aramak mı zor aramasını beklemek mi?

Metaphora

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
2.502
53
34
oturup onun aramasını beklemek,o zamana kadar elimiz kolumuz bağlı durmak mı zor,kendimizle kavga edip onu aramaya kalkmakmı daha zor?
ararken mi daha çok zorlanıyorsunuz,aramasını beklerkenmi?

bencede aramasnı beklerken zorlanıyoruz:) ama ne kadarda zor olsa ölsem aramazdım hep onu beklerdım hep aradıda zaten cok sukur....

aramasını beklemek ölüm bence..onun için beklemeyip aramak lazım.
yani gene bencil davranıp kedimizi düşünüp arıyoruz aslında üzüntüden kurtulmak için..onun için arayınn..ne düşünürse düşünsün :KK70:

aramasını beklemek öyle zorki
aramayınca kıymeti biliniyor
telefonun başında saatlerce bekleyince
çaldığında acaba omu diyip koşupta başka birinin aradığını görünce öyle büyük bir hayal kırıklığı yaşanıyor ki
acaba ben mi arasam diye düşününce gururun engel oluyo arayamıyosun
elin telefonda bekliyosun arasa artık diyosun duysam sesini
oyna çok kırıyosun onu aramıyo oda
sen de her telefona o diye koşuyosun
bi daha aramayacağını bile bile...

haklıysan hatta ilk aradığında sana ulaşmasına bile izin verme..

aslında duruma göre değişir bu.. eğer bi ayrılık varsa ortada;hem aramak,hemde aramsını beklemek çok zorr!!

yaa sanki bütün operatörler reklamlar anlaşmış bana işkence yapıyor:uhm:
hiç olmadığı kadar mesaj atıyorlar yok takımın gol atsın kont kazan yok Pçakkıdı yaz cebine gelsin..tabi ben her mesajı seni çok özledim diye okuyorum o ayrı naniknanik

mydecember haha walla benimde hep öle olurdu..hatta kız arkadaşım mesaj attıı arayıp bağırıp çağırdım kıza bana mesaj atma o sanıyom die :roflol:

Erva8 anlaşılan rüyan gerçekleşmiş hayırlı olsun :sm_cool:

eskiden hiç aramazdım bir hafta bile sürse beklerdim hatta aramasa aramaz hayatımı yaşardımm.
ama son zamanlarda daha çok mu bağlandım nedir hemen aklıma kötü şeyler geliyo ya dışarıya çıktıysa ya geziyosa bilmem ne hemen arıyorum :)

Aramasini beklemek tabiki.
Arayip aramamak benim elimde cünkü, keyfim isterse ararim istemese aramam:icecream::kahve:.

Arasaniz cevap vermezler, aramasaniz beklediklerini bir sekilde arkadaslari araciligiyla haber veririrler..ben bu isin icinden cikamadim.kafamçokkarıştı.ama yine en zoru bence beklemek

X