarda da bunu deneyebilirsin) ama illaki işin uzmanı birisine göster derim ben

canım verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim :) çizgilerim gülmediğim zamanlardada var ama çok dikkatli bakınca belli oluyo ama gülerken çok belirgin:KK43:( cilt tipimde karma sanırım

dediğin kremi araştırcam para biriktirebilirsem alabilirim bide dr.murad göz kremini çok övüyolar ama oda malesef çok pahalı:KK43:

arkadaşlar ben optimals görmek inanmaktır kremini kullanıyorum çokda memnunum kırışıklıklarım azaldı kullanım şeklini tam uygulayın ama; yüzük parmağınıza azıcık alın gözaltına noktalar halinde kondurum sonra parmak darbeleriyle yedirin sağa sola hareketlerle değil kırışıklıklara da enine olan kırışıklıkları dikine kırışıklığı açarak sürün ki içine girsin ve oraları doldursun bende morluk yok onun için bişey diyemiyecem

bende kırışıklık yok sadece morluk için lazımdı. onda da işe yaramadı kesinlikle.

Evde atkestanesi yağı yapmak için : sonbaharda olgunlaşan tohumlar kabuğundan çıkarılıp rendeleyin.

Bir kavanozun üçte birini atkestanesi ile doldurun, geri kalanına saf sızma zeytinyağı koyun ve kızgın güneşte 45 gün bekletin. Her akşam çalkalayın. Daha sonra süzün, bir cam şişeye doldurulup serin yerde saklayın.

Tkestanesi yağı ihtiyaç hissedilen her durumda şikayet edilen tüm vücut bölgelerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Göz çevresi kırışıkları, kılcal damar çatlamaları ve gevşemiş boyun derisinin düzeltilmesi için her akşam yatmadan birkaç damla yağ ile yüze ve boyuna masaj yapmak faydalıdır.

Vücuttaki deri çatlaklarına ve varislere aynı şekilde muntazam olarak kullanıldığı zaman şikâyetler ortadan kalkacaktır.
(TAMAMEN ALINTIDIR) :KK70:DD

X